Rychlost.cz Fórum Doporučení připojeni v ....... bezdratove pripojeni v CB - inet4?

bezdratove pripojeni v CB - inet4?

bezdratove pripojeni v CB - inet4?

Doporučení připojeni v .......
Toto téma je zamknuto, nelze do něj přidávat reakce.
Můžete založit nové téma.
od smazáno
IP: (zobrazit)

Zajimalo by me nazor na spolecnost inet4 - najdou se tu nejaci zakaznici tohoto poskytovatele?

Vybiram nejlepsi nabidku pro stred mesta, Starnet je hojne kritizovany tady ve foru i jeden kamarad me od nej odrazoval, tak by me zajimaly neznamnejsi alternativy. Na strankach inet4 (http://www.inet4.cz/) najdu v ceniku garantovanou minimalni rychlost a pak maximalni moznou. Zajima me prumerna :)

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

... vyuzivam sluzeb ani ne mesic (prechod od Telecomu - 3000MBs).

Vyuzivam pristupovy bod v Borsove nad Vltavou v 5GHz pasmu s rychlosti 2500/2500 za 550 kc,- . Zatim muzu jenom chvalit prumrne asi 2200 - 2300, ale pozor ve spicce, mimo spicku od 23:00 do 15:00 zdvojnasobujou rychlosti, takze ...... :)

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

jsem pripojen pres starnet a zadarmo je to drahy. inet4 poskytuje 14 dni zdarma na zkousku, tak do toho jdu a uvidim. doufam, ze to bude slapat. starnet nebrat!!!!

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

<b>Jsem u nich pul roku.Mam se sousedem vlastni rozbocku,na kterou se bohuzel zacali napojovat dalsi lamy,ktere plati za instalaci 4500,-.Ja a soused jsme platili 6000,-,protoze jsme byli prvni a nikdo jiny ho tu pry udajne nechtel.Jinak spojeni je dobre a mam to stesti a jsem na nem jenom v noci,nebo rano.Zato sosam jako o zivot,takze ti je mohu jenom doporucit.Ale vse ma sve ale!!!!!!!!!!

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

<fieldset><legend>hany007</legend>Jsem u nich pul roku.Mam se sousedem vlastni rozbocku,na kterou se bohuzel zacali napojovat dalsi lamy,ktere plati za instalaci 4500,-.Ja a soused jsme platili 6000,-,protoze jsme byli prvni a nikdo jiny ho tu pry udajne nechtel.Jinak spojeni je dobre a mam to stesti a jsem na nem jenom v noci,nebo rano.Zato sosam jako o zivot,takze ti je mohu jenom doporucit.Ale vse ma sve ale!!!!!!!!!!</fieldset>

Ahoj. Taky mám Inet4 a je to fajn. Dříve jsem mel Sixstynet a pak Starnet a to byla hruza. Takže zatím stále Inetu dávám za 1. Chtěl jsem se Tě zeptat jestli používáš u Inetu přesměrování portu. Nějak mi to nejde rozchodit. Diky a zatím.

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

presmerovani portu je uz vypli, nebot davaji zdarma verejnou ip-adresu, neplati se ani za zřízení, stačí jen napsat na inet4 a do jednoho dne ti ji přidělí

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

Díky této společnosti jsem přišel na domě ve, kterém bydlím o kvalitní připojení od Starnetu.

Řek jsem si no nic vyzkoušíme uvidíme.

A ono ejhle za nablejskaným pozlátkem rychlého připojení na údajné metropolitní optické síti se skrýva více záporů než kladů.Ráno a v noci pravidelné výpadky.Nemluvě o sítovích prvcích, které je třeba ze standardního nastavení po dlouhém přemlouvání přizpůsobit inet4 pokud to vůbec lze. Kvalita mého VoIP se zhoršila o 40% cca po týdnu bádání jak ho vůbec nastavit aby na inet4 aspoň trochu fungoval.Prý mají vlastní VoIP, no co já taky a nehodlám to měnit.To už mi lépe funguje VoIP přes O2.

TAKŽE TÉTO FIRMĚ TÍMTO VŘELE DĚKUJI ZA TO ŽE MĚ PŘIPRAVILA ZA POMOCI PČR A STAVEBNÍHO ÚŘADU ČB O KVALITNÍ PŘIPOJENÍ, KTERÉ JSEM DOPOSUD BEZ PROBLÉMŮ POUŽÍVAL OD ROKU 2005.&quot;DĚKUJI PANU ČERMÁKOVI A JEHO OPRAVDU VKUSNÝM PRAKTIKÁM PŘI PROSAZENÍ SE NA TRHU S INTERNETEM&quot;

VŘELE DOPORUČUJI TOHOTO &quot;POSKYTOVATELE&quot; VŠEM TĚM KDO NA INTERNETU NEPOTŘEBUJÍ DĚLAT NIC JINÉHO NEŽ SURFOVAT A STAHOVAT GIGA TUN NESMYSLŮ.

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

Vážený hoste,

pokud máte problém s připojením, zkuste nejdřív kontaktovat technickou podporu, než na nás začnete házet špínu.

Všechny koncové switche v panelácích mají vzdálený dohled a jejich dostupnost monitorujeme, pravidelné výpadky nejsou. Snažíme se o maximální dostupnost, ale potřebujeme také odezvu od zákazníka, problém může být třeba jenom na vašem portu ve switchi. Proč jste nám nezkusil napsat nebo zadarmo zavolat???

Nastavení je standartní, nastavit IP adresu, masku, bránu,dns. Pokud potřebujete veřejnou IP, můžete zavolat na zákaznickou podporu nebo napsat mailem. Mimo jiné identické nastavení tak jako to má Starnet.

Důvodem proč váš milovaný Starnet musel pryč není naše zlovůle, ale protože když někdo něco dělá načerno a nelegálně, tak se taky může stát, že ho někdo klepne přes prsty. Ostatně na Netolické pokud jsem se dobře informoval bylo důvodem bez povolení rozvrtaná budka s prasklinou od převěsů. Poskytovatele veřejné telekomunikační služby nemůže nikdo jen tak jednoduše &quot;vyhodit&quot;, je chráněn zákonem. To ale také nejdřív musí zákony dodržovat.

Pokud máte zájem Váš problém řešit, kontaktujte mne na e-mailu mailto:salek@inet4.cz .

Pokud ne, račte pomouvat dál.

<fieldset><legend>HOST-CB</legend>Díky této společnosti jsem přišel na domě ve, kterém bydlím o kvalitní připojení od Starnetu.

Řek jsem si no nic vyzkoušíme uvidíme.

A ono ejhle za nablejskaným pozlátkem rychlého připojení na údajné metropolitní optické síti se skrýva více záporů než kladů.Ráno a v noci pravidelné výpadky.Nemluvě o sítovích prvcích, které je třeba ze standardního nastavení po dlouhém přemlouvání přizpůsobit inet4 pokud to vůbec lze. Kvalita mého VoIP se zhoršila o 40% cca po týdnu bádání jak ho vůbec nastavit aby na inet4 aspoň trochu fungoval.Prý mají vlastní VoIP, no co já taky a nehodlám to měnit.To už mi lépe funguje VoIP přes O2.

TAKŽE TÉTO FIRMĚ TÍMTO VŘELE DĚKUJI ZA TO ŽE MĚ PŘIPRAVILA ZA POMOCI PČR A STAVEBNÍHO ÚŘADU ČB O KVALITNÍ PŘIPOJENÍ, KTERÉ JSEM DOPOSUD BEZ PROBLÉMŮ POUŽÍVAL OD ROKU 2005.&quot;DĚKUJI PANU ČERMÁKOVI A JEHO OPRAVDU VKUSNÝM PRAKTIKÁM PŘI PROSAZENÍ SE NA TRHU S INTERNETEM&quot;

VŘELE DOPORUČUJI TOHOTO &quot;POSKYTOVATELE&quot; VŠEM TĚM KDO NA INTERNETU NEPOTŘEBUJÍ DĚLAT NIC JINÉHO NEŽ SURFOVAT A STAHOVAT GIGA TUN NESMYSLŮ. </fieldset>

 
Toto téma je zamknuto, nelze do něj přidávat reakce.
Můžete založit nové téma.