Internet na notebook

Toto téma je zamknuto, nelze do něj přidávat reakce.
Můžete založit nové téma.
od smazáno
IP: (zobrazit)

Prosím o radu: Chci si koupit nový notebook zn.Acer

5633WLMi, ale oni ho prodávají jen s Vistou a já bych chtěla XP profesionál, na který jsem zvyklá. Když koupím notebook bez operačního systému, existuje někdo, kdo mi operační systém nainstaluje + další programy? Chtěla bych do něj internet na kartu. Poraďte mi prosím,jaká karta je nej a jakého seriózního operátora si vybrat.Eventuelně, jaká je finanční náročnost na jeho pořízení.Předem děkuji za typ a radu. Prosím o zaslání odpovědi na můj email.

Předem všem moudrým a chytrým lidičkám díky.:-)

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

Jak jsme psal i jinde je to slozitejsi, zalezi hlavne na penezich (myslim ten internet):). Pokud chces poradit podrobneji napis min a icq 217027455

 
od keepwalking
příspěvků: 1
IP: (zobrazit)

cau misicko,

nevim jesli ti to k necemu bude ale mohu ti rict jak sem to udelal ja.mam notebook HP compaq nx7400, k nemu jsem si poridil mobilni kartu HUAWEI E620, aktualni cenu najdes na netu..jestli bydlis v praze nebo brne tak je to pro tebe nejlepsi reseni protoze je to asi porad jedina karta ktera umi HSDPA rychlosti 1,8 Mb/s. k tomu se sim poridil tarif od O2 za 799kč/mesicne, bez fup a jinich omezeni mas nonstop pristup, u te karty je taky dobry to ze se sama prepne na jine pasmo kdyz neni lepsi v dosahu. nevim jestli je to přesně ale umi HSDPA/GPRS/UMTS/GSM takze se z ni daji posilat i smsky. :-) to bude tak vsechno

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

U:fon - www.ufon.cz za 590máš zaplacenej net kterej může jet až 3Mbit jenže ty hodnoty sou děsně nadsazený takže v reálu to někomu jede 100kbit a druhýmu třeba i ten 1Mbit, hodně záleží asi na konkrétní lokalitě a síle signálu.Modem je veliky asi jako USB klíčenka a zapojuje se do USB, akorát jeho pořizovací cena je někde okolo 3tisíc ...

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

Díky Ti za radu. Uvidím:-) Mišička

 
Toto téma je zamknuto, nelze do něj přidávat reakce.
Můžete založit nové téma.