vytáčené připojení a PC

Toto téma je zamknuto, nelze do něj přidávat reakce.
Můžete založit nové téma.
od smazáno
IP: (zobrazit)

1.Jakou nejhorší konfiguraci PC mohu mít na smysluplný chod vytáčeného připojení?

2.Četl jsem , že Contactel pronajímá?? oživené počítače ale nepochopil jsem cenové souvislosti.

Můžete mi odpovědět?
Děkuji velmi

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

<fieldset><legend>tom:02.11.2006 08:55</legend>1.Jakou nejhorší konfiguraci PC mohu mít na smysluplný chod vytáčeného připojení?

2.Četl jsem , že Contactel pronajímá?? oživené počítače ale nepochopil jsem cenové souvislosti.

Můžete mi odpovědět?
Děkuji velmi</fieldset>

Co tím přesně myslíte? stačí obyčejná 486, na které běži Windows 95 s nominální cenou pod 200kč, historická hodnota bude vyšší. :-)

Na skutečně smysluplný chod většiny aplikací je vhodné nejméně Pentium 3, cena pod 3000 za repasované pc v bazaru. Monitor 17' CRT monitor stojí řekněme 1500kč.

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

<fieldset><legend>rootb:04.11.2006 14:19</legend><fieldset><legend>tom:02.11.2006 08:55</legend>1.Jakou nejhorší konfiguraci PC mohu mít na smysluplný chod vytáčeného připojení?

2.Četl jsem , že Contactel pronajímá?? oživené počítače ale nepochopil jsem cenové souvislosti.

Můžete mi odpovědět?
Děkuji velmi</fieldset>

Co tím přesně myslíte? stačí obyčejná 486, na které běži Windows 95 s nominální cenou pod 200kč, historická hodnota bude vyšší. :-)

Na skutečně smysluplný chod většiny aplikací je vhodné nejméně Pentium 3, cena pod 3000 za repasované pc v bazaru. Monitor 17' CRT monitor stojí řekněme 1500kč.</fieldset>

Dík. Myslel jsem to pro starší paní, bude-li jí stačit Pentium 1 na 200 Mhz. Pouze prohlížení, žádné stahování apod.

 
Toto téma je zamknuto, nelze do něj přidávat reakce.
Můžete založit nové téma.