Správná IP adresa

Toto téma je zamknuto, nelze do něj přidávat reakce.
Můžete založit nové téma.
od smazáno
IP: (zobrazit)

Měl bych jen prosbu jakou adresu IP mám dát při Wifi připojení mezi počítači....klasická 192 168 1 1 něfunguje....na notebooku mi icq pouze zežloutne a le internet neběží.Nevíte někdo jak toto AdHoc připojení uvést v provoz?Díky za jakoukoliv radu,či zkušenost?.....díky m.

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

<fieldset><legend>MickeyRourke:31.01.2007 22:02</legend>Měl bych jen prosbu jakou adresu IP mám dát při Wifi připojení mezi počítači....klasická 192 168 1 1 něfunguje....na notebooku mi icq pouze zežloutne a le internet neběží.Nevíte někdo jak toto AdHoc připojení uvést v provoz?Díky za jakoukoliv radu,či zkušenost?.....díky m.</fieldset>

Zdravím tě, skontroloval jsi zda máš na tom PC ke kterému se připojuješ povoleno Připojení ostatních PC pomocí tohoto počítače? myslím že je to někde v nastavení připojení. Bez toho se nepohneš a samozřejmě že IP adresa má všechna čísla krom toho za poslední tečkou stejná, u poslední skupiny musí být odlišná. A tím musí být stejná i maska sítě.

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

<fieldset><legend>sid:01.02.2007 09:32</legend><fieldset><legend>MickeyRourke:31.01.2007 22:02</legend>Měl bych jen prosbu jakou adresu IP mám dát při Wifi připojení mezi počítači....klasická 192 168 1 1 něfunguje....na notebooku mi icq pouze zežloutne a le internet neběží.Nevíte někdo jak toto AdHoc připojení uvést v provoz?Díky za jakoukoliv radu,či zkušenost?.....díky m.</fieldset>

Zdravím tě, skontroloval jsi zda máš na tom PC ke kterému se připojuješ povoleno Připojení ostatních PC pomocí tohoto počítače? myslím že je to někde v nastavení připojení. Bez toho se nepohneš a samozřejmě že IP adresa má všechna čísla krom toho za poslední tečkou stejná, u poslední skupiny musí být odlišná. A tím musí být stejná i maska sítě.</fieldset>

No díky za radu,ale toto jsem měl povolené,bude to v něčem asi jiném.....ono to už makalo,ale po náhlém vypnutí připojeného notebooku,se nastavení adresy a zřekmě i jiného,vymazalo a teď s tím zápasím....

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

Pokud se jedná o Windows, tak je potřeba nastavit na PC s Internetem sdílení připojení k internetu a na druhém PC &quot;získat adresu IP ze serveru DHCP automaticky&quot; a &quot;získat adresu serveru DNS automaticky&quot;... Počítač, který sdílí připojení se chová jako DHCP server a měl by přidělit adresu 192.168.0.1

 
Toto téma je zamknuto, nelze do něj přidávat reakce.
Můžete založit nové téma.