Rychlost.cz Připojení internetu Kabelová TV

Připojení: Kabelová TV

Vyberte graf: Rychlost downloaduRychlost uploaduOdezva / pingPočet testů

Kabelová TV dle okresů

Typ připojení Hodnocení Počet
testů
Down
kbit/s
Up
kbit/s
Odezva
ms
Benešov156,872.010,024.07.0
Beroun3661,081.77,446.913.9
Blansko6599,961.711,180.022.0
Brno-město62390,095.212,884.221.2
Brno-venkov27074,313.518,743.715.7
Bruntál794,772.813,505.619.5
Břeclav9754,277.58,084.025.9
Česká Lípa2176,407.450,127.48.0
České Budějovice8053,678.412,861.333.2
Děčín5567,806.410,921.626.9
Domažlice8992,119.29,541.514.8
Frýdek-Místek19651,403.010,662.056.0
Havlíčkův Brod4033,162.64,759.776.3
Hodonín6276,705.710,560.219.7
Hradec Králové4392,217.79,855.415.4
Cheb5568,583.39,074.163.1
Chomutov13278,850.734,110.411.3
Chrudim551,064.06,076.8115.4
Jablonec nad Nisou4482,316.713,555.414.5
Jindřichův Hradec14116,451.413,130.322.7
Karlovy Vary1179,770.08,626.010.3
Karviná125101,869.012,901.323.5
Kladno83115,433.113,836.814.4
Klatovy1849,958.016,518.713.1
Kolín7258,702.013,271.020.4
Kroměříž1074,630.012,838.021.1
Kutná Hora290,848.014,592.014.0
Liberec11691,630.911,124.722.0
Litoměřice3290,138.222,630.412.0
Louny46104,420.314,912.012.2
Mělník34108,817.313,768.311.7
Mladá Boleslav1868,566.710,325.315.1
Most10491,121.413,061.913.6
Náchod163,960.018,656.040.0
Nový Jičín9266,817.110,788.134.1
Nymburk9934,096.29,813.911.7
Olomouc7176,559.233,544.617.7
Opava3265,933.610,869.028.3
Ostrava439137,969.214,614.625.4
Pardubice3283,205.211,795.711.6
Pelhřimov1132,568.03,040.074.0
Písek4457,530.013,037.115.4
Plzeň-jih230,752.05,008.011.0
Plzeň-město119101,140.913,482.012.8
Plzeň-sever2131,400.018,696.08.5
Praha hl.m.130098,922.615,378.320.2
Praha-východ1071,994.713,644.014.2
Praha-západ2073,457.718,392.69.2
Prachatice5552,594.89,883.321.6
Prostějov829,270.033,516.09.7
Přerov6655,440.210,182.514.3
Příbram31122,521.315,237.329.2
Rakovník654,962.013,790.417.2
Rokycany4777,776.816,335.213.2
Rychnov nad Kněžnou2232,041.15,322.314.3
Semily2242,145.86,660.315.9
Sokolov960,229.315,824.913.1
Strakonice564,368.012,035.213.2
Svitavy2046,404.719,084.719.7
Šumperk2273,548.410,934.217.5
Tábor2034,152.05,104.661.9
Tachov27,752.05,480.09.0
Teplice231102,498.414,315.812.4
Trutnov3876,327.210,329.918.6
Třebíč3087,361.518,585.518.9
Uherské Hradiště4151,020.111,151.230.8
Ústí nad Labem8090,499.742,306.812.2
Ústí nad Orlicí24424,907.87,901.346.0
Vsetín18252,397.39,326.622.9
Vyškov1295,539.634,238.213.2
Zlín9376,107.910,844.320.0
Znojmo1925,552.05,288.014.9
Žďár nad Sázavou25278,384.133,538.416.6