Rychlost.cz Připojení internetu Kabelová TV

Připojení: Kabelová TV

Vyberte graf: Rychlost downloaduRychlost uploaduOdezva / pingPočet testů

Kabelová TV dle okresů

Typ připojení Hodnocení Počet
testů
Down
kbit/s
Up
kbit/s
Odezva
ms
Beroun5044,942.86,764.486.5
Blansko7399,858.011,971.216.8
Brno-město1257113,260.515,772.014.9
Brno-venkov30280,139.712,409.016.1
Bruntál12103,105.011,164.023.2
Břeclav16357,287.97,704.124.5
Česká Lípa1840,430.917,977.117.6
České Budějovice7891,527.020,779.018.7
Český Krumlov6730,112.414,825.720.4
Děčín91110,250.215,440.714.4
Domažlice6127,420.014,100.015.0
Frýdek-Místek32273,113.617,681.019.8
Havlíčkův Brod4430,279.15,479.138.8
Hodonín24077,850.110,045.117.5
Hradec Králové74149,586.215,530.314.5
Cheb7094,103.813,921.714.5
Chomutov18473,403.840,556.014.3
Chrudim3048,665.76,653.123.7
Jablonec nad Nisou7782,345.017,373.214.4
Jičín1135,568.08,696.014.0
Jindřichův Hradec33149,966.418,072.016.7
Karlovy Vary6935,710.18,188.417.4
Karviná21182,331.513,639.818.4
Kladno132116,305.615,839.512.4
Klatovy1433,118.427,484.810.1
Kolín18157,830.813,860.986.1
Kroměříž11223,116.417,810.719.0
Kutná Hora9135,762.717,186.717.1
Liberec14078,248.511,361.820.5
Litoměřice6682,081.117,435.715.7
Louny93135,976.217,216.070.7
Mělník142118,829.114,191.912.9
Mladá Boleslav4163,881.114,454.113.5
Most246142,336.516,595.114.7
Náchod893,538.312,538.314.8
Nový Jičín21780,631.712,524.126.5
Nymburk3181,613.69,382.014.5
Olomouc15660,888.632,213.413.6
Opava159117,253.016,685.025.4
Ostrava543143,794.815,134.618.1
Pardubice11395,577.014,169.313.4
Pelhřimov2196,556.015,120.013.5
Písek13883,947.825,679.518.3
Plzeň-jih1157,670.05,344.013.1
Plzeň-město32699,728.813,933.612.7
Praha hl.m.2138117,227.317,084.712.2
Praha-východ39105,699.317,946.021.1
Praha-západ2678,921.113,228.610.6
Prachatice14664,873.020,561.118.6
Prostějov157,664.091,552.01.0
Přerov30163,034.821,497.013.6
Příbram37116,839.716,521.413.3
Rakovník343,308.012,472.012.0
Rokycany23150,468.715,861.211.4
Rychnov nad Kněžnou10928,649.87,784.419.2
Semily4048,973.220,618.427.8
Sokolov128110,746.014,137.614.8
Strakonice570,738.717,373.316.8
Svitavy25105,265.755,126.914.8
Šumperk7265,446.111,435.920.1
Tábor8548,976.619,390.726.4
Teplice433109,664.415,107.813.9
Trutnov2352,582.04,942.084.1
Třebíč4338,361.021,590.625.2
Uherské Hradiště6283,661.614,966.419.0
Ústí nad Labem13089,906.343,296.612.2
Ústí nad Orlicí25937,890.79,808.244.8
Vsetín23149,395.211,525.450.8
Vyškov1785,594.746,984.98.0
Zlín24093,201.913,727.919.7
Znojmo470,144.05,100.017.3
Žďár nad Sázavou30366,331.626,650.724.1