Rychlost.cz Fórum Doporučení připojeni v ....... Internet v Hradci Králové

Internet v Hradci Králové

Internet v Hradci Králové

Doporučení připojeni v .......
Toto téma je zamknuto, nelze do něj přidávat reakce.
Můžete založit nové téma.
od smazáno
IP: (zobrazit)

Ahoj,chtel bych poradit jaky internet v HK.Potrebuju hlavne aby byl staly ping a nesmi to byt adsl dik moc.

 
od erkor
příspěvků: 95
IP: (zobrazit)

Mozna by to chtelo vice upresnit oblast aby vam nekdo lepe poradil.V HK je mnoho poskytovatelu.

<fieldset><legend>Dave011:18.01.2007 00:33</legend>Ahoj,chtel bych poradit jaky internet v HK.Potrebuju hlavne aby byl staly ping a nesmi to byt adsl dik moc.</fieldset>

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

Mno to bydlistě je Plotiště(Petra Jilemnického)a jak rikam jde mi o pingy stahuju tak za mesic max 3giga ja jen porad hraju.Potrebuju mit jistoty ze neprijdu a nebudu hrat s pingem 100a vic

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

http://www.hkfree.org

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

Jo hele je to hkfreecko dobry? Myslim ze neklesaji pingy a moc a rychlost stahovani=)) Ja ted jedu na tyden pryc tak mi nechte pls vzkazy pak napisu

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

hkfree bychbral jako posledni variantu....sice je to rychly pripojeni ale pingy pry byvaji spatny...precejen je to bezdratovy

ja mam erkor a jsem spokojenej...pingy jsou pekny, kdyztak se optej jak chodi erkor tam kde bydlis, teda pokud tam vubec je....

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

Ahoj chtěl bych se zepta jestli někdo víte o internetu v Hradci Králové oblast Lipky ulice Čechova 562. Mám notebook takže asi nějakou wifi?? Jestli jo pošlete mi kontakt dík.

zemanskym@seznam.cz
777604312

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

v lipkach myslim erkor je a myslim ze tam to maj ok

jinak wifi tady nesezenes... i HKfree ktere je bezdratove notebookem nechytnes wifinou, myslim ze nic wifi tu neni, jediny ty od t-mobile ten myslim ma ale to je drahy, hrozny pingy....

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

www.STEN.cz

Mame pokryty cely Hradec a okoli. Jedeme v 5GHz technologii Canopy. Nechytite ji na WiFi v notebooku.

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

A je vubec v Plotistich nejaky kabelovy internet mimo adsl?

 
od trupkin
příspěvků: 1
IP: (zobrazit)

:28.01.2007 20:14www.STEN.cz

Mame pokryty cely Hradec a okoli. Jedeme v 5GHz technologii Canopy. Nechytite ji na WiFi v notebooku.

To sice ano ale pomer cena vs. výkon jsou tragické

 
od tomasek1234
příspěvků: 438
IP: (zobrazit)

hkfree podle me neni co resit ne?

 
od psp822
příspěvků: 396
IP: (zobrazit)

Hkfree mužu jedině doporučit :) máme společnej peering NFX

I takhle může frčet NET doma :) = http://rychlost.cz/rs/201649111354.png
 
Toto téma je zamknuto, nelze do něj přidávat reakce.
Můžete založit nové téma.