Rychlost.cz Fórum Doporučení připojeni v ....... Připojení ve Stodě

Připojení ve Stodě

Toto téma je zamknuto, nelze do něj přidávat reakce.
Můžete založit nové téma.
od smazáno
IP: (zobrazit)

Zdravim. Potřeboval bych poradit, už přes dva roky mam připojení od Maivy, tehdy to pro mě bylo vynikající (192kbps za 480,-), ale dnes mi to již nestačí (sice zvedli rychlost na 480kbps za 480,-), lépe řečeno už mě nebaví neustálá nízká rychlost - ještě se mi nejstalo, aby to běželo více než 350kbps a to už musí bejt... Potřebuji internet k práci a abych na FTP přenášel soubory o velikosti cca 2MB na několik pokusů (hostingem to určitě není). Slyšel jsem něco o 3MB/s kolem 5ti set korun. Víte někdo něco o tom? Nebo a jakémkoliv připojení? díky

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

<fieldset><legend>Majkl88:26.02.2007 20:07</legend>Zdravim. Potřeboval bych poradit, už přes dva roky mam připojení od Maivy, tehdy to pro mě bylo vynikající (192kbps za 480,-), ale dnes mi to již nestačí (sice zvedli rychlost na 480kbps za 480,-), lépe řečeno už mě nebaví neustálá nízká rychlost - ještě se mi nejstalo, aby to běželo více než 350kbps a to už musí bejt... Potřebuji internet k práci a abych na FTP přenášel soubory o velikosti cca 2MB na několik pokusů (hostingem to určitě není). Slyšel jsem něco o 3MB/s kolem 5ti set korun. Víte někdo něco o tom? Nebo a jakémkoliv připojení? díky</fieldset>

Mohl bych ti doporucit nas NoskaNet. Snazime se poskytovat rychlosti kolem 2M/512k (spise vic) za 333,- s DPH. Pokud se chces dozvedet vice, zavolej majiteli firmy:

Milos Noska +420 728 834 418
Spravce site NoskaNet.

 
Toto téma je zamknuto, nelze do něj přidávat reakce.
Můžete založit nové téma.