Rychlost.cz Fórum Doporučení připojeni v ....... Připojení ve Strakonicích

Připojení ve Strakonicích

Připojení ve Strakonicích

Doporučení připojeni v .......
Toto téma je zamknuto, nelze do něj přidávat reakce.
Můžete založit nové téma.
od smazáno
IP: (zobrazit)

Chtěl bych doporučit nějaké připojení ve Strakonicích. Rychlost by měla být alespoň 512kbps a cena by neměla přesáhnout 500. Nevlastním pevnou linku (a ani jí nehodlám pořizovat), takže připojení přes ADSL není možné. Za každé doporučení budu vděčný, protože to připojení co mám teď (96/48kbps za cca 350) je příšerné.

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

<fieldset><legend>van vren:17.02.2007 21:56</legend>Chtěl bych doporučit nějaké připojení ve Strakonicích. Rychlost by měla být alespoň 512kbps a cena by neměla přesáhnout 500. Nevlastním pevnou linku (a ani jí nehodlám pořizovat), takže připojení přes ADSL není možné. Za každé doporučení budu vděčný, protože to připojení co mám teď (96/48kbps za cca 350) je příšerné.</fieldset>

V dohledné době se bude vysílač na Máji předělávat, tím se Vám zvedne rychlost na 512kbit za 470,-Kč s DPH, což už je snesitelné. sou i jiné alternativy, záleží na tom, kde přesně jste, kdyžtak se ozvěte.

Benny

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

Bydlím na sídlišti Mír. Konkrétně ulice Spojařů (naproti Stodole).

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

<fieldset><legend>van vren:05.03.2007 20:55</legend>Bydlím na sídlišti Mír. Konkrétně ulice Spojařů (naproti Stodole).</fieldset>

Při troše štěstí by se dal chytit signál přímo ze Stodoly, provozuje to tam kolega Vadlejch www.ispnet.cz .

V každém případě se ten vysílač bude předělávat, jak už jsem psal, i když jsem si spletl sídliště ;-).

Konkrétnější informace raději na mejl: wifi@bennycomp.eu

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

U ISPNET jsem to zkoušel. Pan Vadlejch u mě byl a bohužel ten signál chytit nejde (okna jsou na druhou stranu). Musel bych dát nějaké zařízení na střechu a to by vyšlo cca na 4 tisíce, které se mi moc platit nechtějí. Právě proto hledám nějakou alternativu a pokud ji nenajdu, tak si to nejspíš nechám od pana Vadlejcha zřídit.

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

Pokud ještě nic nemáte, ozvěte se mi, do konce týdne Vám zařídím 512kBit od Termsu a pokud to půjde dobře, do několika týdnů i 2MBit. Obojí za 470,- s DPH.

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

A ještě jsem chtěl dodat, obojí bude zřízeno zdarma.

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

Škoda že píšete až teď. Minulý týden jsem si nechal zřídit připojení od někoho jiného, takže měnit prozatím nehodlám.

 
Toto téma je zamknuto, nelze do něj přidávat reakce.
Můžete založit nové téma.