Brno - Bystrc

Toto téma je zamknuto, nelze do něj přidávat reakce.
Můžete založit nové téma.
od smazáno
IP: (zobrazit)

Prosim poradte pripojenie alternativne k UPC - potrebujem pripojit 2 kompy, takze cena od UPC je uz trosku mimo dosah...

Do Brna sa stahujem, takze vobec netusim. Vdaka!

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

V Bystrci je nejlepší NETBOX. www.netbox.cz

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

Jednoznačně NetBox!!!! Bezkonkurenční!!! Rychlost služby stabilita.

A dva kompy? Router:) to je nejlepší!

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

Ja mam UPC. Levnejsi nez Netbox ;)

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

Tak zalezi na co a jak to vyuzijes kdyz chces stahovat denno denne filmy a nejake velke stahování tak nejaky rychlejsi 4mbs nebo 8mbs a kdyz sem tam prijdes na net kouknes na nejaky clanek prectes kdy jede vlak tak bohate postaci 1mbs co mam ja Chello Easy a jsem spokojenej :o) stahovat se taky da ale ne tak rychlo jak treba 8mbs kde mas film do hodky :) kezto ja to mam treba pres noc ... no taky este trosku zavisi jaky mas pc udelas si doma rozvod Peer-to-peer kde 1 pc je router a druhej jen ciste klient no mas LAN sit a net sdilis a mas to tak :) nevim jestli jsem ti pomohl ale snad jo odpovedel jsem na vic krat tak alespon snad at poslouzi mych par pismenek ... hodne stesti

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

upc-easy brno bystrc down3188/up273 za 190kc ..za pusu

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

Netbox není tak jednoznačně bez chyb. Občas mě pěkně naštvou nějakým výpadkem. Dnes např. hodinu běhal internet na rychlost 10 až 40 místo obvyklých 700-900! Dejte si také pozor na některé formulace ve smlouvě. Pokud se Vám stane, že Vám unikne některá platba, bez varování Vás odpojí, což považuji za sprosté. I ta podivná O2 Vás mile na prodlení upozorní, ne tak Netbox, který se chová značně v tomto amatérsky.S UPC nemám zkušenost, ale kdybych mohl, nevolil bych ani jednoho.

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

Trabant je vždycky levnější než Mercedes.

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

Takže jednoduše v Bystrcu jedině netbox je bez omezení stahovaných dat :)a za normální peníze supr rychlost kterou nedá žádný provider navíc v síti netbox datový okruh 10 mb.Jsem nadmíru uspokojen svým připojením 6/2 Mb :)+ digi Tv s 42 programy za cca730 kč měsíčně je v tom i telefon ale na to hážu bobek.Jen za Tv od upc 42 prog jsem platil cca 500.Takže výhoda je beze sporu a porovnání analog a digitál tu ani nemusím řešit.Kdo dá lepší připojení?

Je pravda že jsou u netu občas výpadky ale to se dá zvládnout.

 
Toto téma je zamknuto, nelze do něj přidávat reakce.
Můžete založit nové téma.