Rychlost.cz Fórum Doporučení připojeni v ....... Jaký poskytovatel ? Hadačky

Jaký poskytovatel ? Hadačky

Jaký poskytovatel ? Hadačky

Doporučení připojeni v .......
Toto téma je zamknuto, nelze do něj přidávat reakce.
Můžete založit nové téma.
od smazáno
IP: (zobrazit)

Ahoj chci si pořídit internet + televizi + telefon (O2 me zklamal) ale nevim jakeho poskytovatele a taky abych mel signal jsem z Hadačky http://www.mapy.cz/#x=130847672@y=135547592@z=13@mm=ZP@sa=s@st=s@ssq=hada%C4%8Dka@sss=1@ssp=124933029_126715777_146166693_145606529 diky moc

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

Jak moc tě O2 zklamal?Potřeboval bych to vědět,protože uvažuji o tom že si ho asi pořídím a nevím do čeho bych šel tak by mě zajímali jaká mě to rizika mohou potkat a jestli bych náhodou nezískal další nefunkční net který by byl opravdu nepoužitelný a na vyhození do odpadkového koše.Podle mě nejlepší je kabelovka od Karnevalu a pod...Nebo zkus jiného provozovatelé pevné linky např:GTS NOVERA.cz,adslVolny.cz,České (radiokomunikace.cz) vše je cenově dostupné pro každého a když sou peníze tak se muže jít prakticky do jakéhokoliv tarifu.Nejdostupnější určitě bude:volný ten má s tarifem Komplet 2m za 415,- za měsíc a fup 12Gb což není moc ale na to střední stahování lze doporučit tak doufám že si vybereš některého poskytovatele sítě který tě z jeho nabízených služeb zaručeně nezklame a nebude tě v žádném případě omezovat...

 
Toto téma je zamknuto, nelze do něj přidávat reakce.
Můžete založit nové téma.