Rychlost.cz Fórum Doporučení připojeni v ....... Připojení v Ostravě - Jubilejní kolonie

Připojení v Ostravě - Jubilejní kolonie

Připojení v Ostravě - Jubilejní kolonie

Doporučení připojeni v .......
Toto téma je zamknuto, nelze do něj přidávat reakce.
Můžete založit nové téma.
od smazáno
IP: (zobrazit)

Můžete někdo doporučit jaké cenově nejlepší připojení na internet? Přestěhovali jsme se do nově zrekonstruovaného domu - památkově chráněného, takže na fasádě a střeše nesmí nic být. Pevnou linku nemáme. Zatím mi vycházi nejlépe Karneval 1M za 475,- Kč. Doporučite někdo něco lepšího - podotýkám za rozumnou cenu! Využívám internet jen na surfování a poštu.

Děkuji

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

Uvazovala jste jiz vyuziti UPC ? Za malinko vyssi cenu (555Kc) muzete mit Internet Easy 1024/128 kb/s. Objem přenášených dat je pětkrát větší než u Karnevalu, tzn. 10 GB. Navíc to nebude trvat dlouho a Karneval skonci pod UPC, takze ceny budou korigovany podle jejiho vzoru.

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

Bohužel, jak jsem již psala, máme památkově chráněný dům, takže nelze na fasádu ani střechu nic umístit. Kabelovku máme zavedenou doma.

Jinak nabídka zní zajímavě

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

Jestliže již máte kabelovku zavedenou, znamená to, že již máte instalovanou zásuvku. Další nutné operace, mimo natažení kabelu od zmiňované zásuvky nebudou nutné. Jde jen o to spojit ji s počítačem, což nevyžaduje žádné Vámi zmiňované úpravy fasád nebo dokonce střechy.

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

Toto je mi jasné, ale my máme Karneval. Pro UPC by zanmenalo natáhnout nové rozvody či umístění satelitu. Nebo se mýlím?

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

V tomto případě, je pro Vás nejlepší zůstat u Karnevalu.

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

Ja bydlim pobliz a mam Karneval 1M. Mesic jsem to vydrzel (1024/128, fup 2 GB)za 475,- a po mesici mi prisla nabidka, kterou jsem vyuzil (3072/256, fup 10 Gb) za 577,-. Nic lepsiho (cena/stabilita) jsem nenasel.

 
Toto téma je zamknuto, nelze do něj přidávat reakce.
Můžete založit nové téma.