Rychlost.cz Fórum Síťový hardware Nazory na Ovislink WL-5430,(OEM) WA-2204 a Wline W4000G

Nazory na Ovislink WL-5430,(OEM) WA-2204 a Wline W4000G

Nazory na Ovislink WL-5430,(OEM) WA-2204 a Wline W4000G

Síťový hardware
Toto téma je zamknuto, nelze do něj přidávat reakce.
Můžete založit nové téma.
od mmike
příspěvků: 145
IP: (zobrazit)

5430 : Udajne ma jit o kvalitni AP bo ma chip Marvel a tudiz zaruka kvality a ok chodu...

WA-2204A : dobra alternativa,nevim jestli na AP ci spis klient...

Mensi dilema...zrejme dojde k realizaci do Bridge a na konci tohoto potrebuji napojit dalsi AP a 1 PC... tomuto vyhovi v pohode WA-2204A...a nebo vsadit na spolehlivost 5430 a pridat switch ?

Do tretice zminim o Wline W4000G,jde o AP/Client s Bandwidth Control na IP/MAC.Jde timto ukocirovat mensi sit (4-8 lidi) ? Zde vznika problem...potreba blokace nekolika portu... tudiz pomalu ale jiste dochazim k zaveru ze idelanejsi bude asi nejaky Linux router ci neco podobne pod Windows...coz je vec realizovatelna lec ne zas tak honem...

Jde o to ze mi to prijde celkem rozumna varianta tadle trojice za dobrou cenu ktera je taky zajimava u 5430,nekde stoji i pres 2000,nekde 1400 s dph...

MMike 8)

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

mám 5460 i 2204 nastavené jako AP a mám bezproblémový chod sítě a ještě jednu 2204 pro příjem netu, prostě pohoda, nemůžu si stěhovat za ty love

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

<fieldset><legend>MMike</legend>5430 : Udajne ma jit o kvalitni AP bo ma chip Marvel a tudiz zaruka kvality a ok chodu...

WA-2204A : dobra alternativa,nevim jestli na AP ci spis klient...

Mensi dilema...zrejme dojde k realizaci do Bridge a na konci tohoto potrebuji napojit dalsi AP a 1 PC... tomuto vyhovi v pohode WA-2204A...a nebo vsadit na spolehlivost 5430 a pridat switch ?

Do tretice zminim o Wline W4000G,jde o AP/Client s Bandwidth Control na IP/MAC.Jde timto ukocirovat mensi sit (4-8 lidi) ? Zde vznika problem...potreba blokace nekolika portu... tudiz pomalu ale jiste dochazim k zaveru ze idelanejsi bude asi nejaky Linux router ci neco podobne pod Windows...coz je vec realizovatelna lec ne zas tak honem...

Jde o to ze mi to prijde celkem rozumna varianta tadle trojice za dobrou cenu ktera je taky zajimava u 5430,nekde stoji i pres 2000,nekde 1400 s dph...

MMike 8)</fieldset>

5430 - nebrat - kdyztak uz 5460 ktera ma i routing FW s mrte vychytavek ...

2204 - mel sem v ruce jen jednu a moc me to nepresvedcilo

Wline ? nebrat - smejdi ... jen prekopanej Ovislink, kterej nestiha ...

pokud chces kvalitu tak jdi bud do Compex WPE54G (tusim) asi za 2200,- nebo idealne Mikrotik RouterBoard RB 112 za cca 4000,- se vsim vsudy (umi i 5ghz a vse na co si vzpomenes) ...

pokud ti jde jen o cenu, tak do cca. 2-3mbps a max. 10 lidi ti to pojede i na 5460 s novym FW ...

 
Toto téma je zamknuto, nelze do něj přidávat reakce.
Můžete založit nové téma.