Wifi propojení - dotaz

Toto téma je zamknuto, nelze do něj přidávat reakce.
Můžete založit nové téma.
od klapar
příspěvků: 2
IP: (zobrazit)

Jaká je tak zhruba optimální vzdálenost koax. kabelu mezi interni wifi kartou v PC a anténou? Je 9 metrů problém?

 
od mmike
příspěvků: 145
IP: (zobrazit)

pokud se dobre chapeme,jde o spojeni z wifiny v pc kabelem k antene...9m jde prekonat,o to o co se zeslabi signal v oneh 9 metrech senastavi vetsi vykon,coz bude cca. 4-5db navic,pozor ale na limity ! obecne plati stale,cim kratsi tim lepci

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

ahoj jak muzu zrychlyt internet pls poradte mi

 
od pcwifi
příspěvků: 14
IP: (zobrazit)

zazadej si u poskytovatele nebo prejdi jinam...neni jine cesty...

<fieldset><legend>cole</legend>ahoj jak muzu zrychlyt internet pls poradte mi</fieldset>

VDSL 50/5, vektoring neprinesl v podstate nic, 650m od ustredny se zazrak uz nekoná...
 
od smazáno
IP: (zobrazit)

Dobry den,

potreboval bych nejakou rozumnou rad, jaky hw zvolit k pripojeni n aWi-fi.

Zdroj je ADSL O2 s modemem D-link s wifi, umisteny ve vedlejsi budove a z nej

potrebuji prijimat wifi signal na ono zarizeni, ktere shanim. Z nej by se pak kabelem rozvadel

signal do jednoho pc a pokud to ta masinka bude umet tak i bezdratove do nb.

Mam Edimax WG6304, ktery mod klient ma umet, ale nejde to ani za boha.

Sit je sifrovana WPA-PSK a MAC adresy nejsou blokovane. Pokud by ta masinka neumela pres wifi jak prijimat ze zdroje a zaroven vysilat k notebooku, apokojim se s propojenim notebooku a routeru pres kabel.

Nechci ale vyhazovat dalsi penize za neco, co opet nebude zvladat klienta jak ma.

Dekuji za kazdou hodnotnou radu.

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

Doporučuji navštívit stránky i4wifi.cz a volat, mailovat, ptát se. Mám s nimi nej zkušenosti, opravdu chytří, ochotní, solidní. I ceny mají velmi příznivé. Mám od nich router aj., vše 100% spokojenost. Kéž by byly všechny firmy CZ takto solidní. Jejich motto je něco jako &quot;vidíme svět bez drátů&quot; a fakt své práci rozumějí.

P.S.: NEJSEM jejich placeným agentem, tohle je fakt moje vlastní zkušenost.

 
Toto téma je zamknuto, nelze do něj přidávat reakce.
Můžete založit nové téma.