Rychlost.cz Fórum Doporučení připojeni v ....... Internet v Jablonci n. Nis.....

Internet v Jablonci n. Nis.....

Internet v Jablonci n. Nis.....

Doporučení připojeni v .......
Toto téma je zamknuto, nelze do něj přidávat reakce.
Můžete založit nové téma.
od smazáno
IP: (zobrazit)

Cusik. Mate nekdo zkusenosti s pripojenim v Jablonci pres air-net a opennet? Pripadne srovnani? Vaham mezi temito dvema providery. Dikes za reakce drakJBC

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

<fieldset><legend>drakJBC:19.01.2007 16:41</legend>Cusik. Mate nekdo zkusenosti s pripojenim v Jablonci pres air-net a opennet? Pripadne srovnani? Vaham mezi temito dvema providery. Dikes za reakce drakJBC</fieldset>

cus podle opennet-zni to lakave.air net me pred rokem sliboval ze zavola a jeste porad cekam.jinak uvitam taky radu co je mezi tema 2ma lepsi.!!!!!dikes

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

V JBC se da vybirat pouze ze 2 poskytovatelu a to Air-Netu (WIFI) nebo Ceskych Radiokomunikaci (ADSL),ostatni nestoji za nic.

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

<fieldset><legend>XD:23.02.2007 18:03</legend>V JBC se da vybirat pouze ze 2 poskytovatelu a to Air-Netu (WIFI) nebo Ceskych Radiokomunikaci (ADSL),ostatni nestoji za nic.</fieldset>

Jasne mam od http://www.Bluetone.cz pripojeni a maximalni spokojenost fakt bomba,ale asi odejdu po skonceni smlouvy na neco levnejsiho.

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

jak funguje ten opennet? z tech jejich stranek jsem jelen

 
od smazáno
IP: (zobrazit)
 
od smazáno
IP: (zobrazit)

v jablonci jsou jediny kvalitni provideri ti, co poskytujou konexi po dratu, treba telefonika nebo radiokomunikace DSL anebo UPC :) parodie na internet jako je opennet nebo airnet nebo jinej radovy bezdrat net, je jen ztrata casu a nervu s velmi castejma vypadkama site. pro socialni skupiny idealni, tem ovsem staci i suchy z nosu a namatlanej med kolem ust :))))) ono je asi vyhodny zaplatit tem firmam Xtisic za instalaci zarizeni ktery ve vrcholny fazi ani neni vase, aby pak platili mesicne nekolik kil :)))))))

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

mas krome zvastu i nejaky fakta? nebo ses nakej najatej agent s teplou vodou a resit tu konkurencni boj?

ja mam asi 3 tejdny air-net a jsem celkem spokojenej. ted od 1.5. zdvojnasobili rychlost, zadny vypadky nepozoruju. kamosi u grepy jsu taky spokojeny. zato majitele adsl nadavaj ze neco stahnou a hned sou FUPovani....

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

tak zustavam u adsl .) zlevnilo se mi to o 400,- za 2048/512 zadnej fub nic.jede normalne jak ma

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

Dovolil bych si uvedený seznam doplnil o poskytovatele, který v seznamu není a nedaří se mi tam nás doplnit.

Zkuste si zadat do vyhledavače, třeba na seznamu :

internet Jablonec, nebo wifi jablonec a jistě nás najdete. Internet poskytujeme čtvtrým rokem.

 
Toto téma je zamknuto, nelze do něj přidávat reakce.
Můžete založit nové téma.