Rychlost.cz Fórum Síťový software Problém se StrongDC

Problém se StrongDC

Problém se StrongDC

Síťový software
Toto téma je zamknuto, nelze do něj přidávat reakce.
Můžete založit nové téma.
od smazáno
IP: (zobrazit)

Zdravim. Mám problém se StrongDC, ale dělá to i v jiných DC klientech. Když začnu uploadovat (a nemusí to byt velká rychlost - např. 5KB/s), tak se mi strašně moc zvedne ping na cca 4000ms. Zkoušel jsem třeba upload na FTP plnou rychlostí a žádnej problém - ping drží stabilně pod 80ms. Neví někdo co s tím může být? Jinak internet mám od Českých radiokomunikací (Bluetone) - ADSL Premiunm 1024/256

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

To je standartni vec u DC++ site...s tim nic neudelas

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

<fieldset><legend>kymla:06.01.2007 17:57</legend>To je standartni vec u DC++ site...s tim nic neudelas</fieldset>

už jsem to vyřešil... dělá mi to občas provider...

 
od mmike
příspěvků: 145
IP: (zobrazit)

nekvalitni sit toto dela bezne...pri vicero pripojeni se zahlti linka coz bych cekal u wifi ale u adsl ??? no ono me obecne adsl zklamalo kdyz pri plnem sosani ping leze i na 300ms,celkem humus.A nejde to ovlivnit jako treba u wifi prechodem na lepsi technologii...to nasere

MMike

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

<fieldset><legend>mmike:01.02.2007 19:11</legend>nekvalitni sit toto dela bezne...pri vicero pripojeni se zahlti linka coz bych cekal u wifi ale u adsl ??? no ono me obecne adsl zklamalo kdyz pri plnem sosani ping leze i na 300ms,celkem humus.A nejde to ovlivnit jako treba u wifi prechodem na lepsi technologii...to nasere

MMike</fieldset>

Nekvalitní je právě ono ADSL, měl jsem ho taky a při stahování nepatrnou rychlostí se ping zvedla na půl sekundy, kdežto u nynější WiFi je to bez problémů, ale omezovat upload i download se vyplatí vždycky.

 
Toto téma je zamknuto, nelze do něj přidávat reakce.
Můžete založit nové téma.