Rychlost.cz Fórum Ostatní QoS = Stabilita ???

QoS = Stabilita ???

QoS = Stabilita ???

Ostatní
Toto téma je zamknuto, nelze do něj přidávat reakce.
Můžete založit nové téma.
od smazáno
IP: (zobrazit)

ten QoS jak tam byl dříve je stabilita servru nebo co ?

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

<fieldset><legend>Anonym:16.02.2007 18:54</legend>ten QoS jak tam byl dříve je stabilita servru nebo co ?</fieldset>

Jak tu bylo psáno v jiné diskuzi, tak se stáhne několik stejných souborů a uloží se jejich časy stažení. Pak se podělí ten nejlepší, tím nejhorším a tím se získá nějaké procento stability.

Ovšem jak jsem autorovi testu oponoval, tak zdaleka tento test nemůže ukazovat opravdový QoS, protože ten je o hodně složitější a nemůže tušit jak ho má konkrétní ISP nastavený, takže být ním, tak tento test přejmenuju nějak vhodněji.

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

<fieldset><legend>PetrLan:17.02.2007 09:05</legend><fieldset><legend>Anonym:16.02.2007 18:54</legend>ten QoS jak tam byl dříve je stabilita servru nebo co ?</fieldset>

Jak tu bylo psáno v jiné diskuzi, tak se stáhne několik stejných souborů a uloží se jejich časy stažení. Pak se podělí ten nejlepší, tím nejhorším a tím se získá nějaké procento stability.

Ovšem jak jsem autorovi testu oponoval, tak zdaleka tento test nemůže ukazovat opravdový QoS, protože ten je o hodně složitější a nemůže tušit jak ho má konkrétní ISP nastavený, takže být ním, tak tento test přejmenuju nějak vhodněji.</fieldset>

Ahha

 
od adam
moderátor

<fieldset><legend>PetrLan:17.02.2007 09:05</legend>Ovšem jak jsem autorovi testu oponoval, tak zdaleka tento test nemůže ukazovat opravdový QoS, protože ten je o hodně složitější a nemůže tušit jak ho má konkrétní ISP nastavený, takže být ním, tak tento test přejmenuju nějak vhodněji.</fieldset>

Uz jsem prejmenoval, soucasna &quot;stabilita&quot; se vam opet nelibi? :)

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

<fieldset><legend>adam:17.02.2007 17:13</legend><fieldset><legend>PetrLan:17.02.2007 09:05</legend>Ovšem jak jsem autorovi testu oponoval, tak zdaleka tento test nemůže ukazovat opravdový QoS, protože ten je o hodně složitější a nemůže tušit jak ho má konkrétní ISP nastavený, takže být ním, tak tento test přejmenuju nějak vhodněji.</fieldset>

Uz jsem prejmenoval, soucasna &quot;stabilita&quot; se vam opet nelibi? :)</fieldset>

No jasně že líbí :-) Když jsem měřil naposled, tak tam byl ještě QoS :-) takže se hluboce omlouvám, ale změny jsem si všiml až po upozornění.

 
Toto téma je zamknuto, nelze do něj přidávat reakce.
Můžete založit nové téma.