Rychlost.cz Připojení internetu Kabelová TV

Připojení: Kabelová TV

Vyberte graf: Rychlost downloaduRychlost uploaduOdezva / pingPočet testů

Kabelová TV dle okresů

Typ připojení Hodnocení Počet
testů
Down
kbit/s
Up
kbit/s
Odezva
ms
Benešov299,540.049,672.05.5
Beroun4053,305.49,909.945.0
Blansko15781,586.512,607.617.5
Brno-město870130,960.516,258.815.1
Brno-venkov44772,603.19,565.514.8
Bruntál6399,715.715,310.821.2
Břeclav15361,342.98,547.827.0
Česká Lípa2566,114.726,406.916.8
České Budějovice4173,994.421,184.214.4
Český Krumlov1449,472.019,410.019.0
Děčín10599,750.813,911.818.3
Frýdek-Místek31677,090.026,769.316.2
Havlíčkův Brod9441,040.04,386.333.4
Hodonín27492,786.310,751.218.1
Hradec Králové9896,026.112,990.326.8
Cheb8786,386.012,648.221.1
Chomutov202105,488.956,693.111.5
Chrudim2743,702.36,483.418.2
Jablonec nad Nisou90179,007.517,872.212.9
Jičín8159,768.013,778.011.7
Jindřichův Hradec2187,304.722,114.717.6
Karlovy Vary125170,191.618,234.415.4
Karviná19696,287.513,702.119.2
Kladno181157,369.516,967.815.0
Klatovy1056,106.719,653.311.3
Kolín46105,423.012,414.010.5
Kroměříž27151,598.815,530.019.4
Kutná Hora551,788.823,684.811.0
Liberec26293,448.314,510.413.8
Litoměřice119121,709.616,105.812.0
Louny51114,799.016,838.013.0
Mělník118176,072.816,941.911.0
Mladá Boleslav1767,898.521,991.417.9
Most211155,682.918,604.514.0
Náchod2293,533.89,246.516.1
Nový Jičín17158,816.611,376.423.0
Nymburk25156,104.015,102.010.3
Olomouc21561,699.226,388.515.9
Opava83185,546.220,203.038.1
Ostrava556158,365.616,093.121.0
Pardubice6797,379.714,455.316.8
Pelhřimov10127,369.310,757.311.8
Písek4386,556.923,526.716.4
Plzeň-jih160,024.05,840.011.0
Plzeň-město267129,326.816,632.614.6
Praha hl.m.2372124,668.617,042.513.0
Praha-východ1463,534.214,059.613.8
Praha-západ13476,620.811,965.711.7
Prachatice19646,422.623,255.815.9
Přerov23749,643.320,397.319.2
Příbram6187,875.214,936.512.2
Rakovník2540,937.815,748.420.7
Rokycany24179,535.414,081.817.8
Rychnov nad Kněžnou3735,502.37,949.115.7
Semily4759,842.815,654.817.3
Sokolov6493,751.216,045.312.9
Strakonice7293,334.019,838.012.6
Svitavy4234,602.17,102.916.5
Šumperk4686,111.115,701.418.6
Tábor5361,799.512,042.117.4
Teplice346118,331.115,234.013.8
Trutnov7799,017.99,403.815.5
Třebíč3545,285.717,258.917.4
Uherské Hradiště108166,160.616,507.816.7
Ústí nad Labem201141,797.451,142.113.6
Ústí nad Orlicí73647,185.310,487.116.6
Vsetín14556,170.915,688.918.6
Vyškov685,074.025,152.011.0
Zlín265120,996.614,245.419.4
Znojmo9372,945.012,038.016.3
Žďár nad Sázavou50094,738.412,368.513.5