Rychlost.cz Fórum Ostatní O2 a Rapidshare

O2 a Rapidshare

O2 a Rapidshare

Ostatní

Toto téma diskuze se týka poskytovatele připojení O2, zobrazit všechna témata v diskuzi o O2.

Toto téma je zamknuto, nelze do něj přidávat reakce.
Můžete založit nové téma.
od smazáno
IP: (zobrazit)

Mám 4MB internet od O2 a pres rapida stahuju zhruba 10-20 kb/s no hrůza.V čem je potíž???????Bejvávalo to lepší.

 
od adam
moderátor

Ja mam cca 100kB/s taky se me to zda zvlastni. Ze by nejaka fup o ktere se nikde nepise?

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

<fieldset><legend>berry79</legend>Mám 4MB internet od O2 a pres rapida stahuju zhruba 10-20 kb/s no hrůza.V čem je potíž???????Bejvávalo to lepší. </fieldset>

A používáš FREE, nebo premium ?

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

Právě že premium.Asi sem ho cvaknul naposled páč takhle to nemá smysl.Zhruba před dvouma měsícema bylo vse ok ale ted????No bes a hruza

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

viz.návštěvník sem to zvoral trochu omlouvám se

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

<fieldset><legend>berry79</legend>Mám 4MB internet od O2 a pres rapida stahuju zhruba 10-20 kb/s no hrůza.V čem je potíž???????Bejvávalo to lepší. </fieldset>

Mám naprosto stejný problém,po půlnoci už to jede plnou rychlostí.Pravděpodobně omezujou rapidshare a podobný servery jako je ulozto.cz,czshare....,v určitý čas.

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

mám informace přímo z O2 (pracoval jsem tam a mám tam kontakty), rapidshare je na tzv. blacklistu a uplatňují na něj FUP v podobě regulace rychlosti. Takže na ně kašlat

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

Pak by me zajimalo jaky servery jeste nejsou omezeny a muzou si to vubec dovolit????Co takovy firmy,ktery si tam ukladaj svoje data asi museji byt z O2 docela stastny.

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

Upřímně, co je mimo warezu na rapidshare.com ?? Určitě &quot;nějaká&quot; firma která pracuje s daty na netu využívá O2 ADSL

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

zatim prej jen RS, jelikož přes něj tahaj všichni..a koneckonců na to maj právo..třebaže jako FUP ve svý podstatě nezrušili, jen ho aplikují dle potřeby. Podle mě by bylo mnohem efektivnější blokovat torrenty, ty poškozujou autorský práva mnohem víc než http přenos. Očekávám, že se toho chytne za chvíli i UPC a další velký hráči s internetem.

Jinak je to zatím na RS, prej CZShare nebo uloz.to jdou zcela bez omezení.

 
od spr4t3kk
příspěvků: 12
IP: (zobrazit)

http://rychlost.cz/rs/20092535260.png

Jedu přes O2 a stahuji přes VIP účet na ulož.to denně a žádný problém.

Jen snad že mi O2 omezuje rychlost z 8Mb zhruba na 6Mb, což dokazuje i v nastavení mého routeru (ASUS AM200g) čekám na vyřešení. :-(

 
Toto téma je zamknuto, nelze do něj přidávat reakce.
Můžete založit nové téma.