Rychlost.cz Fórum Doporučení připojeni v ....... net v Brně-Maloměřicích

net v Brně-Maloměřicích

net v Brně-Maloměřicích

Doporučení připojeni v .......
Toto téma je zamknuto, nelze do něj přidávat reakce.
Můžete založit nové téma.
od wiinner
příspěvků: 16
IP: (zobrazit)

Hojte, prosim vás ... nevíte o nějakým kvalitním připojení v Brně-Maloměřících na ulici Podzimní jeden mám ale ten je absolutne nestabilni ... cena do 600 kč jen wifi ! u nas nic jinyho nejde díky moc !!!

 
od adam
moderátor

:17.01.2009 19:40Hojte, prosim vás ... nevíte o nějakým kvalitním připojení v Brně-Maloměřících na ulici Podzimní jeden mám ale ten je absolutne nestabilni ... cena do 600 kč jen wifi ! u nas nic jinyho nejde díky moc !!!

Ja mel dva roky adsl od o2 a byl jsem spokojen. Wifi je fajn tam kde je signal nezarusenej a taky byva levnejsi.

 
od wiinner
příspěvků: 16
IP: (zobrazit)

Adam:20.01.2009 11:42Ja mel dva roky adsl od o2 a byl jsem spokojen. Wifi je fajn tam kde je signal nezarusenej a taky byva levnejsi.

no zaruseny to asi neni .. tam u nas .. da se rict ze tady to nikdo nema co sem se tak dival po strechach.. takze nema co rusit :-) ale je to mozny ... ale volal sem na toho miho poskytovatele a prej sem z boku na jejich pristupovej bod , takze jeto mozna kvuli tomu .. prej az opadne snih tak name nasmeruji nakou jejich antenu .. snad to pomuze :-)

 
od adam
moderátor

Wiinner:20.01.2009 18:59no zaruseny to asi neni .. tam u nas .. da se rict ze tady to nikdo nema co sem se tak dival po strechach.. takze nema co rusit :-) ale je to mozny ... ale volal sem na toho miho poskytovatele a prej sem z boku na jejich pristupovej bod , takze jeto mozna kvuli tomu .. prej az opadne snih tak name nasmeruji nakou jejich antenu .. snad to pomuze :-)

Pokud mate jak, zkuste si zmerit silu signalu. V notebooku je wifi jiz bezne a da se tim dost zjistit. Napriklad pokud Vam to najde 7 a vice siti tak uz je riziko zaruseni vetsi.

 
od wiinner
příspěvků: 16
IP: (zobrazit)

Adam:20.01.2009 21:00Pokud mate jak, zkuste si zmerit silu signalu. V notebooku je wifi jiz bezne a da se tim dost zjistit. Napriklad pokud Vam to najde 7 a vice siti tak uz je riziko zaruseni vetsi.

hmm tak sem si pucil notes(notebook) a nenaslo to tady nic .. jak sem rikal nic tu neni :)

 
od wiinner
příspěvků: 16
IP: (zobrazit)

no tak uz mam new IP jak je videt ... a uz to frci normalne :) koneeecne :) byl problem v pretiezni site tak sem dostal vyhrazenou síť a jeto bomba :)

 
od mysak007
příspěvků: 4
IP: (zobrazit)

Dobrý den, pokud hledáte připojení wifi v maloměřicích na podzimní a jarní tak budeme koncem unoru startovat wifi síť. vice info na http://www.malomerice-net.estranky.cz/

Fojtík

 
od fojtik-j
příspěvků: 1
IP: (zobrazit)

Nová adresa www.malomerice-net.ic.cz
Fojtík

 
Toto téma je zamknuto, nelze do něj přidávat reakce.
Můžete založit nové téma.