Karneval Turbo 1M

Toto téma je zamknuto, nelze do něj přidávat reakce.
Můžete založit nové téma.
od smazáno
IP: (zobrazit)

Chci se zeptat zda má někdo toto připojení Turbo 1M od Karnevalu a jaké ma zkušeností ? Hlavně se chci zeptat na odezvu(ping)?

A co má vliv na odezvu upload nebo download? díky

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

Zdravim. Tohle pripojeni jsem nechal letos v dubnu udelat u rodicu - nechteli pevnou takze kabel. Asi tak - prvni tyden to byl fakt hukot - 80MB soubor se stahl za 4 minuty, jako fakt tornado. Jenze po tydnu to taky skoncilo - prumerna rychlost je 200 kB/s, stranka Seznam.cz se nacita nekdy pul minuty nekdy i minutu, ICQ to shazuje protoze "je pomale pripojeni"... Psal sem na technicke, ale zatim zadny vysledek... Takze si radsi nejdrive overte ve Vasem okoli jak to komu beha...

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

Jeste pro jistotu upresnim ze to neni tim ze by se prekrocil datovy limit... Navic to ted v "akci" ma jet 3 MB a po prazdninach uz "jen" 1 MB, ale bohuzel realita je 200 kB

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

jen jestli si tady někdo nepllete kb s kB - 200 kB = 1600 kb - takže z těch třech megabit víc než polovina

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

g@gin : jojo asi taknějak :))

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

<fieldset><legend>Ostrava</legend>Jeste pro jistotu upresnim ze to neni tim ze by se prekrocil datovy limit... Navic to ted v &quot;akci&quot; ma jet 3 MB a po prazdninach uz &quot;jen&quot; 1 MB, ale bohuzel realita je 200 kB</fieldset>

Mám stejné problémy, rychlost silně kolísá, ping děsný, technici neschopní. IQ montážníků, co dělají instalaci připojení je nulové. Už několikrát mi někdo ze známých řekl, že technik z kabelovky mu nebyl schopný rozchodit Internet a ještě mu málem zk**vil PC. Mi zprovoznění trvalo vždy tak cca 2 a 5 minut. Firma, která se o Karneval stará v Ostravě je děsná a má neschopné pracovníky. Reklamační oddělení taky nic neřeší a prostě na zákazníky s**ou. Takové jsou zkušenosti. Umí to akorát zdůvodňovat, i když většinou blbě a kecají kydy, ale nikdy nic neřeší, protože to asi ani neumí řešit.

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

<fieldset><legend>g@gin</legend>jen jestli si tady někdo nepllete kb s kB - 200 kB = 1600 kb - takže z těch třech megabit víc než polovina</fieldset>

No, i kdyby se spletl, tak poloviční rychlost je ze strany Karnevalu podvod a okrádání zákazníků, kteří platí plnou cenu a ne poloviční. Ale v tomhle státě je to asi národní sport. Hrdina je ten, kdo koho více okrade.

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

<fieldset><legend>exe</legend>Chci se zeptat zda má někdo toto připojení Turbo 1M od Karnevalu a jaké ma zkušeností ? Hlavně se chci zeptat na odezvu(ping)?

A co má vliv na odezvu upload nebo download? díky</fieldset>

Já to připojení mám.
Koukni se na:
VÝSLEDEK POSLEDNÍHO TESTU

IP (host):89.102.90.146 (ip-89-102-90-146.karneval.cz)

datum a čas:25.06.2006 14:52
stahování:1030.688 kbps (128.836 kB/s)
upload:88.008 kbps (11.001 kB/s)

web odezva:min:20.9ms průměr:50.3ms max:91.8ms

poskytovatel připojení:KARNEVAL (kabelová tv)

přímá url na výsledek tohoto testu:

http://rychlost.cz/sys/result/89.102.90.146/1151239975/ae3aa6a273/

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

Mám TURBO1000 asi 14 dní, a po překročení limitu 2G to vypadá následovně:

host:ip-89-102-4-171.karneval.cz
datum a čas:21.07.2006 14:32
stahování:27.84 kbps (3.48 kB/s)
upload:54.032 kbps (6.754 kB/s)

web odezva:min:133.5ms průměr:657.6ms max:2695.8ms

před tím to bylo bez problémů, vše šlapalo jak mělo...

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

Taky mam tohleto pripojeni..

IP (host):89.102.10.19 (ip-89-102-10-19.karneval.cz)

datum a čas:23.10.2006 16:42
stahování:922.248 kbps (115.281 kB/s)
upload:92.168 kbps (11.521 kB/s)

web odezva:min:20.2ms průměr:32.7ms max:46.7ms

poskytovatel připojení:KARNEVAL (kabelová tv)

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

kolik platíte za 1M?

ted byla akce z 1M na 3M jen o 90kč dražší.Máte to taky někdo?

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

Dobrý den,

měli jsme asi rok tarif 1M, kdy rychlost v downloadu byla asi 900 kbit/s, upload asi 80 kbit/s, ping cca 40 ms. Nyní nám Karneval nabízí zvýšení rychlosti (?), tarif Starter - za stejnou cenu. V reklamě udává rychlost <b><i><u><span class="t-red">AŽ </b></i></u></span>2056 Kbit/s resp. 256 kbit/s. V písemné smlouvě ale uvádí <b><i><u><span class="t-red">512/128 !!!</b></i></u></span>Podepsali byste jim takovéhle vylepšení ?

Díky za Vaše názory.

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

Pozor neni b jako B

 
Toto téma je zamknuto, nelze do něj přidávat reakce.
Můžete založit nové téma.