Připojení: Satelitní

Vyberte graf: Rychlost downloaduRychlost uploaduOdezva / pingPočet testů

Satelitní dle okresů

Typ připojení Hodnocení Počet
testů
Down
kbit/s
Up
kbit/s
Odezva
ms
Benešov3065,293.311,363.350.0
Beroun7576,098.210,322.973.3
Blansko5983,733.110,793.549.1
Brno-město152,296.012,664.034.0
Brno-venkov2280,710.214,891.744.8
Bruntál7108,842.012,712.057.0
Břeclav1177,072.018,040.026.0
Česká Lípa16877,794.411,804.552.5
České Budějovice1359,152.08,766.459.7
Český Krumlov392,434.715,645.347.0
Děčín1687,414.413,928.035.4
Domažlice8117,864.012,888.037.7
Frýdek-Místek17985,109.913,276.456.5
Havlíčkův Brod2663,520.010,230.759.6
Hodonín1275,291.211,980.842.0
Hradec Králové377,184.011,260.040.2
Cheb689,811.215,091.231.5
Chomutov889,932.014,780.055.3
Chrudim3582,241.212,482.557.4
Jablonec nad Nisou5255,628.012,068.068.8
Jeseník1138,890.76,501.382.7
Jihlava2189,640.017,696.036.0
Jindřichův Hradec2488,621.311,552.0116.9
Karlovy Vary680,412.810,886.432.1
Karviná4181,554.512,152.062.8
Kladno2756,137.812,000.053.3
Klatovy9179,721.317,470.739.9
Kolín25144,804.418,252.448.6
Kroměříž3568,485.813,085.853.4
Kutná Hora1393,666.015,254.053.1
Liberec2382,150.211,849.850.3
Litoměřice2974,449.611,604.048.4
Louny447,828.012,176.069.3
Mělník1066,532.810,390.447.6
Mladá Boleslav1021,609.310,540.061.3
Most3172,649.311,597.346.3
Náchod1796,736.016,061.354.3
Nový Jičín896,710.015,356.065.0
Nymburk3379,909.011,490.068.0
Olomouc1029,830.05,598.038.3
Opava1983,426.715,406.243.0
Ostrava17122,491.615,489.547.8
Pardubice2104,712.09,340.036.0
Pelhřimov1168,768.016,160.046.0
Písek3104,277.316,418.739.0
Plzeň-jih1497,919.012,869.045.9
Plzeň-sever1344,544.013,174.455.1
Praha hl.m.5155,401.614,540.837.6
Praha-východ59123,010.015,816.044.2
Praha-západ1782,581.811,864.058.6
Prostějov2182,928.027,496.033.5
Přerov6129,108.015,012.048.6
Příbram1978,476.09,813.362.0
Rokycany2148,280.019,692.038.0
Rychnov nad Kněžnou1192,443.416,165.743.2
Semily5182,460.015,943.052.6
Sokolov7138,498.720,182.725.5
Svitavy1672,521.39,210.768.9
Šumperk25109,941.313,533.356.1
Tábor541,578.79,941.374.8
Tachov1265,180.013,440.064.4
Teplice1274,286.08,054.066.8
Trutnov2253,320.017,232.038.5
Třebíč1161,946.79,253.343.6
Uherské Hradiště2063,905.310,648.041.3
Ústí nad Labem1275,280.010,396.052.3
Ústí nad Orlicí10131,836.012,552.058.3
Vsetín876,840.09,084.842.5
Vyškov10132,352.019,514.734.2
Zlín11125,928.014,668.036.7
Znojmo2151,744.014,576.049.0
Žďár nad Sázavou4284,932.014,080.044.9