Připojení: Satelitní

Vyberte graf: Rychlost downloaduRychlost uploaduOdezva / pingPočet testů

Satelitní dle okresů

Typ připojení Hodnocení Počet
testů
Down
kbit/s
Up
kbit/s
Odezva
ms
Benešov3065,293.311,363.350.0
Beroun7471,778.710,146.774.8
Blansko5883,160.011,037.349.5
Brno-město152,296.012,664.034.0
Brno-venkov2280,710.214,891.744.8
Bruntál7108,842.012,712.057.0
Břeclav1177,072.018,040.026.0
Česká Lípa17677,533.312,183.251.7
České Budějovice1359,152.08,766.459.7
Český Krumlov789,029.316,909.344.0
Děčín1883,293.312,497.336.1
Domažlice11103,588.814,076.837.2
Frýdek-Místek16389,041.213,749.452.9
Havlíčkův Brod2371,516.810,384.063.9
Hodonín1275,291.211,980.842.0
Hradec Králové377,184.011,260.040.2
Cheb493,472.014,640.031.8
Chomutov889,932.014,780.055.3
Chrudim3481,306.712,794.759.2
Jablonec nad Nisou5255,628.012,068.068.8
Jeseník1138,890.76,501.382.7
Jihlava7155,490.715,810.735.9
Jindřichův Hradec120,960.05,104.0128.0
Karlovy Vary789,106.713,416.033.9
Karviná5081,506.112,615.559.7
Kladno2165,503.212,422.454.8
Klatovy10167,409.117,195.439.6
Kolín25144,804.418,252.448.6
Kroměříž3568,485.813,085.853.4
Kutná Hora1393,666.015,254.053.1
Liberec2280,882.011,173.051.7
Litoměřice2974,449.611,604.048.4
Louny562,456.012,453.353.9
Mělník1066,532.810,390.447.6
Mladá Boleslav816,988.810,537.655.2
Most3267,252.611,200.045.3
Náchod2091,646.015,956.049.0
Nový Jičín598,232.015,253.370.8
Nymburk3272,102.911,014.972.1
Olomouc1029,830.05,598.038.3
Opava1983,426.715,406.243.0
Ostrava16121,379.216,204.049.0
Pardubice393,005.311,629.338.3
Pelhřimov1168,768.016,160.046.0
Písek4121,861.312,120.041.8
Plzeň-jih1393,714.311,882.347.1
Plzeň-sever1344,544.013,174.455.1
Praha hl.m.5155,401.614,540.837.6
Praha-východ61117,455.115,016.045.0
Praha-západ1782,581.811,864.058.6
Prachatice373,848.014,072.031.0
Prostějov2182,928.027,496.033.5
Přerov10117,590.416,438.444.1
Příbram5872,906.310,163.457.3
Rokycany2148,280.019,692.038.0
Rychnov nad Kněžnou1192,443.416,165.743.2
Semily5182,460.015,943.052.6
Sokolov7138,498.720,182.725.5
Svitavy3168,861.39,479.159.8
Šumperk5119,512.011,920.055.0
Tábor458,404.014,644.043.7
Tachov1265,180.013,440.064.4
Teplice1763,883.28,894.460.2
Trutnov6183,792.015,013.339.5
Třebíč948,428.06,488.047.0
Uherské Hradiště1961,918.510,345.540.7
Ústí nad Labem14105,396.013,038.748.8
Ústí nad Orlicí11108,928.012,947.257.6
Vsetín688,536.09,941.340.5
Vyškov9138,006.420,347.233.9
Zlín11125,928.014,668.036.7
Znojmo2151,744.014,576.049.0
Žďár nad Sázavou5878,820.814,542.441.4