bezdratovy internet na liberecku Chrastava a okolí

bezdratovy internet na liberecku Chrastava a okolí

Doporučení připojeni v .......
Strana:1 2 3 4
Toto téma je zamknuto, nelze do něj přidávat reakce.
Můžete založit nové téma.
od smazáno
IP: (zobrazit)

<fieldset><legend>Jabadadoo1:20.01.2007 00:32</legend>Ze své zkušenosti co vím, LVI nebrat, absolutně nemají zájem o zákazníka, po třech měsících jsem to vzdal a šel jsem k InNet a jsem spokojený, zatím mají do Chrasavy jen 2MBit ale prý se to časem zlepší a já nejsem na žádný tahání filmů a proto mi to stačí. A cena je 500 měsíčně</fieldset>

Presne tak,mel jsem taky LVI a odesel jsem,i kdyz jsem prisel o aktivacni poplatek nekde skoro dva litry....Mam ADV,jsem v takovem spatnem miste,ze nekdy mi to dost pada,nebo jede to pomalu...Jinak spokojenost...Byla mi nabidnuta moznost prejit z 2.4 GHz na 5 GHz,coz asi v brzke dobe vyuziji.. Taky nejsem nejaky tahac filmu,ale chci mit slusnou rychlost...Internetu zdar!!

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

Ahoj, nevíte někdo o solidním poskytovali v Mníšku /LB? Byl tu jeden podvodník, takže bych rád zavítal do osvědčené firmy. Budeme mít novostavbu, docela na kopečku, ale nevím, zda je vůbec tady signál.

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

Naproti ob.uradu jed nahoru,nad chemicku,jed dal a potom v prvnim novem baraku na levo bydli kluk,co poskytuje bezdratovy internet/Pavel Šimek/.

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

A ten podvodnik v mnisku se urcite jmenoval Daniel Bohac,ze??Koukam,ze ten kripl podvadi cele liberecko..

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

Daniel Boháč už si asi udělal 1 APčko na lanovce ještědu (+ má asi par balkónovek), A ted si připojuje stovky lidí na to jedno ap , vše na 3-10 kilometrové vzdálenosti s ovislinkama na &quot;malé&quot; sektorové antény. Takže přijení od něj sice zatím &quot;nějak&quot; funguje ale je to zbláta do louže pač každý kdo má trochu rozumu musí vědět že je to to totální nesmysl. Jen tak mimochodem eurnet dělá to samé. A ještě na konec např. Blueotne (české radiokomunikace) dělají taky připojení přes 5ghz přes Ještěd a používají 10x dražší zařízení než ovisnk (motorola canopy ) , a nikoho dále než po dálnici (cca 5km) nepřipojí.

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

Jedno Boháčovo AP na 2,4 GHz je mimo jiné k zachycení u areálu LVT. Eurnet s lidmi pro jistotu uzavírá smlouvu na dobu určitou jeden rok, přičemž na odstranění závady, která musí být oznámena písemně, si dávají lhůtu snad 5 pracovních dnů. No, by mě zajímalo, jakpak tu závadu způsobenou rušením asi Eurneťáci odstraní...že by výměnou antény s vyšším ziskem a naúčtování to zákazníkovi? :-)

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

Ahoj, byl to samozřejmě Boháč. Mimochodem díky za tip na Pavla Šimka! Zajdu tam a poptám se.

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

http://www.vikinet.net/

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

a co to jako ma byt??

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

nedalo mi to....
Whois Record
domain: vikinet.net
owner: Daniel Bohac - PCI
email: pci-net@ic.cz
address: Strakonicka 342/36
city: Liberec 8
postal-code: 46008
country: CZ
phone: +420.736115345

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

Nuže pan Boháč a jeho pci-net v novém. Pravda, název viki-net zní o mnoho líp :o)

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

To toho vola jeste nikdo za to lhani a podvadeni neutloukl???

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

A konektivitu ma od A-netu....

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

Řekl bych že možná od od IPEXU

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

<u>

ahoj,chci se zeptat jestli někdo nevíte jaká firma by mohla poskytovat internet z býlím kostelem nad nisou , kousek před dolní suchou , díky za odpovědi ????????

 
Strana:1 2 3 4

Diskuze k tomuto tématu pokračuje na další stránce.

Toto téma je zamknuto, nelze do něj přidávat reakce.
Můžete založit nové téma.