Toto téma je zamknuto, nelze do něj přidávat reakce.
Můžete založit nové téma.
od smazáno
IP: (zobrazit)

Jak získám svoje vlastní IP můžu li se zeptat?

 
od YANECK
příspěvků: 32
IP: (zobrazit)

??? divne polozena otazka ? nezda se ti ? ted jako si psal z mobilu ???

predpokladam ze nejako IP mas. Jestli si myslel " svoji " IP jako verejnou

tak to musis rict tvemu providerovi, a on ti ji za mirny poplatek prideli.

pokud si chtel zjistit jako IP mas dej si do prohlizece www.whatismyip.com

a tam ti to napise tvoji IP s jakou des ven. A priste poradne rozmysli

otazku aby si se dockal poradne odpovedi. :oops:

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

vy jste nějak chytrej, ten člověk se velmi srozumitelně zeptal

 
od YANECK
příspěvků: 32
IP: (zobrazit)

vsecky tydle anonymy miluji.

kdyz se tak srozumitelne zeptal, ze jste neodpovedel ? ja osobne se v v oblasti it dost pohybuji, a jeho zadani otazky jsem opravddu nepochopil.

a pokud ste si nevsiml snazil sem se odpovedet i na " hloupe " vzneseny dotaz, coz je podstata fora. Takze si priste sve narazky na chytrost nechte a pokud otazce rozumite , zodpovezte, zrejme ste o dost inteligentnejsi :shock:

 
od johnson
příspěvků: 31
IP: (zobrazit)

naprosto s YANECKem souhlasim, nebot kazdy pc k chodu na siti(jakekoli) potebuje unikatni ip(v ramci site).. plati i u modemu (dial-up). tam je, pokud se nepletu, dokonce verejna dynamicka ip :)

A dotazy jako "Jak získám svoje vlastní IP" se da chapat asi jen tak, ze bud je jich u 1 pc vice a kazdy chce jinou ip, nebo chce ip treba misto cisla obcanky, aby mel on prave tu jednu porad u sebe.... :P

 
od YANECK
příspěvků: 32
IP: (zobrazit)

:lol: diky :)

otazka se da pochopit spouuusta zpusoby :), treba se chtel i jen zeptat

jak ji najde na pocitaci ? :). Co me jako dalsi stve je to, ze chces nekomu pomoct a za a ) ses napaden a za b) , coz je horsi , clovek ktery vznesl ten dotaz se pak ani neukaze a neupresni svuj pozadavek. Pokud se stydis, nestyd se a specifikuj to poradne chlape :)

btw. cekam nejaky anonymek prosim :D

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

JSte jen moc chytry na to, abyste se hadali o "hovne".. :lol:

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

Jezisi tak tomu asi moc nerozumi a zeptal se a ty mu takhle odseknes. OK spatne polozeny ale tak na to budto neodpovidej a nebo mu normalne odpovez. A ne smat se mu do ksichtu. A jeste delas ze ses chytrej, mozna tomu rozumis ale jako clovek ses uplny ( sry ale nenapada me jiny slovo ) hovado. :evil:

 
od YANECK
příspěvků: 32
IP: (zobrazit)

<fieldset><legend>Gordy</legend>Jezisi tak tomu asi moc nerozumi a zeptal se a ty mu takhle odseknes. OK spatne polozeny ale tak na to budto neodpovidej a nebo mu normalne odpovez. A ne smat se mu do ksichtu. A jeste delas ze ses chytrej, mozna tomu rozumis ale jako clovek ses uplny ( sry ale nenapada me jiny slovo ) hovado. :evil:</fieldset>

TY JELITO ??? a co je asi todle ???

predpokladam ze nejako IP mas. Jestli si myslel " svoji " IP jako verejnou

tak to musis rict tvemu providerovi, a on ti ji za mirny poplatek prideli.

pokud si chtel zjistit jako IP mas dej si do prohlizece www.whatismyip.com

to neni odpoved na otazku ?????????????

precti si to poradne , kdyz chces neco psat yo ???

JELITO je reakce na hovado , a myslim si ze jeste slusna na to ze

si nevsimas toho co se tu deje ! a jen ses chtel zalibit a pises.

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

A priste poradne rozmysli otazku aby si se dockal poradne odpovedi.

To se mi zda jako odseknuti :!:

 
od YANECK
příspěvků: 32
IP: (zobrazit)

<fieldset><legend>Gordy</legend>A priste poradne rozmysli otazku aby si se dockal poradne odpovedi.

To se mi zda jako odseknuti :!:</fieldset> :D :D :D :D

dosly naboje ? uz nevis co by ? odseknuti ? vis co je podstata otazky a odpovedi ??? a diskuze ? psal si at bud odpovim , nebo neodpovidam. Pokusim se cloveku odpovedet na blbe polozenou otazku , jenom podotknu

at to priste formuluje poradne aby se dockal poradne odpovedi ( viz otazka - odpoved ) a ty tomu rikas odseknuti ? uz nevis co placas !

odseknuti by bylo kdbych se ani nepokusil odpovedet, a napsal jen

" si vul a priste to napis poradne " Toto je odseknuti.

A ze jsem tam tak drzy , ty si tu otazku tedy pochopil ?? ( pokud ano, sdel mi prosim jak ) kdyz uz se do toho tak zapojujes ?

 
od hrada
příspěvků: 13
IP: (zobrazit)

Uplne souhlasim s YANECK. Taky jsem nepochopil na co se dotycny pta...

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

Tohle je fakt LOL.

Chytrému napověz, blbého nakopni :P On blbému pomohl a další blbí se přes to asi nedokážou přenést, že je někdo lepší než oni a vozí se ponich (přitom ale nevidí to, že jim opravdu pomáhá). Mno nebudu tady flamovat, mám toho dost na jiných webech, kde funguju jako helpline a sem tam je to na mě moc a tu lamu sjedu.

 
Toto téma je zamknuto, nelze do něj přidávat reakce.
Můžete založit nové téma.