Rychlost.cz Fórum Síťový hardware jak nastavit ip pro hry u routeru?

jak nastavit ip pro hry u routeru?

jak nastavit ip pro hry u routeru?

Síťový hardware
Toto téma je zamknuto, nelze do něj přidávat reakce.
Můžete založit nové téma.
od smazáno
IP: (zobrazit)

Mam adsl od CRa 3mega ten jejich modem siemens byl na ho*no vecer neustale padal net. poridil jsem si teda router belkin. Ted vsechno jede spravne bez vypadku, ale mam problem hral jsem hry online mam pevnou IP adresu od poskytovatele. ale kdyz to jde pres router ma pocitac jinou IP adresu tak nevim jak to udelat aby se mohl na muj pocitac nekdo pripojit.

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

<fieldset><legend>minfox:29.12.2006 09:42</legend>Mam adsl od CRa 3mega ten jejich modem siemens byl na ho*no vecer neustale padal net. poridil jsem si teda router belkin. Ted vsechno jede spravne bez vypadku, ale mam problem hral jsem hry online mam pevnou IP adresu od poskytovatele. ale kdyz to jde pres router ma pocitac jinou IP adresu tak nevim jak to udelat aby se mohl na muj pocitac nekdo pripojit.</fieldset>

Stačí na routeru přesměrovat porty, které využívá hra, na IP, která je přidělena počítači, pak se budou připojovat na tvou pevnou IP a router je přesměruje na tvůj počítač.

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

<fieldset><legend>minfox:29.12.2006 09:42</legend>Mam adsl od CRa 3mega ten jejich modem siemens byl na ho*no vecer neustale padal net. poridil jsem si teda router belkin. Ted vsechno jede spravne bez vypadku, ale mam problem hral jsem hry online mam pevnou IP adresu od poskytovatele. ale kdyz to jde pres router ma pocitac jinou IP adresu tak nevim jak to udelat aby se mohl na muj pocitac nekdo pripojit.</fieldset>

Nebo použít soft HAMACHI a vytvořit virtuální síťovku a VPN - prostřelí to i router i NAT - zatím nebyl problém. :-)

 
Toto téma je zamknuto, nelze do něj přidávat reakce.
Můžete založit nové téma.