Rychlost.cz Fórum Ostatní pronájem provozovateli

pronájem provozovateli

pronájem provozovateli

Ostatní
Toto téma je zamknuto, nelze do něj přidávat reakce.
Můžete založit nové téma.
od smazáno
IP: (zobrazit)

Dobrý den,

dostal jsem nabídku od provozovatele wi-fi sítě k instalaci antény na pokrytí části obce. Anténa by byla instalována na našem domě a tak by mě zajímalo, jaké jsou provozní náklady a jestli to nemá vedlejší účinky (např.záření). Mám 2 malé děti.

Zároveň by mě zajímalo, co bych měl požadovat jako protislužbu.

Předem děkuji za brzkou odpověď

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

<fieldset><legend>Radek88:20.03.2007 21:02</legend>Dobrý den,

dostal jsem nabídku od provozovatele wi-fi sítě k instalaci antény na pokrytí části obce. Anténa by byla instalována na našem domě a tak by mě zajímalo, jaké jsou provozní náklady a jestli to nemá vedlejší účinky (např.záření). Mám 2 malé děti.

Zároveň by mě zajímalo, co bych měl požadovat jako protislužbu.

Předem děkuji za brzkou odpověď</fieldset>

zareni je znat, ale hlavne kdyz jsi tesne u anteny, mel jsem doma na stole AP a boli z toho hlava, mozna je to otazka zvyku, nevim..

Jinak ja bych urcite pozadoval net zdarma, cca 2-3 mbit/s.

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

Ja myslim, ze na strese by to zadny ucinky mit nemelo, takze bych do toho sel...naklady na urzbu nejsou vas problem, je to na poskytovateli...Jen by jste mel platit elektriku, ale AP nespotrebuje temer nic, takze toho bych se taky nebal...Na oplatku bych pozadoval pripojeni zdarma, nejakou solidni rychlost...zalezi na jejich konektivite....

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

<fieldset><legend>Radek88:20.03.2007 21:02</legend>Dobrý den,

dostal jsem nabídku od provozovatele wi-fi sítě k instalaci antény na pokrytí části obce. Anténa by byla instalována na našem domě a tak by mě zajímalo, jaké jsou provozní náklady a jestli to nemá vedlejší účinky (např.záření). Mám 2 malé děti.

Zároveň by mě zajímalo, co bych měl požadovat jako protislužbu.

Předem děkuji za brzkou odpověď</fieldset>

Je sranda, že máte odpovědi ze stejné IP, takže si buď odpovídáte sám nebo Vám odpovídá Váš poskytovatel :-)

AP projede teoreticky dle údajů na zdroji cca 500,-Kč /rok , ale ve skutečnosti mi elektroměr ČEZu za rok zaznamenal spotřebu za 1200,-.

A záření produkuje, i když velmi malé.

V každém případě požadujte - alespoň 2Mbit

SJ

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

<fieldset><legend>SJ:23.03.2007 13:18</legend>

Je sranda, že máte odpovědi ze stejné IP, takže si buď odpovídáte sám nebo Vám odpovídá Váš poskytovatel :-)

SJ</fieldset>

Aha, tak to je chyba zde ve scriptu...sorry

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

Tak vám všem děkuji za odpovědi<b>

 
od kremilek
příspěvků: 10
IP: (zobrazit)

<fieldset><legend>Eda:21.03.2007 17:26</legend><fieldset><legend>Radek88:20.03.2007 21:02</legend>Dobrý den,

dostal jsem nabídku od provozovatele wi-fi sítě k instalaci antény na pokrytí části obce. Anténa by byla instalována na našem domě a tak by mě zajímalo, jaké jsou provozní náklady a jestli to nemá vedlejší účinky (např.záření). Mám 2 malé děti.

Zároveň by mě zajímalo, co bych měl požadovat jako protislužbu.

Předem děkuji za brzkou odpověď</fieldset>

zareni je znat, ale hlavne kdyz jsi tesne u anteny, mel jsem doma na stole AP a boli z toho hlava, mozna je to otazka zvyku, nevim..

Jinak ja bych urcite pozadoval net zdarma, cca 2-3 mbit/s.</fieldset>

Urcite je treba zvazit o jakou antenu, pripadne cely antenni system se jedna. Zpravidla se to resi slevou na mesicnim pausalu za net, kde je zapocitana i spotreba el.energie. Nevim jak u vas, ale tady se to resi treba 30-50procentni slevou na mesicnim pausalu. Pozadovat net 2-3 mbity me pripada docela &quot;ujety&quot; :)Nekdy ani tolik nemaji sami poskytovatele pro celou sit, a pokud pripoji v nejake vesnicce pres jakysi prevadec na vasem dome par lidi tak se jim to ani nezaplati. Nekteri provideri dokonce nedavaji zadnou slevu a berou to jako samozrejmost (ze zkusenosti s jednou velkou firmou) Co se tyce zareni, znat neni vubec nic,zareni splnuje hygienicke limity a to z ceho nekoho muze bolet hlava je max.spinany zdroj v APckach,ktery pracuje na frekvenci nekolika desitek kHz.

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

<fieldset><legend>SJ:23.03.2007 13:18</legend>[citace=Radek88:20.03.2007

Je sranda, že máte odpovědi ze stejné IP, takže si buď odpovídáte sám nebo Vám odpovídá Váš poskytovatel :-)

SJ</fieldset>

Je sranda, že tvoje IP je stejná, jako ta naše...:D

 
Toto téma je zamknuto, nelze do něj přidávat reakce.
Můžete založit nové téma.