Rychlost.cz Fórum Síťový hardware Xavi 8122r

Xavi 8122r

Toto téma je zamknuto, nelze do něj přidávat reakce.
Můžete založit nové téma.
od smazáno
IP: (zobrazit)

Prosím o pomoc nedaří se mi na výše uvedeném modemu rozchodit internet na dva počítače (jeden stolni a druhý notebook), na jednom pc to běží v pohodě ale když to připojím na oba tak to prostě nejede, mám internet 512 extreme od kyslíku.

 
od durannn
příspěvků: 7
IP: (zobrazit)

<fieldset><legend>poutnik:18.03.2007 21:04</legend>Prosím o pomoc nedaří se mi na výše uvedeném modemu rozchodit internet na dva počítače (jeden stolni a druhý notebook), na jednom pc to běží v pohodě ale když to připojím na oba tak to prostě nejede, mám internet 512 extreme od kyslíku.</fieldset>

A předtim to jelo nobo to maš nove ? Zkus restart do vyrobniho nadstaveni.... Taky se mi posral XaVi, vubec si nenechal přidělit WAN IP, takže net vubec nejel.. zpočatku jen na 2 portech LAN a pak vubec bo jsme tam něco podělal :-D ... no, vyreklamovali mi ho s tim že tam byla nějaka vada, a jede to v pohodě na 4PC

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

Mně to jede na jeden počítač v pohodě, ale když připojím notebook tak mi internet spadne.

 
od durannn
příspěvků: 7
IP: (zobrazit)

<fieldset><legend>poutnik:20.03.2007 15:48</legend>Mně to jede na jeden počítač v pohodě, ale když připojím notebook tak mi internet spadne.</fieldset>

maš doma ještě jiny PC krom toho notebooku nebo třebas zkus zapojit ten Nitebook do jineho LAN portu.. kdyby to dělalo pořad, zavolej na operatora a na technickou podporu

 
Toto téma je zamknuto, nelze do něj přidávat reakce.
Můžete založit nové téma.