Rychlost.cz Fórum Ostatní O2 PC strážce, jaké s tím máte zkušenosti? Já špatné

O2 PC strážce, jaké s tím máte zkušenosti? Já špatné

O2 PC strážce, jaké s tím máte zkušenosti? Já špatné

Ostatní

Toto téma diskuze se týka poskytovatele připojení O2, zobrazit všechna témata v diskuzi o O2.

Toto téma je zamknuto, nelze do něj přidávat reakce.
Můžete založit nové téma.
od smazáno
IP: (zobrazit)

Mám dotaz, máte někdo nějakou zkušenost, dobrou či špatnou s O2 PC strážcem od O2 telefonica?

Já jsem si to od nich nechal aktivovat, udělali objednávku, prý aktivní, ale bez aktivačního klíče, který je potřeba na zprovoznění PC strážce v PC, měl jsem jen zkušební verzi.

Po mnoha urgencích a několika zkouškách udělat opakovaně novou objednávku se vše opakovalo, zase bez toho aktivačního kódu. Doba dovolání se na technicckou podporuje opravdu dlouhá, padesát minut mi přijde docela dost. Potom asi po deseti dnech se jim to podařilo aktivovat tak, že mi poslali aktivační klíč a návod jak nainstalovat tento program do PC. Udělal jsem to a vše bylo v pohodě. Jen do doby kdy asi po čtyřech dnech, nějaký horlivec z O2 udělal novou objednávku PC strážce plus, kterého jsem ani já nechtěl, měl jsem jen PC strážce, tenhle je dražší, ale hlavně zase bez aktivačního kódu a vůbec není v mém kontě zapsán jako objednávka. To by nebylo až tak nejhorší, ale najednou mi v PC přestal strážce fungovat, prý mu vypršela platnost. Volal jsem na tech podporu, tam mi řekli, že to asi bude proto, že je tam ta nová objednávka a ta způsobila, že přestal fungovat strážce v PC, že to zaurguje u techniků, že tam nechá pro ně zprávu. Já jsem zkoušel i novou instalaci a vložení toho starého kódu, ale i ten je prý už nefunkční. Takže teď nemám nic, PC není chráněno a já musím zase pracně instalovat nové zabezpečovací programy, které jsem k vůli němu musel odstranit, jako konkurenční programy.

Veškerá komunikace s O2 přes telefony a písemnou formu "napište nám" jsou k ničemu, není žádná možnost dovolání se nějaké nápravy a já už k vůli jejich neschopnosti ztratil spousty času i peněz a užitek nikde. Neví někdo jak se dostat k nějaké adrese na možnost napsání stížnosti na jejich diletanskou práci? Děkuji.

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

jestli si správně myslím, co to je za službu (balík sw, který mi pc chrání před havětí), tak bych se vrátil k předchozím programům, protože spoléhat se produkt čehosi, co s tím nemá zkušenosti a stejně to asi bere od další stran, mi přijde (aspon pro mě) zbytečné. Výhodou je, že si to spravuješ sám a můžše si zvolit i kvalitnější produkty.

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

Ano, to máš v podstatě pravdu, já jsem bez toho fungoval i dřív a vlastně i teď, když to vypovědělo službu. Jojo, asi si tam jen nainstaluju Kerio, jako hlídače před odesíláním z PC, bude to zadarmo a bez problémů. Ale o to mi ani tak nešlo, já jen chtěl vědět, zda někdo má zkušenost s tím strážcem a službou od O2 telfonica.

Mě je spíš divné to, jak mi to udělali (neudělali), to když odhlédnu, že za to by chtěli peníze. Jinak se mi to zdálo docela dobré, opravdu se nic nedostávalo ven z PC, bez mého souhlasu.

Už jsem to odhlásil a jedu zase po starém, že mám své antiviráky a Ad Aware a mám přehled co se děje.

Jinak díky za reakci. Ještě zkusím někdy naspat na O2 stížnost, protože to jejich jednání mi nepřipadá moc seriozní a to jsem jejich dlouholetý zákazník.

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

moje zkušenosti s O2 telefonica obecně (i s jejími elektronickými produkty) jsou shrnuty na adrese

http://julak.licanet.cz/grafoman/index.php?kterou=1191332884.txt

koukněte na to, budu to dopisovat podle dalších událostí.

Bacha na ně !
tom

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

PC strážce mám již téměř 2 roky a funguje naprosto bez problémů.

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

Pepíku, to máš 2roky od O2 tefonica. A bez problémů s jejich aktivací? Já jen že jsem to měl s tolika potížemi co se jejich práce týká, ne že byl PC strážce špatný, ten byl v pohodě, ale ten jejich přístup a jejich zprovoznění, nebylo OK. Tak jestli můžeš, tak napiš více. Díky Honza

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

Od telecomu jsem dostal instalační CD, program nainstaloval a po obdržení licenčního kódu (e-mailem) jsem PC strážce zprovoznil. Malý problém nastal až po roce, kdy vypršela platnost licence a musel jsem opět zadat licenční kód. Ten jsem bohužel nemohl najít a během opětovného přihlášování PC strážce přestal fungovat a licenční kód již nešel zadat (našel jsem ho po krátkém hledání založený v papírech - byla to má chyba). Tak jsem byl nucen PC strážce odinstalovat, opětovně nainstalovat a zadat kód, který byl přijat a od té doby vše funguje bez problému. Nyní opět došlo k ukončení platnosti, tentokrát jsem měl kód po ruce, zadal ho a PC strážce jede dál. Nicméně končím s O2 a tím i s PC strážce a mám již domluvené nesrovnatelně levnější připojení k internetu.K PC strážci žádné výhrady jinak nemám.

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

Pepíku, díky. Asi jsi to špatně pochopil. Já neměl problémy s PC strážcem jako takovým. Ten PC strážce je od O2 telefonica, takže aby fungoval stále, je potřeba, aby oni mi předali od nich vygenerovaný kód, který je potřeba do PC strážce, podobně jako to máš ty na papíru. Prostě oni to mají udělané tak, že si to u nich objednáš a udělají ti registraci a to zprovoznění u nich. Při tom jim to má vegenerovat ten kód pro aktivaci PC strážce. Oni mi to udělali, leč avšak ten kód se neudělal a tudíš ani nebyl v mém kontě, kde by za normálních okolností měl být. Dělali to po urgencích asi čtyřikrát a marně, ale na chybu jsem je musel já upozorňovat a to vždy byl obřad se k nim dovolat a vysvětlit jim celou situaci. Prostě oni to pojali jako, že je registrace v pořádku a nic neřešili a hned mi to dali do vyúčtování, že to mám zprovozněné, ale bez kódu a tím to bylo k hov..

Když se jim to konečně podařilo i s kódem, já si to konečně nainsatloval a používal v pohodě, tak mezi tím nějaký snaživec mi udělal novou registraci bez mého vědomí a zase bez kódu, ještě navíc na jiný typ PC strážce, čímž došlo k tomu, že se ten fungující Pc strážce ukončil po šesti dnech a s tím kódem co jsem měl, to už nefungovalo, nechtělo ho to přijmout a kolotoč začal znovu. Už jsem z toho byl otrávenej, nebavilo mě trávit s tím hodiny a debatovat o ho...

Nechal jsem to celé zrušit a zařídil se sám podle sebe a na ně jsem se vyprdnul. Jen mě zajímalo zda to byl jen můj problém, že bych jen já měl tu smůlu, že to ke mě nešlo normálně.

Zeptám se, kam půjdeš, mě ty O2 také ser.., stále hledám něco alterntivního, ale wifi u mě nejde, jsem v blbém místě a nemám výhled na vysílač.

Tak jestli nemáš nějaký lepší způsob? Díky Honza.

 
Toto téma je zamknuto, nelze do něj přidávat reakce.
Můžete založit nové téma.