Připojení: Satelitní

Vyberte graf: Rychlost downloaduRychlost uploaduOdezva / pingPočet testů

Satelitní dle okresů

Typ připojení Hodnocení Počet
testů
Down
kbit/s
Up
kbit/s
Odezva
ms
Benešov3065,293.311,363.350.0
Beroun7576,098.210,322.973.3
Blansko6082,675.510,845.948.7
Brno-město152,296.012,664.034.0
Brno-venkov2781,648.515,280.045.3
Bruntál7108,842.012,712.057.0
Břeclav1177,072.018,040.026.0
Česká Lípa17078,165.911,747.453.9
České Budějovice1751,130.77,993.372.8
Český Krumlov392,434.715,645.347.0
Děčín5117,086.017,942.033.6
Domažlice8117,864.012,888.037.7
Frýdek-Místek18684,637.813,232.656.6
Havlíčkův Brod3062,147.49,913.163.3
Hodonín974,192.013,125.340.0
Hradec Králové377,184.011,260.040.2
Cheb473,360.011,973.331.8
Chomutov889,932.014,780.055.3
Chrudim2492,448.713,568.059.1
Jablonec nad Nisou5255,628.012,068.068.8
Jeseník1138,890.76,501.382.7
Jihlava2189,640.017,696.036.0
Jindřichův Hradec2488,621.311,552.0116.9
Karlovy Vary680,412.810,886.432.1
Karviná4181,554.512,152.062.8
Kladno2659,783.312,160.056.0
Klatovy9179,721.317,470.739.9
Kolín21138,044.017,523.051.7
Kroměříž3568,485.813,085.853.4
Kutná Hora1393,666.015,254.053.1
Liberec2382,150.211,849.850.3
Litoměřice2974,449.611,604.048.4
Louny328,648.09,088.099.7
Mělník1358,596.09,450.760.9
Mladá Boleslav1021,609.310,540.061.3
Most3077,894.412,825.647.6
Náchod1578,044.011,600.064.9
Nový Jičín896,710.015,356.065.0
Nymburk3379,909.011,490.068.0
Olomouc1029,830.05,598.038.3
Opava1983,426.715,406.243.0
Ostrava17122,491.615,489.547.8
Pardubice2104,712.09,340.036.0
Pelhřimov1168,768.016,160.046.0
Písek3104,277.316,418.739.0
Plzeň-jih1589,752.913,192.045.3
Plzeň-sever1344,544.013,174.455.1
Praha hl.m.5155,401.614,540.837.6
Praha-východ58120,871.515,870.944.8
Praha-západ1782,581.811,864.058.6
Prostějov2182,928.027,496.033.5
Přerov6129,108.015,012.048.6
Příbram2368,050.38,568.074.4
Rokycany2148,280.019,692.038.0
Rychnov nad Kněžnou1091,294.712,898.747.2
Semily5182,460.015,943.052.6
Sokolov7138,498.720,182.725.5
Svitavy1581,954.79,264.069.4
Šumperk3193,476.812,163.257.1
Tábor343,716.09,212.090.5
Tachov1265,180.013,440.064.4
Teplice1274,286.08,054.066.8
Trutnov2253,320.017,232.038.5
Třebíč288,984.014,784.037.0
Uherské Hradiště2667,781.511,350.841.2
Ústí nad Labem1275,280.010,396.052.3
Ústí nad Orlicí10131,836.012,552.058.3
Vsetín876,840.09,084.842.5
Vyškov10132,352.019,514.734.2
Zlín11125,928.014,668.036.7
Znojmo2151,744.014,576.049.0
Žďár nad Sázavou4190,682.513,526.848.8