Rychlost.cz Fórum Ostatní problem so strongdc

problem so strongdc

problem so strongdc

Ostatní
Toto téma je zamknuto, nelze do něj přidávat reakce.
Můžete založit nové téma.
od gulos
příspěvků: 1
IP: (zobrazit)

mam taky problem.....moj strong vobec nepracuje....nastavil som si ho podla nastaveni v routeri.....a stale mi vypisuje:FAILED TO CREATE PORT MAPINGS.SET UP YOUR NAT YOURSELF.neviete mi prosim niekto poradit co stym mam robit......?!

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

Ahoj, nejspis sis spatne nastavil active mod. zkus to dat na passive a uvidis jestli to bylo tim a pak pripadne opravit active nastaveni.

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

A co máš za připojení? Nemáš nějakou wifi? Jestli jo tak tam určitě provider má zablokované porty na DCC+ atd. Nebo máš jiné připojení?

 
od jba
příspěvků: 9
IP: (zobrazit)

To vypada na neveřejnou adresu.. Dej PASIVE a melo by to jet.

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

Mam tez problem s ipeckama pise mi to ze ip ktere sem nahlasil do nastaveni se mi neshoduje s pravou ip uz jsem zkousel 4 moznosti dat tam ip podle prikaozve radku 192........ a P neslo pak ip kterou sem zjistil na netu podle O2 tam je nekde programek na zjistovani ip ta byla verejna tak sem ji tam dal a dal A a furt to neslape tak sem zkousel prohazovat ruzne A a P a neslo nic je mozne ze to ma provider blokly ty porty na DC stronga ? btw na HUb se pripojim a nemuzu nic stajhovat ani hledat.Popr da se obejit ochrana od provvidera? diky predem

 
Toto téma je zamknuto, nelze do něj přidávat reakce.
Můžete založit nové téma.