Rychlost.cz Fórum Síťový hardware zkušenosti se Zyxel P-335U

zkušenosti se Zyxel P-335U

zkušenosti se Zyxel P-335U

Síťový hardware
Toto téma je zamknuto, nelze do něj přidávat reakce.
Můžete založit nové téma.
od smazáno
IP: (zobrazit)

Máte někdo zkušenosti s routerem Zyxel P-335U? Mě se stane že se třeba 1 za den kousne a pomůže jenom manuální restart :-/

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

a jak ho používáš? stahuješ z torrentu nebo z dc++?? kolik je na něm počítačů?

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

uz bezi v pohode

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

p.s.: vyšel pro něj nový firmware na vánoce loni. tak ho zkus jestli ho nemáš. přidává i nové funkce.

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

to jsem stahnul, akorat ho budu reklamovat protoze se pres nej debilne tiskne:

- stale hlasky ze tiskarna neodpovida

- rychlost tisku se nejmene 4x prodlouzila. toho nechapu, ale je to tak. kdyz dam tisknout napr. dokument s obrazky o velikosti 500kB tak oproti primemu pripojeni k PC se to vytiskne ne za 1minutu ale za 4.

- prave tisknuty dokument nejde zrusit

atd. proste router uplne na prd. Psal jsem jim na Zyxel a uz cca 3 mesice tyto moje problemy resi a stale nic :-//

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

no to s tím zrušením tisku je ale normální. uvědom si že ta tiskárna nemá potuchy že je na routeru a ne v počítači. to je prostě taková daň. obecně rušení tiskové fronty na sítových tiskárnách je docela problém zvlášt pokud už se to načetlo v bufferu tiskárny nebo jiného zařízení.

ve firmě máme pár tiskáren na síti přes sítovej tiskovej server a chová se to podobně.

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

tak to s tebou nebudu souhlasit, jelikož router má být jenom "prodlouženým kabelem od tiskárny" tak musí být jedno jestli je tiskárna připojená k PC nebo do routeru... problém spíš je v tom že někdo někde chtěl ušetřit a tak je zřejmě komunikace mezi PC a routerem jenom jednosměrná! grrr V tom právě vidím kámen úrazu - že se nedomluví tiskárna a pc.

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

no já mám router asus, ale ještě jsem to nezkoušel. tak to zkusím a řeknu ti jak se chová ten můj... zyxela jsem měl jen na testy

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

Tento router je nehorázný šmejd. Teď jsem ho podruhý reklamoval. Neustále tuhnul a nešel resetovat.

 
Toto téma je zamknuto, nelze do něj přidávat reakce.
Můžete založit nové téma.