Rychlost.cz Fórum Doporučení připojeni v ....... BRNO - Lesná...doporučte mi nějaké Wifi...Pleas spěchá

BRNO - Lesná...doporučte mi nějaké Wifi...Pleas spěchá

BRNO - Lesná...doporučte mi nějaké Wifi...Pleas spěchá

Doporučení připojeni v .......
Toto téma je zamknuto, nelze do něj přidávat reakce.
Můžete založit nové téma.
od smazáno
IP: (zobrazit)

Prosím někoho kdo má zkušenosti s nějakým internetovým připojením v Brně - Lesná, ať mi doporučí někoho spolehlivého a hlavně aby byl internet rychlý. Nejlépe Wifi. Díky moc

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

Nejlepší připojení na Lesné je přes UPC. Mohu vřele doporučit. Jakou rychlost si představuješ ?

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

UPC má ale FUP ne? to je dost oničem..co tak něco jinýho?

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

S tím UPC je to na ..píp.. potřebuji něco co hlavně nemá FUP. Já už si fakt nevím rady...

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

<fieldset><legend>Tringo:01.12.2006 09:06</legend>S tím UPC je to na ..píp.. potřebuji něco co hlavně nemá FUP. Já už si fakt nevím rady...</fieldset>

Vypátrals něco? jsem taky z Lesné a řeším to samý.

Díky za reakci!
D.

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

<fieldset><legend>Tringo:24.11.2006 15:54</legend>Prosím někoho kdo má zkušenosti s nějakým internetovým připojením v Brně - Lesná, ať mi doporučí někoho spolehlivého a hlavně aby byl internet rychlý. Nejlépe Wifi. Díky moc</fieldset>

Zkus Erkor, ten nema zadne omezeni, je rychly a za polovicku co kabelovka.

 
od mmike
příspěvků: 145
IP: (zobrazit)

erkor ? ta pruserarska fa. ??? dobre je propirana tady na foru nekde,pohledejte si a poctete si :o))))) se pobavite celkem dobre

MMike

<fieldset><legend>armadillo:15.01.2007 20:38</legend><fieldset><legend>Tringo:24.11.2006 15:54</legend>Prosím někoho kdo má zkušenosti s nějakým internetovým připojením v Brně - Lesná, ať mi doporučí někoho spolehlivého a hlavně aby byl internet rychlý. Nejlépe Wifi. Díky moc</fieldset>

Zkus Erkor, ten nema zadne omezeni, je rychly a za polovicku co kabelovka.</fieldset>

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

Zkus dotaz na Netbox, ten tady v posledních dnech dokončoval připojovací body.

 
Toto téma je zamknuto, nelze do něj přidávat reakce.
Můžete založit nové téma.