Rychlost.cz Fórum Všeobecná diskuze o různych typech připojení CDMA v Hranicích (na Moravě)

CDMA v Hranicích (na Moravě)

Toto téma je zamknuto, nelze do něj přidávat reakce.
Můžete založit nové téma.
od smazáno
IP: (zobrazit)

zdravím mám net přes CDMA od Eurotelu jede to docela v klidu okolo <b>600-700 kb/s</b> a bez směrové antény a BTSku mám cca 500m vzdušnou čárou ale vadí mi tam pár paneláku no a chtěl bych se zeptal jestli by mi pomohla směrová anténa abych dosahoval rychlosti kolem 1 MBit a více

předev ším bych se chtěl zeptat někoho s pýše z Hranic jestli používá směrovou anténu a kolikátku z to ho mám net? předem díky za odpověď[/b]

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

:roll: :wink: :shock: :lol:

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

<fieldset><legend>marttin</legend>zdravím mám net přes CDMA od Eurotelu jede to docela v klidu okolo <b>600-700 kb/s</b> a bez směrové antény a BTSku mám cca 500m vzdušnou čárou ale vadí mi tam pár paneláku no a chtěl bych se zeptal jestli by mi pomohla směrová anténa abych dosahoval rychlosti kolem 1 MBit a více

předev ším bych se chtěl zeptat někoho s pýše z Hranic jestli používá směrovou anténu a kolikátku z to ho mám net? předem díky za odpověď[/b]</fieldset>

Ja jsem z Hranic (Jarosak), chodi mi to taky tak 500-600, minimalne mi to slo 300 a nejvice 1mb/s, jedu na antenku na modemu (gtran), kdeze je v Hranicich ta btska pls? Dik :-)

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

pry je na baťovi na náměstí,mi to u sokolky jede tak 256 + -

 
Toto téma je zamknuto, nelze do něj přidávat reakce.
Můžete založit nové téma.