Rychlost.cz Fórum Doporučení připojeni v ....... Mobilní připojení Praha 5 Smíchov

Mobilní připojení Praha 5 Smíchov

Mobilní připojení Praha 5 Smíchov

Doporučení připojeni v .......
Toto téma je zamknuto, nelze do něj přidávat reakce.
Můžete založit nové téma.
od jirkajiri
příspěvků: 1
IP: (zobrazit)

Potřebuji poradit s mobilním připojením (ADSL nelze - do bytu nevede pevná a nemůžu tahat dráty po domě, Wifi z okna nechytím a nemůžu ho dát na střechu.

Z nabídek se rozhoduji:

UFON - nestabilní připojení, špatné reference - radši ne.

T-mobile - drahý modem, rychlost nic moc
Vodafone - jen EDGE - pomalé - ne

O2 - CDMA - 1024 - modem zdarma ale 823 Kč / měsíc je dost a asi mi to nepůjde rychlostí 1Mbit

O2 - UMTS - jsem podle mapy v dosahu signálu 653 Kč / měsíc, musel bych si koupit mobil s podporou UMTS, ale dá se vyzkoušet i jako internet v mobilu.

Takže uvedená nabídka je dost tristní, zapomněl jsem na něco? Jaký rozdíl v rychlosti je mezi UMTS a CDMA od O2? Co by jste mi doporučili?

 
od fahio
příspěvků: 111
IP: (zobrazit)

:27.02.2009 15:05Potřebuji poradit s mobilním připojením (ADSL nelze - do bytu nevede pevná a nemůžu tahat dráty po domě, Wifi z okna nechytím a nemůžu ho dát na střechu.

Z nabídek se rozhoduji:

UFON - nestabilní připojení, špatné reference - radši ne.

T-mobile - drahý modem, rychlost nic moc
Vodafone - jen EDGE - pomalé - ne

O2 - CDMA - 1024 - modem zdarma ale 823 Kč / měsíc je dost a asi mi to nepůjde rychlostí 1Mbit

O2 - UMTS - jsem podle mapy v dosahu signálu 653 Kč / měsíc, musel bych si koupit mobil s podporou UMTS, ale dá se vyzkoušet i jako internet v mobilu.

Takže uvedená nabídka je dost tristní, zapomněl jsem na něco? Jaký rozdíl v rychlosti je mezi UMTS a CDMA od O2? Co by jste mi doporučili?

Doporučuju CDMA. UMTS je taky pomalejší. U:fona bych nezatracoval, já mám dobré zkušenosti s O2 CDMA.

 
Toto téma je zamknuto, nelze do něj přidávat reakce.
Můžete založit nové téma.