Rychlost.cz Připojení internetu Kabelová TV

Připojení: Kabelová TV

Vyberte graf: Rychlost downloaduRychlost uploaduOdezva / pingPočet testů

Kabelová TV dle okresů

Typ připojení Hodnocení Počet
testů
Down
kbit/s
Up
kbit/s
Odezva
ms
Benešov880,136.090,369.13.0
Beroun14850,354.98,265.512.2
Blansko35101,067.413,986.314.2
Brno-město69390,558.413,512.116.9
Brno-venkov22078,849.510,896.719.6
Bruntál1427,856.014,884.014.2
Břeclav10861,699.88,947.330.8
Česká Lípa1944,557.344,431.311.0
České Budějovice3872,282.914,936.021.7
Děčín7268,999.115,085.212.5
Domažlice767,236.011,538.015.8
Frýdek-Místek15453,611.616,893.419.9
Havlíčkův Brod3143,364.08,430.216.3
Hodonín7363,895.011,610.716.2
Hradec Králové4577,489.811,412.616.7
Cheb30106,939.513,136.318.7
Chomutov12664,864.125,868.311.6
Chrudim440,309.39,026.715.2
Jablonec nad Nisou52102,028.212,668.514.8
Jičín13148,617.616,152.013.7
Jihlava138,344.025,208.016.0
Jindřichův Hradec1093,382.016,180.015.6
Karlovy Vary984,244.610,406.914.6
Karviná14896,278.614,242.020.3
Kladno195191,770.519,046.49.7
Klatovy1044,050.344,698.36.4
Kolín44132,515.514,426.410.5
Kroměříž1160,131.414,978.321.7
Kutná Hora147,576.02,976.023.0
Liberec15283,127.415,071.613.3
Litoměřice4150,041.417,756.712.0
Louny104234,478.617,163.616.8
Mělník60134,622.314,950.69.8
Mladá Boleslav6185,622.416,489.613.1
Most14886,072.010,566.114.4
Náchod4124,933.313,800.015.8
Nový Jičín21149,148.48,769.414.3
Nymburk6047,063.312,320.711.4
Olomouc13352,632.324,312.317.9
Opava34102,503.311,935.318.0
Ostrava419122,451.614,717.520.1
Pardubice4385,851.712,820.323.7
Písek6151,063.715,232.928.5
Plzeň-jih113,680.03,256.053.0
Plzeň-město154101,227.212,982.611.5
Plzeň-sever11,616.017,008.012.0
Praha hl.m.1800107,813.515,210.714.2
Praha-východ2862,054.311,739.430.5
Praha-západ1533,571.26,643.619.9
Prachatice1862,297.512,811.622.7
Prostějov327,216.040,068.09.5
Přerov10156,109.918,901.012.8
Příbram25106,291.211,862.813.0
Rakovník1918,694.714,492.016.4
Rokycany35128,104.411,652.910.9
Rychnov nad Kněžnou2689,573.713,618.913.3
Semily3653,938.018,116.023.7
Sokolov6589,328.913,379.321.4
Strakonice667,834.79,642.714.6
Svitavy4134,858.012,158.013.7
Šumperk3880,984.011,704.728.9
Tábor3771,936.036,004.425.8
Teplice29691,745.513,623.613.1
Trutnov1251,896.08,056.916.3
Třebíč739,853.313,821.316.4
Uherské Hradiště20107,028.810,512.024.1
Ústí nad Labem7078,553.521,326.713.3
Ústí nad Orlicí5037,338.28,647.721.7
Vsetín20137,245.67,116.734.2
Vyškov1067,187.427,250.321.2
Zlín14782,475.212,776.620.3
Znojmo3108,564.010,272.013.0
Žďár nad Sázavou24562,905.533,756.212.4