Rychlost.cz Fórum Ostatní Test nelze spustit

Test nelze spustit

Test nelze spustit

Ostatní
od dalekolekora
příspěvků: 6
IP: (zobrazit)
Rychlost (Mbits): 44,2/21,6
Poskytovatel: Magnalink

Dnes 6.10. test nelze provést. Po několika vteřinách se sám ukončí, hodnoty nezobrazí vůbec žádné. V prostředním měřiči je místo slova ping napsáno "slečna". Jde o nějaký vtip nebo jde o vir?

 
od adam
moderátor
Rychlost (Mbits): 9,26/5,11
Poskytovatel: Bartanet

Screenshot by nebyl? :) Vir tu zadny není. Dnes byl jen nejaky vypadek zpusobeny ddos na registratora domen. To by souviselo s tim vypadkem. Ale tam slo jen o dns testovacich bodu nikoli tohoto webu.

 
od dalekolekora
příspěvků: 6
IP: (zobrazit)
Rychlost (Mbits): 44,2/21,6
Poskytovatel: Magnalink

Screen mě nenapadlo udělat, nemyslela jsem, že by tento problém mohl být jen u mě. Slovo "slečna" na měřiči ping je stále, ostatní podivné údaje zmizely, např. srovnávácí ping pod tabulkou byl z různých států USA, ani jedno místo v ČR. Pokusů test spustit jsem dělala asi 10x,vždy naskočily měřiče a po několika sec. zmizely.

 
od adam
moderátor
Rychlost (Mbits): 14,6/4,89
Poskytovatel: Bartanet

Pokud tam je stale tak prosim udelejte screenshot a poslete me ho do emailu info@rychlost.cz

 
od adam
moderátor
Rychlost (Mbits): 14,6/4,89
Poskytovatel: Bartanet

Screenshot dorazil. Dle mého názoru to souvisí s překladem co tam máte zapnutý, soudím dle popup "přeloženo" v zaslaném screenshotu. I tak děkuji za podnět, nikdy nelze vyloučit něco vážného. Dojde k překladu z "ms" na "slečna".

Nicméně co se dívám, pár textu tam mám v angličtine, což byl výchozí stav testeru z jiné mé verze. Dojde tedy k překladu do čestiny, nicméně u termínu "ms" zcela jistě ne.

 
od anders
příspěvků: 421
IP: (zobrazit)
Rychlost (Mbits): 34,1/33,4
Poskytovatel: JaroNet

FYI, Google to tak ale opravdu překládá :)