Rychlost.cz Fórum Všeobecná diskuze o různych typech připojení Zpomalený net - wifi - záhada

Zpomalený net - wifi - záhada

Strana:1 2
Toto téma je zamknuto, nelze do něj přidávat reakce.
Můžete založit nové téma.
od smazáno
IP: (zobrazit)

Prosím o radu, máme připojení wifi 1MB a asi před třemi dny spadla rychlost na 90 Kb a nechce se hnout. Poskytovatel tvrdí, že až do bytu je to v pořádku a že je to virem. Zkusili jsme Spyboot, Ad-ware, NOD32, SpyHunter a spoustu dalších věcí, prošli registry, procesy, Kerio nic nevidí... co může být za problém?

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

Jediné, co teď Kerio zaznamenalo jsou neustálé dotazy na odchozí NO-IP DUC, který v případě zákazu okamžitě odmšknite zcela internet, v případě povolení běží tou zbabělou rychlostí. Nikdo to tam neinstaloval a nevím, jak a v čem se to tam dostalo a zda-li to může být ten problém...

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

<fieldset><legend>Anonymous</legend>Jediné, co teď Kerio zaznamenalo jsou neustálé dotazy na odchozí NO-IP DUC, který v případě zákazu okamžitě odmšknite zcela internet, v případě povolení běží tou zbabělou rychlostí. Nikdo to tam neinstaloval a nevím, jak a v čem se to tam dostalo a zda-li to může být ten problém...</fieldset>

Ahoj, jedine co ti muzu takhle poradit je bud ten programek zakazat a nebo naformatovat HDD - jedina jistota. Pak zjistis, jestli je to u tebe nebo u nich. pripadne dotazy na ICQ 345449833, tady nic.

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

<fieldset><legend>Anonymous</legend>Prosím o radu, máme připojení wifi 1MB a asi před třemi dny spadla rychlost na 90 Kb a nechce se hnout. Poskytovatel tvrdí, že až do bytu je to v pořádku a že je to virem. Zkusili jsme Spyboot, Ad-ware, NOD32, SpyHunter a spoustu dalších věcí, prošli registry, procesy, Kerio nic nevidí... co může být za problém?</fieldset>

Stalo se mi neco podobnyho, take mi poskytovatel tvrdil, ze je to nase vina. Skoncilo to tak, ze na dalku restartoval system a hned to slo. I kdyz v jejich ocich nikde chyba nebyla. Malem jsme platili zbytecny vyjezd. Zkuste jim to navrhnout.

 
od MMike
příspěvků: 145
IP: (zobrazit)

VIR...podobna vec se stala u meho minuleho ISP...kolovalo to mezi lidmama delsi cas...misty net potupa jak svine modem byl turbo speed...

Bylo to slozitejsi...to svinstvo se usadilo dycky u nekoho v nezabezpecenem pc a drbalo to sit...

zabijel bych lidi bez Firewallu a antiviru !!! :evil:

MMike 8)

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

Nebo požádej poskytovatele, aby změřil rychlost přímo na tvém APčku.Protože pokud to je virem, budeš se v tom hrabat pořád a nic.On se napíchne notebookem na AP a změří rychlost.Když to bude vpořádku, tak to je vir.

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

Mel jsem stejnej problem, normal rychlost 256kbit/s pak se prez noc rychlost spomalila na cca 90kbit/s ani technici meho ISP si s tim nevedeli rady, jelo to pomalui pri iaktivovani maximalni prenosove rychlosti linky mym ISP. Nakonec se to upravilo samo. Taky by me zajimalo co to bylo. Jak firewall pouzivam Avast, preskenoval jsem cely HDD a nic. :evil:

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

Poskytovatel tam byl hned druhý den (výjezd zdarma) a na svém komplu naměřil tu maximální správnou rychlost. A taky pravil, že je to určitě vir. Dobrá, vezměme tedy v úvahu, že je to něco, co nenajde žádný antivirák, jeho aktivitu nezaznamená Kerio, není to vidět v registrech ani běžících procesech. To znamená, jedině přeinstalit celé Win. Ale, co když se to stane za týden znovu, a co ostatní sousedé, kteří mají také výrazně sníženou rychlost, oproti zaplacenému standardu... To budeme neustále přeinstalovávat počítače a doufat, že se to zlepší a do týdne, to zase někdo na uzlu nezaviruje? Kurňa, to jsou služby... A co když všichni přeinstalujeme a znovu to nepůjde??? :-((

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

Nekdy je to opravdu v ISP a někdy je to opravdu vir.

Pokud by poskytovatele nešetřili na svých živitelých, bylo by tomu jinak.

My jsme nešetřili a vyplatilo se to.

Používáme profi systémy a v případě, že uživatel, který má zavirovaný komp začne pomocí viru nevědomky střílet do sítě a vyvolavat tím tak neskutečný počet spojení, je následně při překročení limitu 100 spojení established okamžitě odpojen z provozu po dobu 24 hod.V provozu zůstanou jen po tuto dobu 24 hod. standartní porty 80,443,25,110,53.

Šetřit na uživatelech se opravdu nevyplácí !!!!

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

<fieldset><legend>Czech Data.cz:09.09.2006 01:17</legend>Nekdy je to opravdu v ISP a někdy je to opravdu vir.

Pokud by poskytovatele nešetřili na svých živitelých, bylo by tomu jinak.

My jsme nešetřili a vyplatilo se to.

Používáme profi systémy a v případě, že uživatel, který má zavirovaný komp začne pomocí viru nevědomky střílet do sítě a vyvolavat tím tak neskutečný počet spojení, je následně při překročení limitu 100 spojení established okamžitě odpojen z provozu po dobu 24 hod.V provozu zůstanou jen po tuto dobu 24 hod. standartní porty 80,443,25,110,53.

Šetřit na uživatelech se opravdu nevyplácí !!!!</fieldset>

mozna by bylo dobre, zajit na zakladku na par hodin vyuky ceskeho jazyka, a hned pote odstranit pravopisne chyby jak z prispevku, tak stranek teto &quot;profesionalni&quot; firmy...

a naucit se neco poradneho, ne mikroshitik

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

Chyby tam byli a to mas pravdu.Když něco píšeš ve 3 hod ráno, tak kolikrát nepřemýšlíš a píšeš.Jakoby se to tobě nikdy nestalo !!!

Mikrotik není špatný a je dosti vymakaný .. mysli si co chceš … je to tvůj názor a já ti ho neberu.

Každý má právo na svůj názor, ale příště se prosím tě, alespoň představ ty hrdino !!!

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

<fieldset><legend>Czech Data.cz:09.09.2006 13:34</legend>Chyby tam byli a to mas pravdu.Když něco píšeš ve 3 hod ráno, tak kolikrát nepřemýšlíš a píšeš.Jakoby se to tobě nikdy nestalo !!!

Mikrotik není špatný a je dosti vymakaný .. mysli si co chceš … je to tvůj názor a já ti ho neberu.

Každý má právo na svůj názor, ale příště se prosím tě, alespoň představ ty hrdino !!!</fieldset>

&quot;Chyby tam byli&quot; ....

no, uz je odpoledne.... a chyby jsou stale, a dokonce nove

Vubec bych nezacinal, ale kdyz je web plny chvaly, ale dotycny neumi ani psat, tak to vypada dost divne. Stejne tak, jako psat, ze sit je profesionalni a pritom cela bezi na Mikrotiku.

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

<fieldset><legend>:09.09.2006 16:59</legend><fieldset><legend>Czech Data.cz:09.09.2006 13:34</legend>Chyby tam byli a to mas pravdu.Když něco píšeš ve 3 hod ráno, tak kolikrát nepřemýšlíš a píšeš.Jakoby se to tobě nikdy nestalo !!!

Mikrotik není špatný a je dosti vymakaný .. mysli si co chceš … je to tvůj názor a já ti ho neberu.

Každý má právo na svůj názor, ale příště se prosím tě, alespoň představ ty hrdino !!!</fieldset>

&quot;Chyby tam byli&quot; ....

no, uz je odpoledne.... a chyby jsou stale, a dokonce nove

Vubec bych nezacinal, ale kdyz je web plny chvaly, ale dotycny neumi ani psat, tak to vypada dost divne. Stejne tak, jako psat, ze sit je profesionalni a pritom cela bezi na Mikrotiku.</fieldset>

Hmm, jak se tak divam uz to prechazi aj na mne. Jen tak mimochodem, nebyly 3 rano, ale 1:17 podle casu u prispevku.

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

<fieldset><legend>:09.09.2006 17:00</legend><fieldset><legend>:09.09.2006 16:59&lt;/legend&gt;&lt;fieldset&gt;&lt;legend&gt;Czech Data.cz:09.09.2006 13:34</legend>Chyby tam byli a to mas pravdu.Když něco píšeš ve 3 hod ráno, tak kolikrát nepřemýšlíš a píšeš.Jakoby se to tobě nikdy nestalo !!!

Mikrotik není špatný a je dosti vymakaný .. mysli si co chceš … je to tvůj názor a já ti ho neberu.

Každý má právo na svůj názor, ale příště se prosím tě, alespoň představ ty hrdino !!!</fieldset>

&quot;Chyby tam byli&quot; ....

no, uz je odpoledne.... a chyby jsou stale, a dokonce nove

Vubec bych nezacinal, ale kdyz je web plny chvaly, ale dotycny neumi ani psat, tak to vypada dost divne. Stejne tak, jako psat, ze sit je profesionalni a pritom cela bezi na Mikrotiku.</fieldset>

Hmm, jak se tak divam uz to prechazi aj na mne. Jen tak mimochodem, nebyly 3 rano, ale 1:17 podle casu u prispevku.</fieldset>

Pane kolego .... mel jste nekdy Mikrotik v ruce, ze ho tak hatite ???

Vas nazor me zcela uprimne zajima .....

A pokud mozno bez urazek a Vasich naschvalu ....

Dekuji

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

<fieldset><legend>:09.09.2006 17:00</legend><fieldset><legend>:09.09.2006 16:59&lt;/legend&gt;&lt;fieldset&gt;&lt;legend&gt;Czech Data.cz:09.09.2006 13:34</legend>Chyby tam byli a to mas pravdu.Když něco píšeš ve 3 hod ráno, tak kolikrát nepřemýšlíš a píšeš.Jakoby se to tobě nikdy nestalo !!!

Mikrotik není špatný a je dosti vymakaný .. mysli si co chceš … je to tvůj názor a já ti ho neberu.

Každý má právo na svůj názor, ale příště se prosím tě, alespoň představ ty hrdino !!!</fieldset>

&quot;Chyby tam byli&quot; ....

no, uz je odpoledne.... a chyby jsou stale, a dokonce nove

Vubec bych nezacinal, ale kdyz je web plny chvaly, ale dotycny neumi ani psat, tak to vypada dost divne. Stejne tak, jako psat, ze sit je profesionalni a pritom cela bezi na Mikrotiku.</fieldset>

Hmm, jak se tak divam uz to prechazi aj na mne. Jen tak mimochodem, nebyly 3 rano, ale 1:17 podle casu u prispevku.</fieldset>

Hahahaha.A kdyz uz tedy pises o chybach ...... tak se podivej i na jine stranky.

Prikl. www.ceskapojistovna.cz
Ty LEKTORE ... !!!!!

 
Strana:1 2

Diskuze k tomuto tématu pokračuje na další stránce.

Toto téma je zamknuto, nelze do něj přidávat reakce.
Můžete založit nové téma.