Připojení: Satelitní

Vyberte graf: Rychlost downloaduRychlost uploaduOdezva / pingPočet testů

Satelitní dle okresů

Typ připojení Hodnocení Počet
testů
Down
kbit/s
Up
kbit/s
Odezva
ms
Benešov3065,293.311,363.350.0
Beroun7478,156.310,640.773.0
Blansko6181,172.311,298.348.1
Brno-město152,296.012,664.034.0
Brno-venkov2781,648.515,280.045.3
Bruntál6106,464.014,074.763.4
Břeclav1177,072.018,040.026.0
Česká Lípa16778,411.511,665.854.1
České Budějovice1946,324.67,245.781.3
Český Krumlov392,434.715,645.347.0
Děčín5117,086.017,942.033.6
Domažlice7126,237.312,634.737.9
Frýdek-Místek18788,937.713,299.359.9
Havlíčkův Brod3062,147.49,913.163.3
Hodonín766,968.08,580.043.7
Hradec Králové377,184.011,260.040.2
Cheb473,360.011,973.331.8
Chomutov889,932.014,780.055.3
Chrudim2492,448.713,568.059.1
Jablonec nad Nisou5444,322.710,040.090.1
Jeseník1138,890.76,501.382.7
Jihlava2189,640.017,696.036.0
Jindřichův Hradec2488,621.311,552.0116.9
Karlovy Vary680,412.810,886.432.1
Karviná4181,554.512,152.062.8
Kladno2876,292.013,237.753.8
Klatovy9179,721.317,470.739.9
Kolín21138,044.017,523.051.7
Kroměříž3769,556.012,720.052.1
Kutná Hora1393,666.015,254.053.1
Liberec2484,342.412,773.648.8
Litoměřice2769,263.010,794.049.7
Louny579,752.011,140.075.3
Mělník1358,596.09,450.760.9
Mladá Boleslav1021,609.310,540.061.3
Most2970,838.011,684.052.3
Náchod1578,044.011,600.064.9
Nový Jičín896,710.015,356.065.0
Nymburk3379,909.011,490.068.0
Olomouc936,488.06,829.342.8
Opava1983,426.715,406.243.0
Ostrava17122,491.615,489.547.8
Pardubice2104,712.09,340.036.0
Pelhřimov1168,768.016,160.046.0
Písek3104,277.316,418.739.0
Plzeň-jih1585,268.412,846.244.4
Plzeň-sever1344,544.013,174.455.1
Praha hl.m.5155,401.614,540.837.6
Praha-východ27126,860.015,844.048.3
Praha-západ1876,706.011,450.065.1
Prachatice518,112.04,208.0118.0
Prostějov2182,928.027,496.033.5
Přerov6129,108.015,012.048.6
Příbram2473,270.08,703.069.9
Rakovník338,400.05,480.041.3
Rokycany1141,648.022,256.037.0
Rychnov nad Kněžnou1091,294.712,898.747.2
Semily5182,460.015,943.052.6
Sokolov8123,266.317,883.425.7
Svitavy1684,349.79,947.465.0
Šumperk32104,114.712,932.053.6
Tábor343,716.09,212.090.5
Tachov1265,180.013,440.064.4
Teplice1274,286.08,054.066.8
Trutnov2253,320.017,232.038.5
Třebíč288,984.014,784.037.0
Uherské Hradiště2667,781.511,350.841.2
Ústí nad Labem1275,280.010,396.052.3
Ústí nad Orlicí8141,384.012,184.065.7
Vsetín876,840.09,084.842.5
Vyškov8155,492.821,465.634.8
Zlín11125,928.014,668.036.7
Znojmo2151,744.014,576.049.0
Žďár nad Sázavou3589,677.313,302.050.9