Rychlost.cz Fórum Všeobecná diskuze o různych typech připojení Připojen k wifi modemu, ale internet nefunguje

Připojen k wifi modemu, ale internet nefunguje

Připojen k wifi modemu, ale internet nefunguje

Všeobecná diskuze o různych typech připojení
Toto téma je zamknuto, nelze do něj přidávat reakce.
Můžete založit nové téma.
od corvus
příspěvků: 1
IP: (zobrazit)

Dobrý den,

doma máme dva počítače, oba připojeny přes wifi router Zyxel Prestige 660hw (verze 1) k internetu od O2. Internet bez problémů funguje v PDA. Na prvním počítači internet stále funguje, na druhém od včera přestal fungovat (k routeru je však stále připojen zobrazuje to "Připojeno k síti"). Výpadek nastal sám od sebe (nic jsem do počítače neinstaloval, nic jsem předtím nekonfigurova). Poraďte mi prosím, jak se opět připojit k internetu.

Předem děkuji za rady

 
od mebordelman
příspěvků: 1
IP: (zobrazit)

:21.02.2009 21:19Dobrý den,

doma máme dva počítače, oba připojeny přes wifi router Zyxel Prestige 660hw (verze 1) k internetu od O2. Internet bez problémů funguje v PDA. Na prvním počítači internet stále funguje, na druhém od včera přestal fungovat (k routeru je však stále připojen zobrazuje to "Připojeno k síti"). Výpadek nastal sám od sebe (nic jsem do počítače neinstaloval, nic jsem předtím nekonfigurova). Poraďte mi prosím, jak se opět připojit k internetu.

Předem děkuji za rady

Sice nejsem žádnej profesioná, ale první co bych udělal by asi bylo to, že bych použil factory reset a znova ji nakonfiguroval. Párkrát se mi něco podobného stalo a vždy to pomohla, tak to pomůže i snad i tobě :-)

 
od baiwatch
příspěvků: 28
IP: (zobrazit)

:21.02.2009 21:19Dobrý den,

doma máme dva počítače, oba připojeny přes wifi router Zyxel Prestige 660hw (verze 1) k internetu od O2. Internet bez problémů funguje v PDA. Na prvním počítači internet stále funguje, na druhém od včera přestal fungovat (k routeru je však stále připojen zobrazuje to "Připojeno k síti"). Výpadek nastal sám od sebe (nic jsem do počítače neinstaloval, nic jsem předtím nekonfigurova). Poraďte mi prosím, jak se opět připojit k internetu.

Předem děkuji za rady


Dobrý den.

A zkoušel jsi ten router vypnout a zapnout??

 
Toto téma je zamknuto, nelze do něj přidávat reakce.
Můžete založit nové téma.