Rychlost.cz Fórum Ostatní Potřebuji poradit

Potřebuji poradit

Potřebuji poradit

Ostatní
Strana:1 2
Toto téma je zamknuto, nelze do něj přidávat reakce.
Můžete založit nové téma.
od radek
příspěvků: 3
IP: (zobrazit)

Používám Outlock Express a již delší dobu mi nejdou odesílat e-maily.Hlásí to:Připojení k serveru se nezdařilo.učet POP3.tiscali.cz,Server 85.132.196.2.Protokol SMTP,Port 25,Zabezpečení(SSL):Ne,chyba zásuvky:10051,Číslo chyby 0x800CCC0E

Příjem e-mailů funguje.
Poradí někdo?

 
od Greg
příspěvků: 8
IP: (zobrazit)

Jestli vše ostatní funguje, chyba může být v serveru odchozí pošty. Záleží na tom přes co jsi připojený k internetu. V případě telefonního připojení přes modem se musí server SMTP shodovat s adresou, ze které to posíláš. Pokud máš více adres a používáš jedno připojení, třeba tiscali, uveď u všech server smtp.tiscali.cz, jinak to z jiných adres neodešleš.

V případě, že máš jiné připojení, třeba Wifi, je nutné jako server odchozí pošty napsat server poskytovatele, přes kterého jsi připojený. Jinak ti nepůjdou odesílat zprávy. 8)

 
od johnson
příspěvků: 31
IP: (zobrazit)

mno, sice pekne, ale neni mi tak uplne jasne, co to dela tady, v diskuzi o typech pripojeni.. Spise by se to hodilo do Software, nebo Ostatni...

Ale jako, nic proti, clovek si to obcas nemusi uvedomit... ;)

 
od Radek
příspěvků: 3
IP: (zobrazit)

Johnsne,promiň.I když věkem poročilejší,těmto věcem se teprve učím a přesně jsem nevěděl,kam se obrátit o pomoc.Doufám,že jsem ti tu moc nezavazel.

Gregu,jsem připojen přes WiFi a číslo serveru mám takové,jaké se mi objevuje ve zprávě o chybě.Ještě nedávno mi pošta s tímto číslem fungovala a k žádné změně podle informací nedošlo.

 
od Greg
příspěvků: 8
IP: (zobrazit)

Zkontroluj si, jestli nastavení účtu v Outlook Expres v kolonce server odchozí pošty se shoduje s požadovaným nastavením. Rozhodně tam nesmí být smtp.tiscali.cz ale třeba smtp.blablanet.cz pokud se tak jmenuje server odchozí pošty tvého poskytovatele. Tam bych to hledal, příchozí pošta ti jede, jen tu odchozí nevhazuješ do správné schránky. Pokud máš někoho na stejném připojení, porovnej to s ním jak to má nastavené.

Také jsi nenapsal, jestli se uvedený problém týká jen jednoho účtu, nebo všech.

 
od Radek
příspěvků: 3
IP: (zobrazit)

Mám pouze jednu e-mailovou adresu,a to u tiscali.Příchozí poštu mám POP3.tiscali.cz.Odchozí poštu 85.132.196.2 tak jak mi ji zadal poskytovatel sítě.Zkusím se ještě poskytovatele zítra zeptat,jestli nejsou na síti nějaké problémy.Zatím díky moc za ochotu.

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

Jo, tam bude něco jinak. Většinou stačí navštívit stránky poskytovatele, tam mají tyto základní věci uvedené. Tak hodně zdaru. :)

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

prosim nemohl by mi nekdo poslat outlock expres bližší informace na ICQ: 270-330-367 nebo na emailu psane@seznam.cz možno i na skypu: radek zevl skype name : knihařství jsem asi uz neprijdu dekuji mozna nekdy tak mi napište

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

zapoměl jsem své heslo pro zasílání E mali pošty. od jiných poštu dostávám, ale nemůžu odesílat. na koho se mám prosím obrátit. nejsem zběhlý v ovládání PC

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

<fieldset><legend>Radek:17.10.2005 19:01</legend>Používám Outlock Express a již delší dobu mi nejdou odesílat e-maily.Hlásí to:Připojení k serveru se nezdařilo.učet POP3.tiscali.cz,Server 85.132.196.2.Protokol SMTP,Port 25,Zabezpečení(SSL):Ne,chyba zásuvky:10051,Číslo chyby 0x800CCC0E

Příjem e-mailů funguje.

Poradí někdo?</fieldset><b>mi taky!!!

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

<fieldset><legend>vacula jiri:21.02.2007 19:24</legend><fieldset><legend>Radek:17.10.2005 19:01</legend>Používám Outlock Express a již delší dobu mi nejdou odesílat e-maily.Hlásí to:Připojení k serveru se nezdařilo.učet POP3.tiscali.cz,Server 85.132.196.2.Protokol SMTP,Port 25,Zabezpečení(SSL):Ne,chyba zásuvky:10051,Číslo chyby 0x800CCC0E

Příjem e-mailů funguje.

Poradí někdo?</fieldset><b>mi taky!!!</fieldset>

Mně pomohlo nastavit smtp server dle pokynu poskytovatele připojení. Umožňoval komunikaci jen přes svou adresu, všechny ostatní má blokovány. Psalo mi to přesně stejnou hlášku, jak je uvedeno výše. Po nastavení okamžitě funguje.

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

<fieldset><legend>Zdeněk_O:05.03.2007 23:19</legend><fieldset><legend>vacula jiri:21.02.2007 19:24&lt;/legend&gt;&lt;fieldset&gt;&lt;legend&gt;Radek:17.10.2005 19:01</legend>Používám Outlock Express a již delší dobu mi nejdou odesílat e-maily.Hlásí to:Připojení k serveru se nezdařilo.učet POP3.tiscali.cz,Server 85.132.196.2.Protokol SMTP,Port 25,Zabezpečení(SSL):Ne,chyba zásuvky:10051,Číslo chyby 0x800CCC0E

Příjem e-mailů funguje.

Poradí někdo?</fieldset><b>mi taky!!!</fieldset>

Mně pomohlo nastavit smtp server dle pokynu poskytovatele připojení. Umožňoval komunikaci jen přes svou adresu, všechny ostatní má blokovány. Psalo mi to přesně stejnou hlášku, jak je uvedeno výše. Po nastavení okamžitě funguje.</fieldset><b>jenomže, když toto nastavím, vypadává mi na obrazovku &quot;telefonní připojení&quot; ale funguji přes modem a žádný telefon k normálnímu internetu nepotřebuji, jenom na outlock-asi mám pořád něco špatně! už jsam zkoušel hory doly- a nic!

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

čauky,mám taky problém s odesláním pošty,to mi píše při odesílání,díky moc,příchozí chodí,zatím to fungovalo dobře pořád.

Došlo k neznámé chybě. Předmět 'oppppppppppp', Účet: 'pop3 ', Server: 'smtp.seznam.cz', Protokol: SMTP, Odezva serveru: '451 qq trouble creating files in queue (#4.3.0)', Port: 25, Zabezpečení (SSL): Ne, Chyba serveru: 451, Číslo chyby: 0x800CCC6A

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

Potřebuji připojení na adrese Blansko,Nádražní 9, kraj jihomoravský, nejnižsí rychlost pro domácnost, Prosím o informaci a nabídku.

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

mame 256kb/s za 4,6mil a 90haleřu měsíčne ...berete ?

 
Strana:1 2

Diskuze k tomuto tématu pokračuje na další stránce.

Toto téma je zamknuto, nelze do něj přidávat reakce.
Můžete založit nové téma.