Rychlost.cz Připojení internetu Kabelová TV

Připojení: Kabelová TV

Vyberte graf: Rychlost downloaduRychlost uploaduOdezva / pingPočet testů

Kabelová TV dle okresů

Typ připojení Hodnocení Počet
testů
Down
kbit/s
Up
kbit/s
Odezva
ms
Beroun7742,347.65,068.212.4
Blansko5173,995.29,191.623.9
Brno-město78787,941.112,982.225.9
Brno-venkov25055,194.812,546.320.9
Bruntál737,256.010,798.427.0
Břeclav12857,515.37,670.123.7
Česká Lípa2669,807.746,672.011.1
České Budějovice7057,081.115,838.615.8
Český Krumlov3974,111.420,739.414.8
Děčín7865,203.422,794.018.5
Domažlice3272,289.313,154.715.4
Frýdek-Místek24756,104.112,560.520.1
Havlíčkův Brod4226,490.64,263.724.1
Hodonín11166,385.89,024.831.3
Hradec Králové44109,113.112,277.115.3
Cheb5667,753.815,900.819.3
Chomutov8558,636.744,239.211.6
Chrudim1348,933.611,122.417.8
Jablonec nad Nisou3960,928.314,576.653.7
Jeseník592,900.0101,920.031.6
Jičín716,204.85,040.013.2
Jindřichův Hradec794,086.78,738.713.4
Karlovy Vary534,074.713,149.316.5
Karviná22665,052.913,351.121.6
Kladno180191,205.319,066.011.5
Klatovy2844,921.312,286.031.6
Kolín1530,570.76,177.815.9
Kroměříž5180,194.014,394.021.2
Kutná Hora566,155.26,294.418.6
Liberec11799,842.414,076.615.9
Litoměřice4063,861.628,748.410.2
Louny24113,993.716,193.713.1
Mělník6398,509.616,087.311.7
Mladá Boleslav1334,995.29,650.712.9
Most15998,298.912,810.115.7
Náchod2150,612.020,020.012.5
Nový Jičín12150,748.210,237.617.1
Nymburk8438,966.810,949.711.8
Olomouc10969,723.239,813.314.8
Opava2397,359.011,307.524.2
Ostrava263111,321.413,323.621.3
Pardubice79101,134.412,683.814.6
Písek13354,489.215,510.316.6
Plzeň-jih658,781.36,029.310.3
Plzeň-město16793,397.712,664.812.2
Praha hl.m.160595,005.614,373.115.1
Praha-východ3556,669.19,881.711.1
Praha-západ11103,557.822,403.610.7
Prachatice3868,016.314,581.714.7
Prostějov114,280.02,008.023.0
Přerov8848,299.318,178.015.1
Příbram3072,296.410,497.927.9
Rakovník576,693.311,562.711.3
Rokycany24104,883.313,818.715.9
Rychnov nad Kněžnou4922,181.33,840.019.8
Semily9962,737.611,459.946.3
Sokolov6476,359.016,125.818.9
Strakonice1072,457.310,949.312.5
Svitavy2738,651.84,141.624.9
Šumperk11556,812.815,430.916.1
Tábor2893,521.131,542.918.2
Tachov214,904.05,440.020.0
Teplice285105,175.214,850.513.6
Trutnov8779,688.948,367.538.0
Třebíč5240,042.811,719.425.7
Uherské Hradiště3955,145.69,654.819.7
Ústí nad Labem127105,265.236,864.224.0
Ústí nad Orlicí13934,353.911,747.721.8
Vsetín21540,087.46,247.023.2
Vyškov2059,695.039,513.013.6
Zlín19265,549.010,352.746.1
Znojmo392,064.014,372.014.8
Žďár nad Sázavou40882,255.359,098.313.4