Rychlost.cz Fórum Doporučení připojeni v ....... Doporučte mi prosím něco jiného než O2 CDMA

Doporučte mi prosím něco jiného než O2 CDMA

Doporučte mi prosím něco jiného než O2 CDMA

Doporučení připojeni v .......
Toto téma je zamknuto, nelze do něj přidávat reakce.
Můžete založit nové téma.
od trigger
příspěvků: 1
IP: (zobrazit)

Zdravím, mám připojení přes O2 CDMA ve Starím Kolíně, a je to katastrofa!. Techn. podpora k ničemu, signál téměř žádný a reklamace nepomohou.

Kdyby někdo věděl, přes jakého providera se připojit, aby to šlapalo a rychlost byla dostačující na VPN, tak bych byl velice moc vděčný. Díky

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

Myslím, že do Starého Kolína dosahuje ADSL síť Českých Radiokomunikací. Není to bezdrátové, ale nemohu si stěžovat, nebyl za rok jediný problém. Rychlost 2 Mbit dosahuju skoro pořád a bez FUP... Pravda, mám ještě starý tarif a ty nové už nemají tak super podmínky, ale rozhodně lepší než O2...

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

Existuje tu i WiFi síť BaSTaNET...A nově tu pojede i PolabskýNET na nové 5G technologii!!

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

Nevím to zcela jistě, ale pokud vím, drátové ADSL je zde pouze od O2 a pokud ne, stejně to pojede přes linky O2 i s výpalným, Bezdrátově je tu ADSL od CRA pouze Bluetone Angel (3,5GHz) s agregovanými tarify . Do dnes jsem uživatelem jedné z prvních služeb BlueTone ve Starém Kolíně. Parametry jsou striktně dodržovány (FUP) ping cca. 40-60 ms; Při zatížení linky to jede na spodní hranici FUP; Telefonie jede OK!! (Mám portované číslo od O2).Vyzkoušel jsem všechny tarify a neuspokojily mě - velice nízká rychlost ADSL za veliké peníze - 1500-2500kč/měs. Každopádně stabilní linka s mizernou uživatelskou podporou( jakékoliov změny provázely opakované výzvy prostřednictvím doporučených dopisů - vyjma podepsání smluv za více peněz ... :o) ).

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

Zkus tohle http://www.bastanet.cz/

 
Toto téma je zamknuto, nelze do něj přidávat reakce.
Můžete založit nové téma.