Rychlost.cz Fórum Doporučení připojeni v ....... Připojení v Orlové Lutyni (okr. Karviná)

Připojení v Orlové Lutyni (okr. Karviná)

Připojení v Orlové Lutyni (okr. Karviná)

Doporučení připojeni v .......
Toto téma je zamknuto, nelze do něj přidávat reakce.
Můžete založit nové téma.
od smazáno
IP: (zobrazit)

Zvažuji možnosti připojení k internetu v Orlové a proto prosím o informace a zkušenostmi s poskytovateli intrenetu v této lokalitě. Zajímá mně wifi,kabel nebo adsl. Ohledně adsl : nemám pevnou linku a nechci nic platit telekomu (vím, že existuje volny nebo bluetone adsl bez popaltku telekomu jenže tuto službu neposkytují v Orlové). Dále bych preferoval internet bez omezení dat, bez FUP, 512/256 a vyžší.Také bych uvítal informace ohledně stability připojení (četnost výpadku, pingy). Předem děkuji všem, kteří se se mnou podělí o své poznatky

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

pokud vim, v orlove pusobi meep.cz . ma tam docela silnou pozici, je pres ne pripojeny strejda i nekolik znamych. jedna se o pripojeni pres wifi, ceny ma taky hoooodne slusne, ale neni to jako linked.cz 8)

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

Pripojeni WiFi nabizi take firma Richmond PC se sidlem v kine Vesmir. Zkus tam zajit a poptat se, nema spatne ceny. Co jsem slysel tak kvalita je taky dobra a ceny slusne.

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

<fieldset><legend>sharkie</legend>Zvažuji možnosti připojení k internetu v Orlové a proto prosím o informace a zkušenostmi s poskytovateli intrenetu v této lokalitě. Zajímá mně wifi,kabel nebo adsl. Ohledně adsl : nemám pevnou linku a nechci nic platit telekomu (vím, že existuje volny nebo bluetone adsl bez popaltku telekomu jenže tuto službu neposkytují v Orlové). Dále bych preferoval internet bez omezení dat, bez FUP, 512/256 a vyžší.Také bych uvítal informace ohledně stability připojení (četnost výpadku, pingy). Předem děkuji všem, kteří se se mnou podělí o své poznatky</fieldset>

Lepší MEEP.CZ než někdo, kdo sbírá pokuty od úřadů a propichuje konkurenci gumy u auta.

 
Toto téma je zamknuto, nelze do něj přidávat reakce.
Můžete založit nové téma.