Rychlost.cz Fórum Síťový hardware AP Linksys WRT54GL (G,GS) zkusenosti , rozdeleni anten

AP Linksys WRT54GL (G,GS) zkusenosti , rozdeleni anten

AP Linksys WRT54GL (G,GS) zkusenosti , rozdeleni anten

Síťový hardware
Toto téma je zamknuto, nelze do něj přidávat reakce.
Můžete založit nové téma.
od opatrix-net
příspěvků: 6
IP: (zobrazit)

Zajimalo by me jestli u techto pristroju lze nastavit u kazdeho antenniho vystupu jinou sit (kanal) jde mi o to ze chci na jednu antenu udelat primou linku nebo most a z druhe anteny mit pristupavy bod? technici z prodejen jsou tak profesionalni ze jsem nejlepsi odpoved dostal " myslim ze by to melo jit na co by tam byly dve anteny! " 8-)

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

<fieldset><legend>opatrix-net:23.10.2006 13:11</legend>Zajimalo by me jestli u techto pristroju lze nastavit u kazdeho antenniho vystupu jinou sit (kanal) jde mi o to ze chci na jednu antenu udelat primou linku nebo most a z druhe anteny mit pristupavy bod? technici z prodejen jsou tak profesionalni ze jsem nejlepsi odpoved dostal &quot; myslim ze by to melo jit na co by tam byly dve anteny! &quot; 8-)</fieldset>

&quot;Technici&quot; z prodejny jsou mateji. Z principu tohleto nejde, potreboval byste 2 zarizeni (nejen 2 anteny). Nahrazkou s omezenima muze byt mod WDS (zjednodsene: &quot;bezdratovy repeater&quot;) ale znamena nutnost nastaveni i u Vaseho poskytovatele, coz asi nebude chtit.

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

<fieldset><legend>opatrix-net:23.10.2006 13:11</legend>Zajimalo by me jestli u techto pristroju lze nastavit u kazdeho antenniho vystupu jinou sit (kanal) jde mi o to ze chci na jednu antenu udelat primou linku nebo most a z druhe anteny mit pristupavy bod? technici z prodejen jsou tak profesionalni ze jsem nejlepsi odpoved dostal &quot; myslim ze by to melo jit na co by tam byly dve anteny! &quot; 8-)</fieldset>

myslenka prodejcu je velmi zajimava ale jak kamarad rika je to pekna békovina.....

Dokazu si to predstavit ze by to slo preprogramovat ale nemyslim si ze by se s tim nekdo chtel delat a navic by to narazelo na spoustu problemu. Lepe bude poridit si druhe radio. Nebo krabicku co ma 2 nezavisla radia.

 
Toto téma je zamknuto, nelze do něj přidávat reakce.
Můžete založit nové téma.