Rychlost.cz Připojení internetu Kabelová TV

Připojení: Kabelová TV

Vyberte graf: Rychlost downloaduRychlost uploaduOdezva / pingPočet testů

Kabelová TV dle okresů

Typ připojení Hodnocení Počet
testů
Down
kbit/s
Up
kbit/s
Odezva
ms
Benešov762,948.09,206.08.9
Beroun4648,164.011,830.319.0
Blansko28114,136.415,375.615.2
Brno-město525129,094.617,320.015.5
Brno-venkov12378,102.714,792.617.1
Bruntál4150,954.011,054.017.8
Břeclav66105,662.118,962.222.1
Česká Lípa1555,705.334,233.310.6
České Budějovice63122,449.225,598.423.8
Český Krumlov772,922.732,178.714.9
Děčín4899,343.517,740.627.3
Domažlice518,268.05,040.0190.4
Frýdek-Místek158104,476.032,557.816.5
Havlíčkův Brod827,300.010,173.329.2
Hodonín13693,711.911,932.622.2
Hradec Králové53121,914.314,314.015.9
Cheb32117,426.517,015.615.1
Chomutov9997,332.657,832.410.0
Chrudim240,004.08,272.019.5
Jablonec nad Nisou5062,141.810,039.418.0
Jičín15241,533.319,824.010.8
Jindřichův Hradec457,016.015,322.717.5
Karlovy Vary8356,828.610,960.014.6
Karviná83133,655.316,003.919.1
Kladno42163,535.620,686.911.0
Klatovy1931,453.018,199.016.0
Kolín18165,377.219,941.510.9
Kroměříž766,420.68,091.420.9
Liberec79127,238.814,890.513.1
Litoměřice24203,678.517,238.513.1
Louny35158,490.217,972.712.9
Mělník22138,952.914,744.010.5
Mladá Boleslav5427,813.19,776.015.2
Most87158,722.021,781.814.8
Náchod5190,422.015,626.012.3
Nový Jičín9094,793.023,116.113.4
Nymburk12141,797.313,649.815.1
Olomouc6975,050.661,382.312.3
Opava24192,585.219,657.218.3
Ostrava205213,572.919,400.517.0
Pardubice42139,867.914,695.516.2
Pelhřimov1142,056.09,832.010.0
Písek20105,016.024,514.115.0
Plzeň-jih2103,236.08,252.09.5
Plzeň-město76142,952.118,686.411.2
Praha hl.m.1030142,556.519,172.511.7
Praha-východ36108,327.614,024.019.5
Praha-západ26164,659.714,100.99.5
Prachatice4141,843.620,955.216.7
Přerov9191,916.533,047.114.2
Příbram643,928.09,826.011.6
Rakovník443,768.037,962.7594.2
Rokycany22160,964.314,703.510.6
Rychnov nad Kněžnou18189,003.215,473.613.8
Semily5955,285.66,637.220.5
Sokolov5683,039.031,006.714.8
Strakonice982,515.410,405.716.5
Svitavy683,112.025,409.613.6
Šumperk54135,413.812,522.216.9
Tábor1350,233.17,059.416.7
Teplice154154,330.516,873.014.7
Trutnov7761,910.812,134.817.9
Třebíč1642,962.917,885.116.4
Uherské Hradiště3286,551.613,000.024.5
Ústí nad Labem83133,631.848,072.212.4
Ústí nad Orlicí16787,542.517,427.114.0
Vsetín6478,849.112,829.019.8
Zlín76123,778.614,881.416.2
Žďár nad Sázavou95108,651.119,896.511.8