Rychlost.cz Fórum Síťový software Měřič objemu dat pro Net

Měřič objemu dat pro Net

Měřič objemu dat pro Net

Síťový software
Toto téma je zamknuto, nelze do něj přidávat reakce.
Můžete založit nové téma.
od smazáno
IP: (zobrazit)

Ahoj, hledám jednoduchý freewarový měřič objemu dat.

Mám Adsl připojení s bezplatným limitem 2 GB za měsíc a chtěl bych vědět, kolik dat už jsem vyčerpal (in i out) za daný časový limit (měsíc).

Nic víc od toho programu nechci. Připojení mi ukazuje, kolik dat prošlo, ale jen pro jednotlivé seance, pak se to vymaže.

Zkusil jsem Connection Meter, ale je zbytečně složitý a velký a obtěžuje reklamou.

Za každou radu dík
Pavel

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

zkus netlimiter a muzes si i nejake ty aplikace omezit :lol:

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

Diky

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

<fieldset><legend>Pavel_A</legend>Ahoj, hledám jednoduchý freewarový měřič objemu dat.

Mám Adsl připojení s bezplatným limitem 2 GB za měsíc a chtěl bych vědět, kolik dat už jsem vyčerpal (in i out) za daný časový limit (měsíc).

Nic víc od toho programu nechci. Připojení mi ukazuje, kolik dat prošlo, ale jen pro jednotlivé seance, pak se to vymaže.

Zkusil jsem Connection Meter, ale je zbytečně složitý a velký a obtěžuje reklamou.

Za každou radu dík
Pavel</fieldset>

Lepší budeš mít prográmek DU Meter (www.stahuj.cz) tam ti přesně zobrazí kolik si stáhnul a odeslal za různá období. A můžeš si v něm třeba nastavit varování při určitém objemu přenesených dat. Prostě super !!!

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

Nedelej si s tim starosti, pac ten limit uz neplati....

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

Net traffic meter.....taky paradni a freeware ukazuje denní statistiky týdenní měsíční a celkový a skutečnou rychlsot internetu v Kb/s(jak zrovna maká)

Maximální spokojenost

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

Down2Home 1.3 Mrňavé okénko (lze ukázat/skrýt) ukazuje aktuální rychlost, další okno na vyžádaní ukazuje historii přenosu down/up/celkem v grafu, nebo v tabulce denně/týdně/měsíčně/ročně podle vlastního výběru v kB/MB/GB. Prg, není-li vypnut, běží na pozadí.

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

ahoj ja použivám BWMeter, umi statistiku za rok, měsic, den, hodinu, aktualní D i U.

umi toho dost jen vyzkoušet :P

 
od get2
příspěvků: 25
IP: (zobrazit)

<fieldset><legend>Mika:28.05.2006 20:10</legend>ahoj ja použivám BWMeter, umi statistiku za rok, měsic, den, hodinu, aktualní D i U.

umi toho dost jen vyzkoušet :P</fieldset>

jj,BWMeter ju super :-)

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

<fieldset><legend>get2:04.12.2006 11:09</legend><fieldset><legend>Mika:28.05.2006 20:10</legend>ahoj ja použivám BWMeter, umi statistiku za rok, měsic, den, hodinu, aktualní D i U.

umi toho dost jen vyzkoušet :P</fieldset>

jj,BWMeter ju super :-)</fieldset>

Ahoj všichni. BWMeter je fakt dobrej, ale nevíte někdo, jak nastavit Remote Control, abych mohl sledovat přenesený data na LAN ? Hodí mi to vždycky otevírání stránky a nic se neděje. Můžete sem hodit nějakej postup jak zobrazovat ty statistiky ? Díky moc.

 
Toto téma je zamknuto, nelze do něj přidávat reakce.
Můžete založit nové téma.