Rychlost.cz Připojení internetu Kabelová TV

Připojení: Kabelová TV

Vyberte graf: Rychlost downloaduRychlost uploaduOdezva / pingPočet testů

Kabelová TV dle okresů

Typ připojení Hodnocení Počet
testů
Down
kbit/s
Up
kbit/s
Odezva
ms
Benešov359,364.04,544.031.7
Beroun3455,798.37,625.015.1
Blansko8079,893.99,458.114.4
Brno-město72399,151.013,879.114.0
Brno-venkov25688,175.517,700.515.7
Bruntál1187,901.314,029.323.8
Břeclav13540,645.06,216.933.4
Česká Lípa15102,592.026,307.612.1
České Budějovice6585,695.418,184.013.5
Český Krumlov466,212.017,046.016.8
Děčín8177,214.012,994.934.6
Domažlice1990,561.09,609.020.9
Frýdek-Místek26772,411.020,614.719.0
Havlíčkův Brod2435,689.15,341.735.2
Hodonín83135,302.770,832.514.0
Hradec Králové72154,852.015,363.616.1
Cheb62122,660.120,572.813.4
Chomutov8475,582.119,958.914.6
Chrudim1555,857.85,856.020.5
Jablonec nad Nisou2683,619.09,196.516.4
Jičín30139,860.410,979.612.9
Jindřichův Hradec1366,852.412,400.021.1
Karlovy Vary2163,008.010,768.513.1
Karviná11485,062.315,181.229.6
Kladno90139,457.514,141.013.0
Klatovy1284,069.736,285.79.7
Kolín2588,121.512,346.516.9
Kroměříž10115,611.012,623.019.6
Kutná Hora118,056.05,272.015.0
Liberec113116,023.937,124.316.7
Litoměřice3464,707.117,552.713.8
Louny182178,222.016,167.344.0
Mělník66122,122.214,107.114.7
Mladá Boleslav12135,686.417,631.214.4
Most118107,073.812,543.915.3
Náchod9139,608.014,453.316.7
Nový Jičín13455,299.010,134.917.3
Nymburk17121,819.715,524.310.0
Olomouc11765,482.628,430.814.9
Opava4862,677.88,849.924.2
Ostrava369164,301.915,217.918.4
Pardubice71107,723.213,083.012.6
Pelhřimov1169,840.06,592.011.0
Písek5256,183.616,449.516.4
Plzeň-jih330,404.04,352.014.5
Plzeň-město164111,505.814,004.614.1
Praha hl.m.1603114,361.916,144.414.7
Praha-východ37118,337.616,809.617.7
Praha-západ10105,153.116,108.611.4
Prachatice3265,875.316,106.816.4
Prostějov230,000.044,280.07.5
Přerov20749,779.718,181.618.1
Příbram5668,821.29,892.524.8
Rakovník1123,224.011,984.08.0
Rokycany26205,768.518,301.510.7
Rychnov nad Kněžnou318,269.36,048.017.0
Semily2648,688.58,737.023.5
Sokolov2779,218.413,730.413.9
Strakonice4103,756.09,690.013.0
Svitavy6113,838.017,320.012.9
Šumperk3390,110.512,485.519.4
Tábor4943,795.013,616.622.7
Teplice241107,979.014,600.513.0
Trutnov879,913.38,720.018.5
Třebíč189,128.09,808.015.0
Uherské Hradiště40120,612.915,929.313.7
Ústí nad Labem9491,580.951,447.612.5
Ústí nad Orlicí173,040.019,920.017.0
Vsetín17965,541.320,740.746.7
Vyškov690,428.08,320.014.5
Zlín11593,554.614,599.820.1
Znojmo672,848.05,464.017.2
Žďár nad Sázavou42379,560.636,280.511.3