Rychlost.cz Fórum Všeobecná diskuze o různych typech připojení O2 Definitivně ruší FuP!!!!

O2 Definitivně ruší FuP!!!!

Toto téma diskuze se týka poskytovatele připojení O2, zobrazit všechna témata v diskuzi o O2.

Toto téma je zamknuto, nelze do něj přidávat reakce.
Můžete založit nové téma.
od jara
příspěvků: 10
IP: (zobrazit)

Na oficiálních stránkách O2 je napsané to co jsem od nich nikdy nečekal oni definitivně ruší FuP na všechny ADSL služby:-)))

http://www.cz.o2.com/osobni/cz/internet_a_email/internet_a_email-vysokorychlostni_pripojeni-home-adsl_bez_fupu.html

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

A náhodou by nemohli zrušit na cdma?

To by bylo o to zajímavějíší, k čemu je to na adsl když také existují užvatelé, kteří mají také mobilní připojení (cdma) apod...

A také počítejte s tím že se rychlost rapidně sníží protože většina začne stahovat a je to zpomalení na světě, ale nechci předem strašit však udvidíte až to přijde

 
od adam
moderátor

Hura ADSL bez fupky

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

a ještě ruší FuP i GTS Novera a Volný

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

Supér už se nemohu dočkat!!!!!!!!!!!!!!
LOL

 
od thomason35
příspěvků: 2
IP: (zobrazit)

To ze O2 rusi FUP je parada, protoze tim se nase republika zas dostava kousek dal , protoze v zapadnim svete neco jako FUP uz davno neni bezne. Horsi je, ze ja sem u Tiscali a tam pujde FUP stale a ne 10 giga, jak to je doted zatim u O2, ale pouhych 4 giga, takze dost velka bida Koukam tedy po jinych nabidkach

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

neboj FuP bude muset zrušit každý poskytovatel!!! protože zrušení FuPu je dobrý obchodní tah.

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

Ano, to je sice hezké že se zrurušil fup u o2 u ASDL a u jiných, ale myslí také i na zrušení FUP u CDMA modemu a jiných?A nejen u nich, ale i u dalších poskytovatelů připojení k internetu třeba u VODAFONU nebo UFA.

To už jsem se odpovědi ani náhodou nedočkali spíše to promlčí a řeknou si: je to nejednoduší připojení , tak ty co si ho u naší společnosti zřídí, tak jen ať platí a nekecají a nemyslí si že jim vyhovíme v jejich argumentech...což mě příjde že se nejedná o právní stát, ale spíše nedostaky v některých zákonech a vyhláškách apod...spíše se jedná o diskriminaci

Tak mi budeme platit 800,-za měsíc a hele tam ti platí stejnou částku, ale mají to rychlejsí a bez FUP to je divné že

A mi se budeme potácet s tak malou rychlostí jako 512kb/s stahováním 60 kb/s a fup 10gb za měsíc?A oni budou mít veselou rychlost kolem 6MB a platí stejnou částku a mají to vo 100% rychlejší to jako je v pořádku?

Bez tak je to zatracená pořádná zlodějna!!!...

Taková to situace se mi vůbec nelíbí a doufám, že nejsem jedinej...

V dnešní době se není čemu divit jaké to jsou podvody

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

Koukám že Jack neví co je mobilní připojení a problémy s tím spojené.CDMA není určeno na bezbřehé sosání.To si kup jinou technologii.Fakt mazec...přesně tyhle lidé omezují ty druhé.K vzteku..to vám ty giga na tejden nestačí???

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

<fieldset><legend>Jacke</legend>Ano, to je sice hezké že se zrurušil fup u o2 u ASDL a u jiných, ale myslí také i na zrušení FUP u CDMA modemu a jiných?A nejen u nich, ale i u dalších poskytovatelů připojení k internetu třeba u VODAFONU nebo UFA.

To už jsem se odpovědi ani náhodou nedočkali spíše to promlčí a řeknou si: je to nejednoduší připojení , tak ty co si ho u naší společnosti zřídí, tak jen ať platí a nekecají a nemyslí si že jim vyhovíme v jejich argumentech...což mě příjde že se nejedná o právní stát, ale spíše nedostaky v některých zákonech a vyhláškách apod...spíše se jedná o diskriminaci

Tak mi budeme platit 800,-za měsíc a hele tam ti platí stejnou částku, ale mají to rychlejsí a bez FUP to je divné že

A mi se budeme potácet s tak malou rychlostí jako 512kb/s stahováním 60 kb/s a fup 10gb za měsíc?A oni budou mít veselou rychlost kolem 6MB a platí stejnou částku a mají to vo 100% rychlejší to jako je v pořádku?

Bez tak je to zatracená pořádná zlodějna!!!...

Taková to situace se mi vůbec nelíbí a doufám, že nejsem jedinej...

V dnešní době se není čemu divit jaké to jsou podvody </fieldset>

Tolik nesmyslů pohromadě sem už dlouho nečetl. Člověče srovnej si to v hlavě. Bezdrát není drát .....

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

<fieldset><legend>poutnik</legend><fieldset><legend>Jacke</legend>Ano, to je sice hezké že se zrurušil fup u o2 u ASDL a u jiných, ale myslí také i na zrušení FUP u CDMA modemu a jiných?A nejen u nich, ale i u dalších poskytovatelů připojení k internetu třeba u VODAFONU nebo UFA.

To už jsem se odpovědi ani náhodou nedočkali spíše to promlčí a řeknou si: je to nejednoduší připojení , tak ty co si ho u naší společnosti zřídí, tak jen ať platí a nekecají a nemyslí si že jim vyhovíme v jejich argumentech...což mě příjde že se nejedná o právní stát, ale spíše nedostaky v některých zákonech a vyhláškách apod...spíše se jedná o diskriminaci

Tak mi budeme platit 800,-za měsíc a hele tam ti platí stejnou částku, ale mají to rychlejsí a bez FUP to je divné že

A mi se budeme potácet s tak malou rychlostí jako 512kb/s stahováním 60 kb/s a fup 10gb za měsíc?A oni budou mít veselou rychlost kolem 6MB a platí stejnou částku a mají to vo 100% rychlejší to jako je v pořádku?

Bez tak je to zatracená pořádná zlodějna!!!...

Taková to situace se mi vůbec nelíbí a doufám, že nejsem jedinej...

V dnešní době se není čemu divit jaké to jsou podvody </fieldset>

Tolik nesmyslů pohromadě sem už dlouho nečetl. Člověče srovnej si to v hlavě. Bezdrát není drát .....</fieldset>

hmmm tomu asi nerozumíš nebo ty asi nechápeš, že kdo si pořídí mobilní připojení tak jenom proto že asi nemají na výběr jsi jiné připojení pořídit možná tu zatracenou wifi, ale co když bydlí mimo nějaké vetší obce a vsi třeba na samotě u lesa tam asi těžko bude někdo zavádět kabely i s pevnou linkou a nějaké bts vysílače, ale třeba ten signál maj tak 50% a rychlost mají také uspokojivou a že by měly platit tolik peněz za takovéto fup to taky ledacos naznačuje čily k vzhledem k takovím to poměru cen výhod či nevýhod je celá škála, tak raději bych šel do kabelovky jenom kdyby to šlo třeba se přestěhuju ze vsi do velko města do oblasti nebo satelitního městečka třeba na okraji prahy kde jsou nějaké satelitní oblasti nějaké velké kralíkárny typu panelák a tam už budu moci užívat kabelou televizi s internetem od UPC a budu jenom vysmátej

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

Helé, na to je jen jedna odpověď. Bez chleba není becherovka! To si zapište. Jak se do včelína volá, tak se vepřína neozývá! Jasné ???

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

U o2 už bych nechtěl zůstávat ani o 1 min déle dneska jsem si dobíjel kredit na mobilu a ono ejhle sem to dobylo, ale vůbec nešel zobrazit stav kreditu pomoc klávesové zkratky *104*+ Stále mě po dlouhé prodlevě ukazovalo něco jako:Service Invalid tzn. nejspíš servis nedostupný. Nefungovalo to od 10 hod dopoledne až do 16 hod.odpolední, což mě sral* ,a vůbec jsem nechápal co se děje volal jsem na tu jejich infolinku (*88) asi 30x i více tam stále na záznamníku tvrdili že linka je přetížená k vůli náporu volajících zákazníků.Fakt vážně zaneprázdněný servis leda možná takhle si zajít na kafíčko na cigárko a takhle to chodí u zaneprázdněných zaměstnanců o2.

Pokud jsou vážně tak vytíženi a zaneprázdněni nějakou prací mají si sehnat nějaké náhradníky co je vystřídají na určitou dobu a potom by k takovím to komplikacím nedocházelo.

Fakt vážně jejich služby bych nechtěl mít.

Možná T-Mobile ale tam taky bych byl na pochybách

 
Toto téma je zamknuto, nelze do něj přidávat reakce.
Můžete založit nové téma.