Rychlost.cz Fórum Ostatní Výpadky pripojení->2 PC přes rozbočovač (stačí restart a zase šlape) :

Výpadky pripojení->2 PC přes rozbočovač (stačí restart a zase šlape) :

Výpadky pripojení->2 PC přes rozbočovač (stačí restart a zase šlape) :

Ostatní
Toto téma je zamknuto, nelze do něj přidávat reakce.
Můžete založit nové téma.
od smazáno
IP: (zobrazit)

Takze k problemu:

Muj a bratrovo PC je pres rozbocovac pripojen mikrovlnym spojenim k vysilaci naseho poskytovatele.

Problem je, ze v ruznych intervalech pada pripojeni, staci vyhodit rozbocovac a antenu z proudu, nahodit a vse jede dal...co muze byt pricinou? Kdyby to byl vypadek poskytovatele, tak asi znovunacteni firewallu a rozbocovace nema vliv na tento problem. Cim by tedy mohly byt vypadky zpusobeny?

Diky
M.Novak

 
od maverick
příspěvků: 15
IP: (zobrazit)

Nevím co přesně míníš rozbočovačem, předpokládám že router. Bylo by dobré napsat i výrobce. U routerů se občas stává že padají. Většinou stačí upgrade firmwaru. Někdy je nutná reklamace... Je ale také možné, že se Ti zahltí AP. I to se stává. Zkus podat podrobnější informace.

Maverick.

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

Router je Alied telesyn, oznaceni AT-AR221E pokud se nepletu. Bylo to zapojene ze je napichlej ethernet do routeru pres jednu krabici, a z toho routeru jsou 4 vystupy...bylo to zapojene na 3.kanal muj pc a 4.kanal bratrovo pc. Zatim jsem zkusil prohodit muj na prvni a bratrovo nechat na 4.tem jestli to bude stale padat tak uvidime. Rano to treba psalo kdyz byly oba PC vypnute ->omezene nebo zadne pripojeni, stacilo vyhodit a nahodit pojistky a vse jede vesele dal. nerozumim tomu

 
od maverick
příspěvků: 15
IP: (zobrazit)

Tím jističem shodíš AP nebo router?

 
od maverick
příspěvků: 15
IP: (zobrazit)

Mrkni sem. Je zde i nový FW. http://www.alliedtelesyn.at/de-at/search/index.asp?searchTxt=AT-AR221E&ibtnSearch.x=21&ibtnSearch.y=8

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

mas ICQ? tim jisticem shodim, veskere pripojeni pro internet, router, antenu, krabicku pred routerem, vse krome PC.

M.Novak
ICQ: 114625013

PS: nevim jak se fw prehrava...a ani nevim heslo k nastaveni tohoto routeru, vse delal poskytovatel

 
od maverick
příspěvků: 15
IP: (zobrazit)

ICQ neprovozuju, pouze Skype. Vzhledem k Tvým znalostem doporučuju kontaktovat ISP. Nebo na Skype můj nick: maverickpv

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

prozatim vypada ze to jak jsem prehodil ty kably ze to pomohlo.

ja byl na vystupu c.3 a bracha na c.4 jak jsem psal, ted jsem na 1. a zatim ok

 
Toto téma je zamknuto, nelze do něj přidávat reakce.
Můžete založit nové téma.