Toto téma je zamknuto, nelze do něj přidávat reakce.
Můžete založit nové téma.
od kaosboy
příspěvků: 35
IP: (zobrazit)

Dobrý den,

sháním možnosti připojení v lokalitě Břevnov ulice Mládeže.

Wifina asi nepřipadá v úvahu i když bych ji nejradši z důvodu že bydlim v prvním patře bytovky kde si ostatní nájemníci nepřejou instalovat anténu na střechu a už vůbec ne kabel na fasádě a nebo vnitřkem budovy je to nepochopitelné ale je to tak . k o2 se mi taky moc nechce ale je to asi tak jediná možnost jelikož Radiokomunikace mi nabídly wifi 512/128Kb za neuvěřitelných 719Kč z čehož sem šel do kolen...

 
od superweb
příspěvků: 4
IP: (zobrazit)

:23.04.2009 14:53Dobrý den,

sháním možnosti připojení v lokalitě Břevnov ulice Mládeže.

Wifina asi nepřipadá v úvahu i když bych ji nejradši z důvodu že bydlim v prvním patře bytovky kde si ostatní nájemníci nepřejou instalovat anténu na střechu a už vůbec ne kabel na fasádě a nebo vnitřkem budovy je to nepochopitelné ale je to tak . k o2 se mi taky moc nechce ale je to asi tak jediná možnost jelikož Radiokomunikace mi nabídly wifi 512/128Kb za neuvěřitelných 719Kč z čehož sem šel do kolen...

Mame pripojeny dum Mladeze 20, pripojeni ostatnich domu v ulici neni problem, anetna ale musi na strechu. V pripade 4 a vice zajemcu v dome nepreshahne cena instalace 1000 Kc, kabely svedene svetlikem(pokud tam je).

Ze zakona o elektronickych komunikacich pro Vas, jako uzivatele(nemusite byt majitel) nemovitosti, vyplyva ze zakona o elektronickych komunikacich pravo na instalaci vnitrniho telekomunikacniho rozvodu vcetne koncoveho bodu.

Cenik a dalsi info
www.czspeed.net

 
Toto téma je zamknuto, nelze do něj přidávat reakce.
Můžete založit nové téma.