Rychlost.cz Fórum Síťový hardware Problem s nastavenim 3 Access Pointů

Problem s nastavenim 3 Access Pointů

Problem s nastavenim 3 Access Pointů

Síťový hardware
Toto téma je zamknuto, nelze do něj přidávat reakce.
Můžete založit nové téma.
od smazáno
IP: (zobrazit)

Jde mi o následující věc.Chci zridit tri access pointy.na prvni bude napojenej internet,ten bude poustet signal a posilat ho na 2 access point(cca 500m) kterej bude pripojenej na ethernet ale zaroven ma posilat signal dal na 3. access point(100m od AP 2).Jelikoz jsem co se tyka WIFI docela amater resim jestli tato konfigurace bude vubec mozna,aby ap 2 nebyl pouze bridge k AP3 ale zaroven uzivatel napojeny na AP2 mohl byt pripojeny na internet.AP1 nevidi na AP3,proto takhle.

Dale jestli mi nekdo poradi spolehlivé AP a antenu.Chci pouzit sektorove,jen nevim, jak silne.

Dekuji za Vase odpovedi.Martin

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

<fieldset><legend>ferda83:27.12.2006 19:08</legend>Jde mi o následující věc.Chci zridit tri access pointy.na prvni bude napojenej internet,ten bude poustet signal a posilat ho na 2 access point(cca 500m) kterej bude pripojenej na ethernet ale zaroven ma posilat signal dal na 3. access point(100m od AP 2).Jelikoz jsem co se tyka WIFI docela amater resim jestli tato konfigurace bude vubec mozna,aby ap 2 nebyl pouze bridge k AP3 ale zaroven uzivatel napojeny na AP2 mohl byt pripojeny na internet.AP1 nevidi na AP3,proto takhle.

Dale jestli mi nekdo poradi spolehlivé AP a antenu.Chci pouzit sektorove,jen nevim, jak silne.

Dekuji za Vase odpovedi.Martin</fieldset>

Vzhledem k postupnému zahlcování pásma Wi-Fi (nejen v okolí Lomnice) doporučuji na přenos signálu spíše směrové antény a snížený výkon. Je potřeba též pečlivě vybrat zařízení nejen pohle schopností, ale i pro vzájemnou komunikaci mezi sebou - někdy se tam dějí divy a vyměna z důvodu nespolupráce s jiným zarízením semi ještě vyreklamovat nepovedla :-( je to moc o zkušenostech. Když narazíte na znalého prodavače, je to výhra. Jinak na toto doporučuji spíše odbornou firmu, nejen co se nastavení, ale i údržby týče, ale chybama se lověk uči a za chyby se platí - takže hodně zdaru a ozvěte se jak to dopadlo. '-)

 
od mmike
příspěvků: 145
IP: (zobrazit)

napis mi na nenene@seznam.cz koukam ses v siti BAZu...

MMike

<fieldset><legend>ferda83:27.12.2006 19:08</legend>Jde mi o následující věc.Chci zridit tri access pointy.na prvni bude napojenej internet,ten bude poustet signal a posilat ho na 2 access point(cca 500m) kterej bude pripojenej na ethernet ale zaroven ma posilat signal dal na 3. access point(100m od AP 2).Jelikoz jsem co se tyka WIFI docela amater resim jestli tato konfigurace bude vubec mozna,aby ap 2 nebyl pouze bridge k AP3 ale zaroven uzivatel napojeny na AP2 mohl byt pripojeny na internet.AP1 nevidi na AP3,proto takhle.

Dale jestli mi nekdo poradi spolehlivé AP a antenu.Chci pouzit sektorove,jen nevim, jak silne.

Dekuji za Vase odpovedi.Martin</fieldset>

 
Toto téma je zamknuto, nelze do něj přidávat reakce.
Můžete založit nové téma.