Rychlost.cz Fórum Ostatní Vysoky ping

Vysoky ping

Vysoky ping

Ostatní
Toto téma je zamknuto, nelze do něj přidávat reakce.
Můžete založit nové téma.
od smazáno
IP: (zobrazit)

Mam pripojeni 128/128 ag. 1:20 a mam tady prumerny ping 600 a max 2500. Nevim proc!! Kdyz restartuju pocitac tak se to zlepsi na 120. Cim by to mohlo byt? Dik moc

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

Samozdrejme ze nez jsem dopsal tuto zpravu tak ping vylit do enormni vyse!!!!

 
od Adam
moderátor

schazi tu typ pripojeni, pokud pomineme moznou nahodu vyplyvajici z agregace a toho ze to nekdo pouziva tak treba nejaka aplikace bezici na pozadi nebo kdo vi co, prehrati sitove komponenty :)

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

Při takovém připojení a takové agregaci bych se ani nedivil, že bych měl vysoký ping.

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

Pokud si chcete aspon zahrat piskvorky tak nikdy od LVI. Pisu to tu pro tu aby nikomu nebrali prachy jako me! Pisu to tu pro tu abych je donutil dat mi neco lepsiho jinak jim budu delat tuhle raklamu na vsech forech na netu, protoze s timhle netem ani nic jinyho delat nemuzu!!!!!!! Mejste se hezky LVI!!!

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

ja mam podobny problem...kdyz zmerim ping na dsl ukazuje okolo 30ms ale jak najedu do CS 1.6 tak miskace okolo 400,,jak je to mozne??predtim to nedelalo...

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

Zdrawim! pouziwam ADSL od GTS Novera (FUN 512/128) Ale neprijde mi moc FUN kdyz mi to tu u was pise DOWN 210 a UP kolem 90 no a ping 30ms ... Co vy na to? Me se to teda moc nezda! Zadne aplikace na pozadi zadne stahowani snad jen to "zahrati sitove komponenty" :-))

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

<fieldset><legend>Sparrow:01.10.2006 21:17</legend>Zdrawim! pouziwam ADSL od GTS Novera (FUN 512/128) Ale neprijde mi moc FUN kdyz mi to tu u was pise DOWN 210 a UP kolem 90 no a ping 30ms ... Co vy na to? Me se to teda moc nezda! Zadne aplikace na pozadi zadne stahowani snad jen to &quot;zahrati sitove komponenty&quot; :-))</fieldset>

co na to rict, snad jen to ze bys tuto sluzbu mel reklamovat u ISP. Nebezi ti na pozadi nejake aplikace ktere komunikuji s netem ? N

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

<fieldset><legend>Ecko:01.10.2006 14:23</legend>ja mam podobny problem...kdyz zmerim ping na dsl ukazuje okolo 30ms ale jak najedu do CS 1.6 tak miskace okolo 400,,jak je to mozne??predtim to nedelalo...</fieldset>

protoze kdyz meris ping tak posilas treba jedno echo za sekundu, nebo i pozdej, v cs litaj pakety tam zi zpet radove ve stovkach az tisicich za sekundu (podle nastavenych ratu) s cim muzou mit treba levnejsi routery docela problemy...

 
od dundee
příspěvků: 28
IP: (zobrazit)

<fieldset><legend>T!cKer:13.10.2005 19:50</legend>Mam pripojeni 128/128 ag. 1:20 a mam tady prumerny ping 600 a max 2500. Nevim proc!! Kdyz restartuju pocitac tak se to zlepsi na 120. Cim by to mohlo byt? Dik moc</fieldset>

muze to byt i virem. Ten si snazi vymyslet IP v siti a napadnout je (treba na portu 445). Na wifi to dela slusny bordel. Pokud je AP slabsi tak ho to dobre zahlti. Neodesila to data ani moc velkou rychlosti ale seka to hodne packetu za sebou takze se to v Ap jako by zaplni a vse zacne drhnout :-)

restart by tomu nasvedcoval. Nez to zacne odesilat a zaplni se AP nebo jina cist site tak to jde dobre :-)

Pozor i slusne rozjety DC na pozadi to udela kdyz si sit neumi hlidat QoS.

To jsou nedny z moznosti.

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

Omezeni rychlosti funguje prave na &quot;protahovani&quot; odezvy, pokud mas tarif s agregaci, znamena to, ze o svou rychlost se delis jeste s dalsimi lidmi. V tvem pripade dvaceti. Proto i kdyz nic nestahujes, tak linku muzou vytezovat dalsi z tve skupiny

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

Potřebuji poradit, mám připojení u MX-NET.CZ kde jsem připojen cca 5Mb/s všecko fungovalo v pohodě až sem nainstaloval a znovu odinstalovat program HIDE IP Platinum tak mi ukazuje jako poskytovatele nějaký proxy ze Saudské Arábie a ping mám kolem 1500ms, dá se to někde přepsat nebo nějakou komponentu přeinstalit??? PLS: Poraďte!!!!

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

<fieldset><legend>Ecko:01.10.2006 14:23</legend>ja mam podobny problem...kdyz zmerim ping na dsl ukazuje okolo 30ms ale jak najedu do CS 1.6 tak miskace okolo 400,,jak je to mozne??predtim to nedelalo...</fieldset>/// presne tento problem mam aj ja

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

JJJ už sem to vyřešil v nastavení internetu v záložce připojení dále tlačítko nastavení místní sítě sem měl nastavený nějaký proxy server tak jsem ho zrušil a už to šlape tak jak má!!! :)

 
Toto téma je zamknuto, nelze do něj přidávat reakce.
Můžete založit nové téma.