Rychlost.cz Fórum Všeobecná diskuze o různych typech připojení Jak využít sítě v mobilním telefonu?

Jak využít sítě v mobilním telefonu?

Jak využít sítě v mobilním telefonu?

Všeobecná diskuze o různych typech připojení
Toto téma je zamknuto, nelze do něj přidávat reakce.
Můžete založit nové téma.
od smazáno
IP: (zobrazit)

Když si koupím telefon který podporuje sítě: Wi-fi, GPRS, EDGE, UMTS, HSPDA, je mi to v modilu k něčemu ? Jak se přez ně můžu připojit na internet? Je to nějak zpoplatněné?

 
od testercdma
příspěvků: 5
IP: (zobrazit)

<fieldset><legend>Pawel:24.03.2007 13:49</legend>Když si koupím telefon který podporuje sítě: Wi-fi, GPRS, EDGE, UMTS, HSPDA, je mi to v modilu k něčemu ? Jak se přez ně můžu připojit na internet? Je to nějak zpoplatněné?</fieldset>

Samozřejmě, že <span class="t-red">je to zpoplatněné</span> - už jsi někdy potkal někoho, kdo by Tě trvale chtěl sponzorovat jen tak z osobního potěšení? <span class="t-red">:-)</span>

K první části Tvé otázky: mít v mobilu některý ze způsobů připojení k datové síti (nejen tedy pouze k internetu) se občas může hodit na cestách, ale: prozatím převážná většina připojení je umožněna na GPRS - podrobné informace získáš u konkrétního operátora mobilní sítě (ale pokud nemáš hodného sponzora tak Tě varuju: je to nejdražší způsob připojení!)

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

<fieldset><legend>testercdma:25.03.2007 12:15</legend><fieldset><legend>Pawel:24.03.2007 13:49</legend>Když si koupím telefon který podporuje sítě: Wi-fi, GPRS, EDGE, UMTS, HSPDA, je mi to v modilu k něčemu ? Jak se přez ně můžu připojit na internet? Je to nějak zpoplatněné?</fieldset>

Samozřejmě, že <span class="t-red">je to zpoplatněné</span> - už jsi někdy potkal někoho, kdo by Tě trvale chtěl sponzorovat jen tak z osobního potěšení? <span class="t-red">:-)</span>

K první části Tvé otázky: mít v mobilu některý ze způsobů připojení k datové síti (nejen tedy pouze k internetu) se občas může hodit na cestách, ale: prozatím převážná většina připojení je umožněna na GPRS - podrobné informace získáš u konkrétního operátora mobilní sítě (ale pokud nemáš hodného sponzora tak Tě varuju: je to nejdražší způsob připojení!)</fieldset>

Jo jasně, ale pokud je u nás ve městě bezdrátový internet, tak jde přece přez Wi-fi když si zjistím heslo k té síti připojit. už jsem to viděl a některé sítě jsou dokonce veřejné, takže pokud je signál tak se dá připojit uplně bez problémů. Jen jsem nevěděl jak využít ty ostatní sítě. Sponzora nemám, takže to nebudu dál zkoumat.

 
od testercdma
příspěvků: 5
IP: (zobrazit)

[citace] Jo jasně, ale pokud je u nás ve městě bezdrátový internet, tak jde přece přez Wi-fi když si zjistím heslo k té síti připojit. už jsem to viděl a některé sítě jsou dokonce veřejné, takže pokud je signál tak se dá připojit uplně bez problémů. Jen jsem nevěděl jak využít ty ostatní sítě. Sponzora nemám, takže to nebudu dál zkoumat.</fieldset>

šťastný to člověk - má free wi-fi :-) Jenže to wi-fi je omezeno dosahem na tak max 300m od přístupového bodu - to mi připadá skoro stejné jako chodit si telefonovat do telefonní budky naproti přes ulici :-)) Zase ale vzato z opačného konce: máš-li tak dlouhý peníz, že toužíš po tak nabušeném mobilu - klidně jej utrať za tohle než za jiné nesmysly :-)

ještě mi prosím prozraď ve kterémže štědrém městě to bydlíš?

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

cau pokud se takhle ptas tak ten telefon nekupuj.Je dost mist s free wifi vetsinou hospody a hotely ale otazka je prisel si na kafe nebo surfovat, wifi v tel.vydrzi jen 2hod.

Neco jineho je pokud ma mobil sip klienta a rozumis tomu pak muzes vzit mobila a volat a volat - mas bezdrat.sluchatko gratis

Proste ja furt nevidim smysl netu v mobilu a jen ze me tahaji operatori prachy.Take mame edge v polich kde nikdo nebydli.

Kamarad si takhle hral nerozumel tomu stalo ho to 1700Kc

Take ctu studie o zdravi s wifi a v Kanade to museli odpojit ze skoly protoze dlouhodove zareni neni dobre tady to nikdo neprizna ale vis ze wifi jsou mikrovlny jako v mikrovlnce.

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

Cus vsichni,potřeboval bych poradit..Chtěl bych si koupit telefon s Wifinou a absolutně tomuto tématu nerozumím. Něco málo vím o tom,že kde je bezdrátová síŤ Wifi,tak se mohu připojit,ale jde mi o tohle..bydlím na vesnici,kde máme free wifi,ale bohužel signál nebude dosahovat...tak jestli existuje něco,co by mi mohlo pomocí antény a nějakého zařízení tento wifi signál přijímat bez wifi karty a bez pc a já bych poté z tohoto zařízení přijímal připojení do mého telefonu...Doufám,že jste to pochopili...Díky za odpoveď a moc mi nenadávejte do blbců,protože tomu fakt nerozumím.

 
Toto téma je zamknuto, nelze do něj přidávat reakce.
Můžete založit nové téma.