Připojení: Satelitní

Vyberte graf: Rychlost downloaduRychlost uploaduOdezva / pingPočet testů

Satelitní dle okresů

Typ připojení Hodnocení Počet
testů
Down
kbit/s
Up
kbit/s
Odezva
ms
Benešov3065,293.311,363.350.0
Beroun6278,282.410,795.673.1
Blansko5883,160.011,037.349.5
Brno-město152,296.012,664.034.0
Brno-venkov2175,122.714,992.045.3
Bruntál7108,842.012,712.057.0
Břeclav1177,072.018,040.026.0
Česká Lípa18080,595.512,477.950.1
České Budějovice1359,152.08,766.459.7
Český Krumlov884,418.015,356.041.8
Děčín1783,763.210,289.637.3
Domažlice899,588.814,179.232.3
Frýdek-Místek16886,991.413,672.651.7
Havlíčkův Brod2112,800.011,488.059.0
Hodonín1569,473.311,638.741.9
Hradec Králové377,184.011,260.040.2
Cheb493,472.014,640.031.8
Chomutov974,925.312,405.346.5
Chrudim3365,510.511,451.660.9
Jablonec nad Nisou5255,628.012,068.068.8
Jeseník1242,652.05,792.073.7
Jihlava7155,490.715,810.735.9
Jindřichův Hradec120,960.05,104.0128.0
Karlovy Vary2285,435.012,687.033.0
Karviná5393,533.612,831.557.9
Kladno2179,800.813,444.054.5
Klatovy10167,409.117,195.439.6
Kolín25144,804.418,252.448.6
Kroměříž3368,680.812,845.654.7
Kutná Hora1393,666.015,254.053.1
Liberec962,412.010,200.058.0
Litoměřice2974,449.611,604.048.4
Louny562,456.012,453.353.9
Mělník7100,424.015,018.736.6
Mladá Boleslav1122,169.310,329.351.6
Most557,963.29,035.240.2
Náchod2091,646.015,956.049.0
Nový Jičín598,232.015,253.370.8
Nymburk1563,924.011,826.080.3
Olomouc1029,830.05,598.038.3
Opava1983,426.715,406.243.0
Ostrava14127,470.014,862.051.3
Pardubice393,005.311,629.338.3
Pelhřimov1168,768.016,160.046.0
Písek3129,908.011,244.043.3
Plzeň-jih12105,674.712,777.348.8
Plzeň-sever1040,962.014,282.050.7
Praha hl.m.5155,401.614,540.837.6
Praha-východ5799,889.514,095.546.2
Praha-západ1584,404.011,750.460.6
Prachatice373,848.014,072.031.0
Prostějov2182,928.027,496.033.5
Přerov10117,590.416,438.444.1
Příbram5872,906.310,163.457.3
Rokycany2148,280.019,692.038.0
Rychnov nad Kněžnou1585,400.015,323.040.4
Semily5182,460.015,943.052.6
Sokolov6114,035.218,449.626.6
Svitavy2868,751.09,688.052.9
Šumperk788,853.39,090.751.0
Tábor237,304.011,400.043.5
Tachov1265,180.013,440.064.4
Teplice1763,883.28,894.460.2
Trutnov6183,792.015,013.339.5
Třebíč948,428.06,488.047.0
Uherské Hradiště1966,428.410,421.843.7
Ústí nad Labem15130,416.015,448.047.6
Ústí nad Orlicí12101,034.712,174.754.5
Vsetín688,536.09,941.340.5
Vyškov11136,446.720,328.034.0
Zlín11125,928.014,668.036.7
Znojmo3157,672.012,908.037.5
Žďár nad Sázavou9765,151.515,578.139.9