Rychlost.cz Fórum Doporučení připojeni v ....... Internet na notebook

Internet na notebook

Toto téma je zamknuto, nelze do něj přidávat reakce.
Můžete založit nové téma.
od smazáno
IP: (zobrazit)

Ahoj všem zkušeným:) Také bych od vás potřebovala radu: Budu si kupovat Notebook Sony a pořád řeším, jak si zavést internet. Jsem na ZČU a nejsem z Plzně. Doma mám ADSL, ale přes týden bydlím kvůli dojíždění u babi v Plzni! Potřebovala bych něco, abych se mohla připojit všude po Plzni (hlavně u babi) a aby to bylo alespoň trochu rychlý! Ptala jsem se na T-mobile kartu a na O2 kartu, ale stojí to tak kolem 800 měsíčne, což mi přijde zbytečný, když mam internet doma, kde platim 300 měsíčně a k tomu ještě platit 800 kvůli notebooku. Wifi samozřejmě mít budu, ale nepřipojím se všude. O ufounovi jsem slyšela, ale moc toho o něm nevím. Prostě bych ráda něco spolehlivýho, alespoň trochu rychlýho tak do 600 měsíčně. Můžete mi někdo poradit? Moc byste mi pomohli. Budu ráda, když mi zašlete odpověď na mail: Klarcenka@seznam.cz nebo se mi ozvete na icq: 498*317*291. Předem moc děkuju!!!!

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

Běž bydlet na kolej a máš po problému. Jinak pokud bydlíš někde poblíš budov ZČU tak by jsi se mohla připojovat přes eduoram...

 
Toto téma je zamknuto, nelze do něj přidávat reakce.
Můžete založit nové téma.