Rychlost.cz Fórum Ostatní Problém s modemem AnyDATA

Problém s modemem AnyDATA

Problém s modemem AnyDATA

Ostatní
Toto téma je zamknuto, nelze do něj přidávat reakce.
Můžete založit nové téma.
od smazáno
IP: (zobrazit)

Mám problém s modemem AnyData ADU100E 1xEVDO.

Když je připojen k internetu a delší dobu se s ním nic nedělá (cca. 30 min.), tak se zasekne a musí se restartovat (modem). Na o2 mi řekli, že je vše v pořádku.

Díky za odpověď.

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

ahoj.A můžeš restartovat modem přes software nebo ho musíš vypnout a zapnout.Já jsem měl podobný problém.Na o2 nevolej tam ti stejně neporadí ,akorát provoláš peníze .Já jsem modem reklamoval a vrátily ho že je v pořádku.(no málem jsem se neudržel).Pak jsem si sám zjistil že to dělá USB kabel.Tak jsem náhodou měl ještě jeden od usb rozvaděče,ten jsem zapojil a problém byl vyřešen.TAK ŽE ZÁVADA BYLA V USB KABELU.Můžeš to zkusit kabel se prodává(není moc drahej).Ještě zkus před tím nainstalovat noví software a drive.Ješt napiš jaký máš modem ,pošlu ti odkaz na stáhnutí.Zatím ahoj a doufejme že jsem ti poradil.

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

Já mám instalační CD, tak to nainstaluji z toho. Jinak mám modem AnyDATA ADU-E100H (modrý) a tarif O2 Internet 1024 a lítá to celkem dobře!!!

download: 845,5 kbit/s
upload: 120,5 kbit/s
A to je ve špičce.
DÍK MNOHOKRÁT ZA RADU!!!!!!!!

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

Ještě dodávám, že ho musím restartovat na modemu.

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

No na cd jsou staré ovladače musíte si stáhnou nové na adrese

http://www.cz.o2.com/mobile/cz/phones/mobiles/manuals/index.html?hwId=366.

Stáhnout a rozbalit a vyhledejte si Váš model.

Pokud ani to nepomůže tak je chyba na 100 % v kabelu USB.

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

Díky moc!!

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

Tak co pomohlo ?.

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

Zatím to nespadlo ani jednou.!.!
Díííííííííííííííííííííííííík

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

Ještě mám jeden problém.

Někdy mi (když jsem připojený k internetu) sletí signál z 5 čárek na 2. Čím to může být???

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

a když pohnu anténou tak je zase 5 čárek.

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

Dej si pozor kudy ti vede kabel od antény.Zjistil jsem že kabel který vede okolo počitače ubírá na kvalitě signálu.Když mě vedl hned okolo krabice počitače tak jsem měl zabarvené pouze do zelena a někd ani to.Když jse vedl kabel zhruba 1 m od počítače vrchem signál naskočil na plno.Taky zkus anténu dát před okno či dorohu.Ale to už musíš pozorovat sám.Nedívej se hlavně na počet čárek signálu (to není důležité) stačí jen 2 čárky.A hlavně se zaměř na kvalitě signálu(tím myslím barevnost).Nejlepší jen žlutá(lepší snad ani nedosáhneš).Nejlepší postup bude když si kabel hned dáš od počitače dál či pokud možno uplně jinak a dáš si test rychlosti .Pák se zaměř na kvalitu signálu.Ještě zkus odpojit anténu ,bývá to mnohem někdy lepší a internet běhá líp(né vždy).

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

Taky nesmí vést kolem zásuvky a kabelu na 220V.

Dík moc.

 
Toto téma je zamknuto, nelze do něj přidávat reakce.
Můžete založit nové téma.