Rychlost.cz Fórum Ostatní ŽL na provozování připojení lidí na NET

ŽL na provozování připojení lidí na NET

ŽL na provozování připojení lidí na NET

Ostatní
Toto téma je zamknuto, nelze do něj přidávat reakce.
Můžete založit nové téma.
od mmike
příspěvků: 145
IP: (zobrazit)

muze nekdo popsat aspon v (mozna i cim vic tim lip ) bodech co to obnasi ?

teoreticky model : mam znalosti (ziskane napr. od znamych co nejakou tu sit provozuji + ruzne jine zdroje,knihy,net apod :D )

Jsem schopen sve plany realizovat ( jiz odzkouseno mezi sousedy,vali to ok)

no a co dal... ? :?

V minulosti jsem nikdy nepodnikal,zadny ŽL nebyl a není nyní...jsem normalne delajici clovek v obchode 1 znameho retezce... :P

Nezajimal bych se o to jenze pokud k tomu donde fa. co by poskytla data vyzaduje abych mel ŽL,paznehti :evil:

MMike 8)

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

Na poskytování Internetu není nutný živnostenský list, je nutné pouze povolení ČTÚ.

To získáš tak že:

1) Na jejich stránkách si stáhneš formulář "Oznámení komunikační činnosti" a ten vypíše.

2) Požádáš o výpis z rejstříku trestů
3) Doklad o bezdlužnosti z FÚ

4) Všechno vemeš spolu se 1000 korunovým kolek a odneseš na ČTÚ pod který spadáš

5) Po vystavení registrace (asi do týdne) to všechno vemeš a zajdeš na FÚ se registrovat (nenech se odbít tím, že potřebuješ živnostenský list, odkaž je na zákon č. 127/2005 Sb)

6) Zaregistruješ se na Správě sociálních věcí (jsi zaměstnán, tak platit nic nebudeš, protože to za tebe odvádí zaměstnavatel) (u tohoto bodu si nejsem úplně jistý, já se musel registrovat)

7) To je vše... Celkové náklady činí 1000Kč kolek, 50Kč výpis z rejstříku trestů a 300Kč za doklad o bezdlužnosti.

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

ale si nemysli ze si koupis 4Mbps ADSL a budes ho preprodavat, to je nelegalni :))

 
od ladynka
příspěvků: 2
IP: (zobrazit)

existuje ještě jiná možnost.....možná jednodušší....a tou je OS.... pohledeej na netu a poptej se u předsedů, třeba ti poradí

 
od MMike
příspěvků: 145
IP: (zobrazit)

<fieldset><legend>Anonymous</legend>ale si nemysli ze si koupis 4Mbps ADSL a budes ho preprodavat, to je nelegalni :))</fieldset>

Vim...zel dost lidi to tak i dnes dela... :evil:

V mem pripade by slo o radne dodana data se smlouvou s sirenim treti strane...

MMike 8)

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

Založit OS je o dost složitější... Zřízení registrace u ČTÚ se vším všudy práce max. na 1 týden.

S tím ADSL, podle mých informací, není nelegální. Stačí si přečíst jejich podmínky. Je důležité mít na takovou činnost (komunikační služby) povolení. Ale je jasné, že služby nejsou symetrické a garantované. A pokud jsou, tak cena je značně vysoká.

 
Toto téma je zamknuto, nelze do něj přidávat reakce.
Můžete založit nové téma.