Rychlost.cz Fórum Síťový hardware D-link DSL-G664T - WIFI - acces list

D-link DSL-G664T - WIFI - acces list

D-link DSL-G664T - WIFI - acces list

Síťový hardware
Toto téma je zamknuto, nelze do něj přidávat reakce.
Můžete založit nové téma.
od smazáno
IP: (zobrazit)

Zdravim, po pul roce jsem potreboval pridat do "Sprava bezdratove komunikace" -> "acces list" MAC adresu dalsi karty, pricemz jedna tam jiz byla od minula. Vysledkem snazeni byl reset do tovarniho nastaveni a v acces listu neni nic, ani nelze nic pridat (dle navodu: zadat MAC adresu, aznacit "Allow", kliknout "Apply" - i kdyz jsem pro jistotu udelal jeste SAVE a RESTART, vedlo to pouze k zatuhnuti modemu)

Nemate nekdo nejaky napad, acces list bych tam VELMI rad.... predem dik.

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

<fieldset><legend>zeleny had:04.12.2006 11:27</legend>Zdravim, po pul roce jsem potreboval pridat do &quot;Sprava bezdratove komunikace&quot; -&gt; &quot;acces list&quot; MAC adresu dalsi karty, pricemz jedna tam jiz byla od minula. Vysledkem snazeni byl reset do tovarniho nastaveni a v acces listu neni nic, ani nelze nic pridat (dle navodu: zadat MAC adresu, aznacit &quot;Allow&quot;, kliknout &quot;Apply&quot; - i kdyz jsem pro jistotu udelal jeste SAVE a RESTART, vedlo to pouze k zatuhnuti modemu)

Nemate nekdo nejaky napad, acces list bych tam VELMI rad.... predem dik.</fieldset>

Zkus nový firmware

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

<fieldset><legend>zeleny had:04.12.2006 11:27</legend>Zdravim, po pul roce jsem potreboval pridat do &quot;Sprava bezdratove komunikace&quot; -&gt; &quot;acces list&quot; MAC adresu dalsi karty, pricemz jedna tam jiz byla od minula. Vysledkem snazeni byl reset do tovarniho nastaveni a v acces listu neni nic, ani nelze nic pridat (dle navodu: zadat MAC adresu, aznacit &quot;Allow&quot;, kliknout &quot;Apply&quot; - i kdyz jsem pro jistotu udelal jeste SAVE a RESTART, vedlo to pouze k zatuhnuti modemu)

Nemate nekdo nejaky napad, acces list bych tam VELMI rad.... predem dik.</fieldset>

Taky mám ten stejný problém. Už se ti to podařilo nějak vyřešit ?

 
Toto téma je zamknuto, nelze do něj přidávat reakce.
Můžete založit nové téma.