to je pekna rychlost :)

Strana:1 2 3
Toto téma je zamknuto, nelze do něj přidávat reakce.
Můžete založit nové téma.
od adam
moderátor

ze by se to v CR zacalo zlepsovat, i kdyz stale, jako vzdy to plati pro velka mesta a jeste lepe pro panelaky

http://www.lupa.cz/clanek.php3?show=4279

...V těchto oblastech je možné používat službu 802.10.Mega Doma, která za 999 korun bez DPH nabízí rychlost 10 Mbit/s, podle údajů poskytovatele s agregací 1:1 (nebo je dostupná za 399 korun služba s rychlostí 512 kbit/s)...

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

IP (host):82.99.138.2 (gateway.sporknet.cz)

datum a čas:11.09.2005 02:39
stahování:24.504 kbps (3.063 kB/s)
upload:38.32 kbps (4.79 kB/s)

odezva:min:1331.4ms průměr:2497.7ms max:6360.8ms

i takovou rychlost máme za 500 kč bezdrátový signál

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

<fieldset><legend>standa</legend>IP (host):82.99.138.2 (gateway.sporknet.cz)

datum a čas:11.09.2005 02:39
stahování:24.504 kbps (3.063 kB/s)
upload:38.32 kbps (4.79 kB/s)

odezva:min:1331.4ms průměr:2497.7ms max:6360.8ms

i takovou rychlost máme za 500 kč bezdrátový v BLATNÝ signál</fieldset>

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

<fieldset><legend>Adam</legend>ze by se to v CR zacalo zlepsovat, i kdyz stale, jako vzdy to plati pro velka mesta a jeste lepe pro panelaky

http://www.lupa.cz/clanek.php3?show=4279

...V těchto oblastech je možné používat službu 802.10.Mega Doma, která za 999 korun bez DPH nabízí rychlost 10 Mbit/s, podle údajů poskytovatele s agregací 1:1 (nebo je dostupná za 399 korun služba s rychlostí 512 kbit/s)...</fieldset>

lidi nebudte najivni, za ty prachy nekoupis velkoobchodne garantovane mego z optiky :-) takze garance lze, a pokud to nabizi na wifi tak ti co tomu veri tak at se dou radsi zrovna zastrelit :-)

 
od johnson
příspěvků: 31
IP: (zobrazit)

<fieldset><legend>Anonymous</legend>

lidi nebudte najivni, za ty prachy nekoupis velkoobchodne garantovane mego z optiky :-) takze garance lze, a pokud to nabizi na wifi tak ti co tomu veri tak at se dou radsi zrovna zastrelit :-)</fieldset>

No, tak kdyby sis precetl, tak je to nabidka jen pro lidi, kteri bydli na sidlisti v panelaku a k jejich vchodu je dotahnuta touto firmou optika..

Znamy mi rikal, ze je to vetsina F-M...

Ja osobne zadne zkusenosti s touto sluzbou ani firmou nemam, a taky nevim, kde chcou vzit garantovanych 10mbit za 1k kc...

Vzdyt ja kupuju garantovany 1mbit, (max rychlost 2mbit) za 2000kc!!! (Contactel, Ostrava)

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

dobrej večír... tak já jsem shodou okolností z klášterce, takže mám to připojení jak bylo výše napsáno. předem se omlouvám, protože tomu opravdu nerozumím a rozdíl mezi kb a kB fakt nepoznám :oops:

každopádně jsme se bavili na jednom diskuzním fóru a došlo i k psaní rychlostí připojení. já jsem poslala zhruba něco takového:

P (host):217.117.217.130 (130.scnet.cz)
datum a čas:26.10.2005 22:50
stahování:6525.528 kbps (815.691 kB/s)
upload:2593.992 kbps (324.249 kB/s)

web odezva:min:9.8ms průměr:10.5ms max:11.7ms

on mi pak tvrdil, že moje rychlost připojení je jen 500kbps a že vlastně můžu bejt ráda, že si přečtu maily a že si pletu rozdíl mezi kb a kB

můžete mi prosím vysvětlit, kdo měl pravdu a potom, když si platím ten internet za 770 ,- &gt;&gt; http://www.kabel1.cz/internet.php

tak jakou poměrnou část rychlosti z toho mám? chápu to dobře, že nemám ani 1 Mb?

předem se omlouvám vám znalým
:roll:

 
od Adam
moderátor

<fieldset><legend>suplex</legend>dobrej večír... tak já jsem shodou okolností z klášterce, takže mám to připojení jak bylo výše napsáno. předem se omlouvám, protože tomu opravdu nerozumím a rozdíl mezi kb a kB fakt nepoznám :oops:

každopádně jsme se bavili na jednom diskuzním fóru a došlo i k psaní rychlostí připojení. já jsem poslala zhruba něco takového:

P (host):217.117.217.130 (130.scnet.cz)
datum a čas:26.10.2005 22:50
stahování:6525.528 kbps (815.691 kB/s)
upload:2593.992 kbps (324.249 kB/s)

web odezva:min:9.8ms průměr:10.5ms max:11.7ms

on mi pak tvrdil, že moje rychlost připojení je jen 500kbps a že vlastně můžu bejt ráda, že si přečtu maily a že si pletu rozdíl mezi kb a kB

můžete mi prosím vysvětlit, kdo měl pravdu a potom, když si platím ten internet za 770 ,- &gt;&gt; http://www.kabel1.cz/internet.php

tak jakou poměrnou část rychlosti z toho mám? chápu to dobře, že nemám ani 1 Mb?

předem se omlouvám vám znalým
:roll:</fieldset>

mate 6Mb, coz je 6 krat vic nez si myslite, a 12krat vic nez vam na foru rikali, dle ceniku mate spise ale 10Mb ale to uz je pouze chyba mereni

nekdo ma za 700,- mesicne padesatkrat horsi spojeni nez vy, budte rada

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

<fieldset><legend>Adam</legend>ze by se to v CR zacalo zlepsovat, i kdyz stale, jako vzdy to plati pro velka mesta a jeste lepe pro panelaky

http://www.lupa.cz/clanek.php3?show=4279

...V těchto oblastech je možné používat službu 802.10.Mega Doma, která za 999 korun bez DPH nabízí rychlost 10 Mbit/s, podle údajů poskytovatele s agregací 1:1 (nebo je dostupná za 399 korun služba s rychlostí 512 kbit/s)...</fieldset>

hmmm, presne todle mam. Plati se 300 mesicne, mam prave todle opticky vlakno a hazi mi to v nejlepsim 8Mbit. jak download, tak upload. a nemam omezeni dat, nestezuju si.

 
od johnson
příspěvků: 31
IP: (zobrazit)

no, tak nevim, jak muzes tvrdit, ze mas to same, kdyz to mas za jinaci cenu a jinou rychlost.. jako nevim, jestli v praze rikate jinemu pripojeni "presne todle mam"...

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

:lol: Ja chodim do 9.a a muj ucitel vypocetni techniky rekl ze ma rychlost pripojeni

4 GB/s .To je kreten co?

 
od johnson
příspěvků: 31
IP: (zobrazit)

mno, to asi je, ale prece jen, je to teoreticky mozne.. a to v pripade, ze nema kam strcit vekou kupu penez a ma natazenych par optickych vlaken.. :) Ale asi ten ucitel nebude typ, ktery by platil par set tisic az miliunu za mesicni fakturu za net.. Nebo muze bydlet nekde v poradne serverovne :D

Kazdopadne neznam nikoho, kdo by o nekom takovem vedel ;-DDD

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

<fieldset><legend>johnson</legend>no, tak nevim, jak muzes tvrdit, ze mas to same, kdyz to mas za jinaci cenu a jinou rychlost.. jako nevim, jestli v praze rikate jinemu pripojeni "presne todle mam"...</fieldset>

mysleno stejny druh.....jako vlakno....

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

<fieldset><legend>Adam</legend>ze by se to v CR zacalo zlepsovat, i kdyz stale, jako vzdy to plati pro velka mesta a jeste lepe pro panelaky

http://www.lupa.cz/clanek.php3?show=4279

...V těchto oblastech je možné používat službu 802.10.Mega Doma, která za 999 korun bez DPH nabízí rychlost 10 Mbit/s, podle údajů poskytovatele s agregací 1:1 (nebo je dostupná za 399 korun služba s rychlostí 512 kbit/s)...</fieldset>

no to urcite je garantovanych :-D 100Mbps koupis garantovanych na optice za 100.000,- bez DPH kdyz mas dobrej nakup, takze hosi pocitaji s tim ze to proste nevyuzijes. U nas v republice je v tomto ohledu tolik lzi a polopravd ze se divim ze jim verite. Jinak cena je dobra, ale garantovany to neni a kdyz to neni garantovany tak to klidne muze jet mego a nic se nedeje. Chce to cist Vseobecne podminky :-) Abych ekrivdil, pokud je to na optice tak bude klidne i 1M linka lepsi nez 3M na wifi :-D

 
od johnson
příspěvků: 31
IP: (zobrazit)

kamos z frydku to ma a je celkem happy. je to optika natazena az do panelaku. agragace 1:1 a bez dph plati tech 1000. pingy samozrejme nadherne a rychlost se drzi na tech 9-10mbit.. ja to moct mic, tak dam i 4x tolik :)

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

<fieldset><legend>johnson</legend><fieldset><legend>Anonymous</legend>

lidi nebudte najivni, za ty prachy nekoupis velkoobchodne garantovane mego z optiky :-) takze garance lze, a pokud to nabizi na wifi tak ti co tomu veri tak at se dou radsi zrovna zastrelit :-)</fieldset>

No, tak kdyby sis precetl, tak je to nabidka jen pro lidi, kteri bydli na sidlisti v panelaku a k jejich vchodu je dotahnuta touto firmou optika..

Znamy mi rikal, ze je to vetsina F-M...

Ja osobne zadne zkusenosti s touto sluzbou ani firmou nemam, a taky nevim, kde chcou vzit garantovanych 10mbit za 1k kc...

Vzdyt ja kupuju garantovany 1mbit, (max rychlost 2mbit) za 2000kc!!! (Contactel, Ostrava)</fieldset>

No ty taky nebudes uplne v realu, zavolej do CDT (optiky ceskych drah, nebo do transgasnetu) ti dodavaji nejvic pripojek operatorum a zeptej se na cenu 10mb linky uvidis ze tvoje 1m co Beha 2 M (uz to :-) je divny, bude tezko garantovany.

 
Strana:1 2 3

Diskuze k tomuto tématu pokračuje na další stránce.

Toto téma je zamknuto, nelze do něj přidávat reakce.
Můžete založit nové téma.